3

Widze, ze niektorzy nieogarniaja wiec dla pewnosci napisze. Sa dwa scenariusze, Barcelona zdobywa 3 pkt z Deportivo i nawet jezeli Atleti wygra wszystko do konca sezonu to i tak Barca w przyszlym tygodniu oficjalnie zdobywa Majstra. Drugi scenariusz jest taki, ze Atleti przegrywa w weekend i traci szanse na tytul, a Barcelonie potrzeba jednego pkt do wygranej. Zeby Real przestal sie liczyc to nie moze wygrac na CN 0:3, 1:4 itd.

1

No raczej nie, co by sie nie stalo jezeli wygramy z Deportivo to oficjalnie zdobedziemy mistrza

35

A co Ty gazet nie czytasz ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dzieki :D

0

Ja wczoraj ogladalem dzisiaj ona ma swoja siatkowke ^^

1

Za Barce pewnie bym tak zrobil, za Real nie bede sie trudzil :)

0

Kobieta mi tv zajela... ma ktos link ?

0

Zrozumialem zrozumialem, musialem sie dalej wyzalic

0

Masz do tego pelne prawo. Ja poprostu uwazam, ze tych finalow bylo tak niewiele(5), ze zapamietanie tych 11 bramek nie jest takie trudne. Moze jestem przewrazliwiony

1

No nie wiem, mi sie wydaje ze sa takie mecze gdzie takie info jak strzelcy powinno sie znac. I to troche wstyd nazywac sie kibicem bez takich podstaw. Nie zylem jeszcze w 92 ale wiem ze Koeman trafil. Kazdy nastepny final juz ogladalem wiec pamietam. Jestem sfrustrowany

1

Dokladnie tak. I o ile sie nie myle to po rece Van der Sara

23

Wlasnie wszedlem sobie na Instastory FC Barcelony i patrze ankieta: kto strzelil pierwszego gola w finale w 2009? 70% na Messiego i zalamalem sie jak wielu kibicow nie zna tak podstawowej i niedalekiej historii klubu. Żenua

0

Jedynje Bayern Sevilla jeszcze realnie mozna powalczyc

0

Al Ali znaczy syn Aliego
Edit: pomerdalo mi sie, znaczy to „z domu Ali”

37

Jestem Polakiem, wiec Polsce. A jezeli by odpadli to Argentynie

0

Barcelona bedzie transmitowana na TVP

1

I niech mi ktos powie czy jest lepszy moment na pierwsza bramke ?

2

Zalosne....

0

Ulalala:oo

2

Semedo jest kontuzjowany....

0

No dawaj co tam sie stalo :D

0

Messi ma 12, zanim cos napiszesz to sprawdz

0

Ręki ? XD

5

Co za meczycho, super mecz :D

0

Ale ten mecz pokazuje tak naprawde jak to wszystko wyglada, w lidze real na przestrzeni kilku miesiecy gra piach, w sezonie gdzie klepia Cie ogorki przychodzi zwyzka formy i ogrywasz PSG i nagle Zidane mistrz itd. A tak ogolnie to Real poprzez tragiczny sezon w lidze moze sie skupic tylko na LM, bedzie ciekawie

0

Gdynia -6 :)

0

La Rambla wchodzi na wyzszy poziom, zebranie o polecenia... po co ?!

0

Z druzyna sie jest na dobre i na zle, a nie jest sie kibicem sukcesu

0

Z wielkiej nie duzej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?