0

Wydaje mi sie ze ten mecz wygrany byl juz w szatni przed rozpoczeciem. Brazylia zlekcewazyla nas bo rezerwowy sklad, a Ci wyszli na pełnej kur**e i zagrali jakby nie mieli nic do stracenia z checia pokazania sie Heynenowi. Mamy w tej chwili najrowniejsza i najmocniejsza pake ze wszystkich

1

@kodi77 mam dokladnie tak samo jak Ty, konto zalozylem w 2011, ale odwiedzalem strone wczesniej na zmiane z fcb24.pl. Na dzien dzisiejszy ta strona to moje glowne zrodlo informacji na kazdy temat haha

0

@bixmix ja mam kilka i powiem Ci szczerze, ze kazdy smarowalem max tydzien bepantenem albo pantenolem i na tym poprzestawalem. Zadan nie wyblakl i wszystko bylo wporzo, fakt ze u mnie sie szybko goją ale nie ma to wiekszego znaczenia. Jak bardzo Ci zalezy to przez tydzien smaruj ktoras z tych masci a potem tylko wazelina przez tydzien

0

@magic10 gral w finale LM 2008/2009 w ManU, potem przeszedl do RM wiec 10 :)

0

@konrad1661 napisz na prv

3

@Karlik08 wyprzedziles mnie o 4 sekundy

0

O taką reprezentacje Polski nic nie robiłem

1

@Varkond Classica w sopocie zrobilem 3 razy, super sprawa. Powodzenia!

5

Bo naglasnia ogromny problem, ktory niestety jest bagatelizowany przez wiekszosc? Im wiecej bedzie sie o tym mowilo to moze cos uda sie z tym zrobic. Jak dla mnie wszedzie i jak najwiecej powinno sie o tym mowic...

0

Stwierdzilem, ze przeczekan burze i az mi emocje opadna. Mimo wszystko uwazam ze sezon z wygrana Liga i byc moze CdR bedzie udany. W LM frajerstwo i tak jak do wczoraj zlego slowa na Valverde nie powiedzialem tak dzis uwazam ze nalezaloby sie rozstac. Klopp majac do dyspozycji gorszych pilkarzy zmotywowal ich jakby mieli kogos tam zabic. Natomiast Valverde to chyba nie byl nawet na odprawie, tragedia

0

Ipla.tv

0

To samo mowili gracze PSG

180

Chcialem zwrocic uwage na jedna rzecz. Vidal dostal w twarz, 99% zawodnikow padloby na murawe i zwijalo sie jakby im ryj urwalo. Ten sie natomiast usmiechnal i poszedl dalej. Kiedy ma walczyc to walczy, a w takich sytuacjacg zachowuje sie jak facet. Chapeau bas

0

Kino.

0

Ostry zawal serca na treningu. Szybciej by bylo jakbys w google wpisal

0

Czy wie ktos moze gdzie mozna kupic koszulke w ktorej wszyscy celebrowali tytul?

32

To nie ma tak, ze dobrze czy nie dobrze. Gdy zapytasz mnie co cenie sobie w zyciu najbardziej

0

Ciekawe czy i kiedy Nike wypusci te koszulki z wczoraj do sprzedazy

0

Knock Nevis ma moze zabrac 214 tys ton ldunku, zakldajc ze tona gazu to 2000 to moglby zabrac 428 tys litrow

2

Nie ma na swiecie statku ktory ma taka wypornosc. Najwiekszy, o ile sie nie myle, moze wziac na poklad 220 tys ton ladunku. Ale to i tak starczyloby zeby wysadzic male panstwo :)

1

Death race.

0

Lotek. Abelard. Rucinski

1

Ja ogladalem na iTunes Store

1

Najlepiej na Metro na Linie L9. I w zaleznosci na ile czasu jedziecie najfajniejsza jest karta Hola Barcelona. Ale to jak cos pisz prv

0

16

0

Moge Ci zespoilerowac co sie dalej stanie :p

0

Jestem po rysunku technicznym, wal smialo

0

Ja wlasnie jestem. Za bilety w dwie strony, hotel, mecz, jedzenie i glupoty(bez sklepu Barcelony bo tam mnie ponioslo) wyszlo 5400 zl na 5 dni. Za samolot z Gdanska 1050 zl w dwie strony za dwa bilety

3

3 mecz na zywo i 3 wygrany, czesciej musze jezdzic to tryplet murowany co sezon :p

1

Potwierdzam, rozgrzewa sie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?