@Draks[FCB] 1. 6:1 z PSG 2. Messi z Athletic Bilbao w finale PK 3. Liverpool Milan 3:3 4. Nie zapadl mi zaden w pamiec 5. Casillas, Puyol, Iniesta, Ronaldo, Messi
@Barca1992 nie bardzo rozumiem co glupiego jest w tym, ze ludzie chca byc przygotowani na taka sytuacje jak jest teraz we Wloszech, mysle ze to rozsadne. Oczywiscie kupowanie 15 paczek makaronu uwazam za idiotyzm, ale dobre zaopatrzenie jest rozsadne
1
@VenoM no odmien
0
@ranger3120 tak to bylo to, stacja iss
4
Widzialem ta stacje, powiem wam ze robi to wrazenie, podjaralem sie tak ze narzeczona stwierdzila ze mieszka z debilem
1
Licznik zachorowan z dnia dzisiejszego w USA oszalal, 15 min temu 8666, teraz 9144. Co tam sie dzieje
1
@AmigoBlancos 13 do konca zycia bedzie mi sie kojarzyc z Pinto, nie wiem czemu
0
@Draks[FCB] 1. 6:1 z PSG
2. Messi z Athletic Bilbao w finale PK
3. Liverpool Milan 3:3
4. Nie zapadl mi zaden w pamiec
5. Casillas, Puyol, Iniesta, Ronaldo, Messi
0
@victor ktos pamieta o co sie tak sadzil?
0
@Chwytliwy CR7 do Bayernu
0
@Chwytliwy a i ja poprosze
0
@cchesterr43 dej i mnie prosze
0
@Avada Kedavra ja ;D tak na przekór
0
@MikusBarca mi dobrze lata Iago Aspas 87ovrl, na zmiane Dembele
0
@creative7 goodyear eagle
0
@codemat a co z uzytkownikami z xboxem, no nie badzcie tacy
0
@levz0r Gdynia :D
0
@Barca1992 nie bardzo rozumiem co glupiego jest w tym, ze ludzie chca byc przygotowani na taka sytuacje jak jest teraz we Wloszech, mysle ze to rozsadne. Oczywiscie kupowanie 15 paczek makaronu uwazam za idiotyzm, ale dobre zaopatrzenie jest rozsadne
0
Kylian Mbappe przechodzi testy pod katem koronawirusa, grubo
8
Linia spalonego 500 m dalej, a oni mowia ze Messi na spalonym
1
Alez dzisiaj glupoty wygaduja, jak ma zagrac w tym roku w finale LM skoro nie mozna go zarejestrowac w tych rozgrywkach
0
@BartekRVeB tak jak zawsze ostatnimi czasy, nie rozpieszczaja nas
1
@BartekRVeB ja!
1
@Rewolucja123 Tom Yum i Pad Thai, narzeczona sobie Tajlandii zazyczyla...
0
@emeu mam dwa Philipsy i absolutnie zadnego nie polecam, wez Sony albo Samsung, Philipsa omijaj szerokim lukiem
0
@marcin000019 skazani na Shawshank
1
@mat32 ja stwierdzilem ze czekac nie bede i przelaczylem region na stany i obejrzalem po angielsku
1
Czy ktos rowniez ma taki problem, ze nie ma dostepnego 3 odcinka 5 sezony Better Call Saul na Netflix?
1
@AdrianGajewski2005 To nie forum modowe ziomek, serio?
5
@Nano22 -jak bylem na wojnie to salata byla zielona
- ale tato, salata jest zielona
-my to zapoczatkowalismy
8
Sa tu jacys fani serialu Friends? W Maju 2020 pojawi sie nowy godzinny odcinek z pelna obsada, oficjalnie :D powrot po 16 latach
1
Serwery FUT padly?