Dzisiaj wieczorem, konkretnie miedzy 20 a 21 rozpocznie sie atak szczytowy na K2! Rekord wysokosci zimą zostal juz pobity(7800m). Jak nie dzis to nie wiem kiedy
@DanielOOL przypominam, ze Barcelona w tym sezonie kreuje najwiecej sytuacji w La Liga, skutecznosci brak, jezeli ma to tak wygladac do konca sezonu jak dzisiaj to biore w ciemno
@fcbfan1993 pochwalcie sie jaka sciezka poszliscie na zakonczenie? I jak wam poszla walka ze Smasherem. Ja poszedlem z Panam i pojechalem z nia. Ze Smasherem strasznie zie meczylem
@xVENUMx najpierw kwas na felgi. Potem sama woda na cale auto, potem piana, gabka, plukanie, cieply wosk i ostatnie plukanie. Potem wycieram do sucha. Jak jest czas do glinkuje i blysk
0
@bstryyy temat z paralotnia upadl podobno, zostawili ja w C2 a namiot i caly ekwipunek zostal zniszczony, nie wiem czy to aktualne
0
@barcelonaLM ja do monopolowego mam dalej... ciezko sobie to wyobrazic widziec szczyt ale nie moc go osiagnac
0
@Tomek54321 +4h i 45 minut
0
Jezeli w ciagu kilku minut nie zamelduja sie na szczycie to powinni odwolac wejscie i schodzic, jest juz po 15, malo czasu na zejscie
0
@kkbarca ja tez tak uwazam, ale Mingma G idzie bez butli wiec do niego nie mozna sie przyczepic. Butla to doping, fakt nie opinia
0
@kkbarca zostalo im 200m, paradoksalnie szczyt sie oddala bo godzina robi sie pozna, a tempo dzisiaj im mocno spadlo. Trzeba trzymac kciuki
0
@DaPi pawelgru1993
2
Dzisiaj wieczorem, konkretnie miedzy 20 a 21 rozpocznie sie atak szczytowy na K2! Rekord wysokosci zimą zostal juz pobity(7800m). Jak nie dzis to nie wiem kiedy
1
@Tomek_TF na plus chyba tylko FDJ, Lenglet i Dembele, reszta kiepsko
4
@Moderacja a gdzie 15 znakow ?
0
@FCBparasiempre CR7, Beckham, Maradona, Ronaldinho, Zico, Juninho, kolejnosc przypadkowa
1
@Barcza223 zaraz wroci Ansu, ja w nich wierze, calym sercem
0
@DanielOOL przypominam, ze Barcelona w tym sezonie kreuje najwiecej sytuacji w La Liga, skutecznosci brak, jezeli ma to tak wygladac do konca sezonu jak dzisiaj to biore w ciemno
13
Moze to takie odrodzenie jak za Enrique po pamietnym meczu na Anoeta, od stycznia zaczal sie koncert, a jaki byl final to chyba wszyscy pamietamy
48
Guess who’s back, bit**es
0
@koksik2700 ja pojechalem z Panam
0
@fcbfan1993 pochwalcie sie jaka sciezka poszliscie na zakonczenie? I jak wam poszla walka ze Smasherem. Ja poszedlem z Panam i pojechalem z nia. Ze Smasherem strasznie zie meczylem
0
Cyberpunk 2077 spoiler
0
@swiechu97 juz poprawilem, 390 ze wszystkim, olej plus filtr
1
@swiechu97 ja w zeszlym tygodniu placilem 390 zl
1
@BarcaInfo tempa*.
2
@Brusu mysle ze kolo 700-800 zl
4
@VamosRakieta za duzy i wazny wklad w zycie strony :)
0
@kuz claudio bravo srubowal wtedy rekord, stracilismy chyba z Realem pierwsza bramke
0
Wstalem z checia kupienia sobie xbox sx i bardzo szybko zostalem sprowadzony na ziemie, w zadnym sklepie w trojmiescie nie ma...
0
@pazio23 a ja wlasnie Varane, tez niezle
0
@xVENUMx najpierw kwas na felgi. Potem sama woda na cale auto, potem piana, gabka, plukanie, cieply wosk i ostatnie plukanie. Potem wycieram do sucha. Jak jest czas do glinkuje i blysk
0
4:2 dla Barcelony
1
@endriuuu2 i wlasnie przez takich jak Ty w tym kraju jest jak jest. Odpowidajac na pytanie @MESSIah16 oczywiscie, ze tak. Bez zastanowienia
0
Komentarz usunięty