0

Boze co za jakosc dzwieku...

0

0

Chyba nie tylko paczki w promocyjnych cenach, wszyscy pilkarze jakos smiesznie tani. Przed chwila Rakiticia za 18k kupilem

0

Czy ktos moglby mi powiedziec co konkretnie oferuje EA w ramach Black Friday w FUT ?

1

Kupilem sobie kilka dni temu Vidala do FUT’a, nie zauwazylem ze ktos zmienil mu pozycje na ŚN, mowie sobie zobacze czy da rade i powiem szczerze ze przekot na tej pozycji, laduje brame za brama. Polecam

0

Przyznaje racje ! Moja Inka ma 6, ale ta rasa ma to do siebie ze to wieczne szczeniaki

0

https://www.futhead.com/19/squads/320169/

Ma ktos jakis pomysł kogo dobrego i taniego wrzucic na miejsce Huntera ?

0

O i to jest pomysl! Dzieki

0

No to zrobilem, ale myslalem ze mozna cos jeszcze zrobic.

0

Drodzy koledzi i kolezanki, zwracam sie do was z pytaniem. Otoz w fife gram od nastu lat, w zasadzie od kiedy pamietam, ale do FUT’a jakos mnie nigdy nie ciagnelo, w zasadzie jakos mnie to odrzucalo. Ale przyszedl ten dzien kiedy sie przemoglem i zaczalem grac. Nurtuje mnie jedno istotne pytanie, skad wziac coinsy na poczatkowy sklad. Mam 80 tys pktow FCC, mozna je jakos zamienic na coinsy? Skomplikowane to go@@o

4

Mam nadzieje ze to jest jakas nedzna prowokacja i nie ma na tym swiecie nikogo kto naprawde tak mysli

2

Czlowiek se szczesliwy siada przed TV, chce odpalac LM i se @@@@@ przypomina, ze przeciez nie ma PS Premium i moze se w du@e wsadzic Canal plusy i inne ileweny... Multimedia Polska S.A ...

0

Nie napisalem nic ze moim ulubionym tylko, ze z mojego miasta. Pozdro ;)

25

Szczerze ? Uwielbiam artykuly na tej stronie, szczegolnie przedmeczowe, ale ten czytalo sie strasznie ciezko

4

Ogladam pierwszy mecz elstraklasy od kilkunastu lat, wczesniej wychodzilem z zalozenia, ze nie da sie tego ogladac. Dziaiaj moja Gdynska Arka umicniła mnie w tym przekonaniu... tragedia

1

Ja gram na X1 zwyklym i absolutnie nic nie laguje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak masz iPhone’a to wbudowana apka „przypomnienia”

0

W Gdyni na szczescie sprawa jest jasna, tu nie ma wyboru miedzy mniejszym a wiekszym zlem, jest jeden powazny kandydat ktory robi mega robote od wielu lat, szkoda ze to ostatnia kadencja Szczurka

0

Kumam, ale bardzo mnie to smuci, tak nie powinno byc

0

No i to jest przykre. Siatkowka jest widowiskowa, momentami nawet bardziej niz pilka nozna, nie rozumiem skad ta dysproporcja

0

No i tu Ci powiem, ze nie masz do konca racji. Ja kocham pilke nozna, ale z duzo wieksza latwoscia wymienie Ci 14 siatkarzy naszej repki niz 18 pilkarzy ktorzy bylo na MS we Francji

0

4 lata temu Wlazły za sezon zycia zarobil milion złotych. Fakt, ogromne pieniadze, ale jak to sie ma do pieniedzy ktore zarabiaja pilkarze. Nasi dostali 2 mln€ do podzialu za sam udzial w MŚ. Siatkarze za wygrana dostana 200 tys dolarow

11

Przylre jest to, ze na MS w Pilce Noznej wszystkie balkony, samochody i ch** wie co byly przystrojone w barwy narodowe i skonczylo sie jak sie skonczylo. A kiedy mamy druzyne w siatkowke, z ktorej kazdy powinien byc dumny to tak naprawde malo kto wgl wie, ze sa MS i dalej bedziemy pchac pieniadze w kopytkarzy...

0

Przypominam, ze w pierwszym sezonie Lucho gralismy padake do stycznia. Dajmy im czas

1

2 chyba ze udane to ile wlezie

1

1

Hostal Conte Guell. Bylem. Polecam. 2.5 min do Camp Nou

0

Prv.

0

Why Thai na Wiejskiej, jedna z lepszych tajskich w Polsce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?