0

@bstryyy temat z paralotnia upadl podobno, zostawili ja w C2 a namiot i caly ekwipunek zostal zniszczony, nie wiem czy to aktualne

0

@barcelonaLM ja do monopolowego mam dalej... ciezko sobie to wyobrazic widziec szczyt ale nie moc go osiagnac

0

@Tomek54321 +4h i 45 minut

0

Jezeli w ciagu kilku minut nie zamelduja sie na szczycie to powinni odwolac wejscie i schodzic, jest juz po 15, malo czasu na zejscie

0

@kkbarca ja tez tak uwazam, ale Mingma G idzie bez butli wiec do niego nie mozna sie przyczepic. Butla to doping, fakt nie opinia

0

@kkbarca zostalo im 200m, paradoksalnie szczyt sie oddala bo godzina robi sie pozna, a tempo dzisiaj im mocno spadlo. Trzeba trzymac kciuki

0

@DaPi pawelgru1993

2

Dzisiaj wieczorem, konkretnie miedzy 20 a 21 rozpocznie sie atak szczytowy na K2! Rekord wysokosci zimą zostal juz pobity(7800m). Jak nie dzis to nie wiem kiedy

1

@Tomek_TF na plus chyba tylko FDJ, Lenglet i Dembele, reszta kiepsko

4

@Moderacja a gdzie 15 znakow ?

0

@FCBparasiempre CR7, Beckham, Maradona, Ronaldinho, Zico, Juninho, kolejnosc przypadkowa

1

@Barcza223 zaraz wroci Ansu, ja w nich wierze, calym sercem

0

@DanielOOL przypominam, ze Barcelona w tym sezonie kreuje najwiecej sytuacji w La Liga, skutecznosci brak, jezeli ma to tak wygladac do konca sezonu jak dzisiaj to biore w ciemno

13

Moze to takie odrodzenie jak za Enrique po pamietnym meczu na Anoeta, od stycznia zaczal sie koncert, a jaki byl final to chyba wszyscy pamietamy

48

Guess who’s back, bit**es

0

@koksik2700 ja pojechalem z Panam

0

@fcbfan1993 pochwalcie sie jaka sciezka poszliscie na zakonczenie? I jak wam poszla walka ze Smasherem. Ja poszedlem z Panam i pojechalem z nia. Ze Smasherem strasznie zie meczylem

0

Cyberpunk 2077 spoiler

0

@swiechu97 juz poprawilem, 390 ze wszystkim, olej plus filtr

1

@swiechu97 ja w zeszlym tygodniu placilem 390 zl

1

@BarcaInfo tempa*.

2

@Brusu mysle ze kolo 700-800 zl

4

@VamosRakieta za duzy i wazny wklad w zycie strony :)

0

@kuz claudio bravo srubowal wtedy rekord, stracilismy chyba z Realem pierwsza bramke

0

Wstalem z checia kupienia sobie xbox sx i bardzo szybko zostalem sprowadzony na ziemie, w zadnym sklepie w trojmiescie nie ma...

0

@pazio23 a ja wlasnie Varane, tez niezle

0

@xVENUMx najpierw kwas na felgi. Potem sama woda na cale auto, potem piana, gabka, plukanie, cieply wosk i ostatnie plukanie. Potem wycieram do sucha. Jak jest czas do glinkuje i blysk

0

4:2 dla Barcelony

1

@endriuuu2 i wlasnie przez takich jak Ty w tym kraju jest jak jest. Odpowidajac na pytanie @MESSIah16 oczywiscie, ze tak. Bez zastanowienia

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?