La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1764 Culés

0

Wydaje mi sie ze ten mecz wygrany byl juz w szatni przed rozpoczeciem. Brazylia zlekcewazyla nas bo rezerwowy sklad, a Ci wyszli na pełnej kur**e i zagrali jakby nie mieli nic do stracenia z checia pokazania sie Heynenowi. Mamy w tej chwili najrowniejsza i najmocniejsza pake ze wszystkich

0

@fcbfan1993 Też mi sie tak wydaje. Do tego dochodzi brak rozpracowania naszej drużyny ze względu na występy zawodników wcześniej nie znanych rywalom w międzynarodowych rozgrywkach. Rywalizaujące ze sobą ekipy na takim poziomie z reguły dobrze się znają wiedzą jak lubi grać rozgrywający rywali, czy atakujący często kiwa czy woli atakować po skosie czy po prostej. A tutaj tego raczej nie było ze względu na nasz skład.
Choć zaznaczam że w żaden sposób nie chce umniejszać sukcesu naszych chłopaków. I się niezmiernie ciesze z tego zwycięstwa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?