Kupilem sobie kilka dni temu Vidala do FUT’a, nie zauwazylem ze ktos zmienil mu pozycje na ŚN, mowie sobie zobacze czy da rade i powiem szczerze ze przekot na tej pozycji, laduje brame za brama. Polecam
Drodzy koledzi i kolezanki, zwracam sie do was z pytaniem. Otoz w fife gram od nastu lat, w zasadzie od kiedy pamietam, ale do FUT’a jakos mnie nigdy nie ciagnelo, w zasadzie jakos mnie to odrzucalo. Ale przyszedl ten dzien kiedy sie przemoglem i zaczalem grac. Nurtuje mnie jedno istotne pytanie, skad wziac coinsy na poczatkowy sklad. Mam 80 tys pktow FCC, mozna je jakos zamienic na coinsy? Skomplikowane to go@@o
Czlowiek se szczesliwy siada przed TV, chce odpalac LM i se @@@@@ przypomina, ze przeciez nie ma PS Premium i moze se w du@e wsadzic Canal plusy i inne ileweny... Multimedia Polska S.A ...
Ogladam pierwszy mecz elstraklasy od kilkunastu lat, wczesniej wychodzilem z zalozenia, ze nie da sie tego ogladac. Dziaiaj moja Gdynska Arka umicniła mnie w tym przekonaniu... tragedia
W Gdyni na szczescie sprawa jest jasna, tu nie ma wyboru miedzy mniejszym a wiekszym zlem, jest jeden powazny kandydat ktory robi mega robote od wielu lat, szkoda ze to ostatnia kadencja Szczurka
No i tu Ci powiem, ze nie masz do konca racji. Ja kocham pilke nozna, ale z duzo wieksza latwoscia wymienie Ci 14 siatkarzy naszej repki niz 18 pilkarzy ktorzy bylo na MS we Francji
4 lata temu Wlazły za sezon zycia zarobil milion złotych. Fakt, ogromne pieniadze, ale jak to sie ma do pieniedzy ktore zarabiaja pilkarze. Nasi dostali 2 mln€ do podzialu za sam udzial w MŚ. Siatkarze za wygrana dostana 200 tys dolarow
Przylre jest to, ze na MS w Pilce Noznej wszystkie balkony, samochody i ch** wie co byly przystrojone w barwy narodowe i skonczylo sie jak sie skonczylo. A kiedy mamy druzyne w siatkowke, z ktorej kazdy powinien byc dumny to tak naprawde malo kto wgl wie, ze sa MS i dalej bedziemy pchac pieniadze w kopytkarzy...
0
Boze co za jakosc dzwieku...
0
Patrze na wynik Realu z Eibar i jedyne co mi sie nasuwa to:
https://www.reddit.com/r/memes/comments/9bp83n/when_a_bunch_of_subreddits_that_i_follow_all_of_a/
0
Chyba nie tylko paczki w promocyjnych cenach, wszyscy pilkarze jakos smiesznie tani. Przed chwila Rakiticia za 18k kupilem
0
Czy ktos moglby mi powiedziec co konkretnie oferuje EA w ramach Black Friday w FUT ?
1
Kupilem sobie kilka dni temu Vidala do FUT’a, nie zauwazylem ze ktos zmienil mu pozycje na ŚN, mowie sobie zobacze czy da rade i powiem szczerze ze przekot na tej pozycji, laduje brame za brama. Polecam
0
Przyznaje racje ! Moja Inka ma 6, ale ta rasa ma to do siebie ze to wieczne szczeniaki
0
https://www.futhead.com/19/squads/320169/
Ma ktos jakis pomysł kogo dobrego i taniego wrzucic na miejsce Huntera ?
0
O i to jest pomysl! Dzieki
0
No to zrobilem, ale myslalem ze mozna cos jeszcze zrobic.
0
Drodzy koledzi i kolezanki, zwracam sie do was z pytaniem. Otoz w fife gram od nastu lat, w zasadzie od kiedy pamietam, ale do FUT’a jakos mnie nigdy nie ciagnelo, w zasadzie jakos mnie to odrzucalo. Ale przyszedl ten dzien kiedy sie przemoglem i zaczalem grac. Nurtuje mnie jedno istotne pytanie, skad wziac coinsy na poczatkowy sklad. Mam 80 tys pktow FCC, mozna je jakos zamienic na coinsy? Skomplikowane to go@@o
4
Mam nadzieje ze to jest jakas nedzna prowokacja i nie ma na tym swiecie nikogo kto naprawde tak mysli
2
Czlowiek se szczesliwy siada przed TV, chce odpalac LM i se @@@@@ przypomina, ze przeciez nie ma PS Premium i moze se w du@e wsadzic Canal plusy i inne ileweny... Multimedia Polska S.A ...
0
Nie napisalem nic ze moim ulubionym tylko, ze z mojego miasta. Pozdro ;)
25
Szczerze ? Uwielbiam artykuly na tej stronie, szczegolnie przedmeczowe, ale ten czytalo sie strasznie ciezko
4
Ogladam pierwszy mecz elstraklasy od kilkunastu lat, wczesniej wychodzilem z zalozenia, ze nie da sie tego ogladac. Dziaiaj moja Gdynska Arka umicniła mnie w tym przekonaniu... tragedia
1
Ja gram na X1 zwyklym i absolutnie nic nie laguje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak masz iPhone’a to wbudowana apka „przypomnienia”
0
W Gdyni na szczescie sprawa jest jasna, tu nie ma wyboru miedzy mniejszym a wiekszym zlem, jest jeden powazny kandydat ktory robi mega robote od wielu lat, szkoda ze to ostatnia kadencja Szczurka
0
Kumam, ale bardzo mnie to smuci, tak nie powinno byc
0
No i to jest przykre. Siatkowka jest widowiskowa, momentami nawet bardziej niz pilka nozna, nie rozumiem skad ta dysproporcja
0
No i tu Ci powiem, ze nie masz do konca racji. Ja kocham pilke nozna, ale z duzo wieksza latwoscia wymienie Ci 14 siatkarzy naszej repki niz 18 pilkarzy ktorzy bylo na MS we Francji
0
4 lata temu Wlazły za sezon zycia zarobil milion złotych. Fakt, ogromne pieniadze, ale jak to sie ma do pieniedzy ktore zarabiaja pilkarze. Nasi dostali 2 mln€ do podzialu za sam udzial w MŚ. Siatkarze za wygrana dostana 200 tys dolarow
11
Przylre jest to, ze na MS w Pilce Noznej wszystkie balkony, samochody i ch** wie co byly przystrojone w barwy narodowe i skonczylo sie jak sie skonczylo. A kiedy mamy druzyne w siatkowke, z ktorej kazdy powinien byc dumny to tak naprawde malo kto wgl wie, ze sa MS i dalej bedziemy pchac pieniadze w kopytkarzy...
0
Przypominam, ze w pierwszym sezonie Lucho gralismy padake do stycznia. Dajmy im czas
1
2 chyba ze udane to ile wlezie
1
https://hostalcondeguell.com/en/ Masz nawet linka
1
Hostal Conte Guell. Bylem. Polecam. 2.5 min do Camp Nou
0
Prv.
0
Why Thai na Wiejskiej, jedna z lepszych tajskich w Polsce