Widze, ze niektorzy nieogarniaja wiec dla pewnosci napisze. Sa dwa scenariusze, Barcelona zdobywa 3 pkt z Deportivo i nawet jezeli Atleti wygra wszystko do konca sezonu to i tak Barca w przyszlym tygodniu oficjalnie zdobywa Majstra. Drugi scenariusz jest taki, ze Atleti przegrywa w weekend i traci szanse na tytul, a Barcelonie potrzeba jednego pkt do wygranej. Zeby Real przestal sie liczyc to nie moze wygrac na CN 0:3, 1:4 itd.
Masz do tego pelne prawo. Ja poprostu uwazam, ze tych finalow bylo tak niewiele(5), ze zapamietanie tych 11 bramek nie jest takie trudne. Moze jestem przewrazliwiony
No nie wiem, mi sie wydaje ze sa takie mecze gdzie takie info jak strzelcy powinno sie znac. I to troche wstyd nazywac sie kibicem bez takich podstaw. Nie zylem jeszcze w 92 ale wiem ze Koeman trafil. Kazdy nastepny final juz ogladalem wiec pamietam. Jestem sfrustrowany
Wlasnie wszedlem sobie na Instastory FC Barcelony i patrze ankieta: kto strzelil pierwszego gola w finale w 2009? 70% na Messiego i zalamalem sie jak wielu kibicow nie zna tak podstawowej i niedalekiej historii klubu. Żenua
Ale ten mecz pokazuje tak naprawde jak to wszystko wyglada, w lidze real na przestrzeni kilku miesiecy gra piach, w sezonie gdzie klepia Cie ogorki przychodzi zwyzka formy i ogrywasz PSG i nagle Zidane mistrz itd. A tak ogolnie to Real poprzez tragiczny sezon w lidze moze sie skupic tylko na LM, bedzie ciekawie
3
Widze, ze niektorzy nieogarniaja wiec dla pewnosci napisze. Sa dwa scenariusze, Barcelona zdobywa 3 pkt z Deportivo i nawet jezeli Atleti wygra wszystko do konca sezonu to i tak Barca w przyszlym tygodniu oficjalnie zdobywa Majstra. Drugi scenariusz jest taki, ze Atleti przegrywa w weekend i traci szanse na tytul, a Barcelonie potrzeba jednego pkt do wygranej. Zeby Real przestal sie liczyc to nie moze wygrac na CN 0:3, 1:4 itd.
1
No raczej nie, co by sie nie stalo jezeli wygramy z Deportivo to oficjalnie zdobedziemy mistrza
35
A co Ty gazet nie czytasz ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dzieki :D
0
Ja wczoraj ogladalem dzisiaj ona ma swoja siatkowke ^^
1
Za Barce pewnie bym tak zrobil, za Real nie bede sie trudzil :)
0
Kobieta mi tv zajela... ma ktos link ?
0
Zrozumialem zrozumialem, musialem sie dalej wyzalic
0
Masz do tego pelne prawo. Ja poprostu uwazam, ze tych finalow bylo tak niewiele(5), ze zapamietanie tych 11 bramek nie jest takie trudne. Moze jestem przewrazliwiony
1
No nie wiem, mi sie wydaje ze sa takie mecze gdzie takie info jak strzelcy powinno sie znac. I to troche wstyd nazywac sie kibicem bez takich podstaw. Nie zylem jeszcze w 92 ale wiem ze Koeman trafil. Kazdy nastepny final juz ogladalem wiec pamietam. Jestem sfrustrowany
1
Dokladnie tak. I o ile sie nie myle to po rece Van der Sara
23
Wlasnie wszedlem sobie na Instastory FC Barcelony i patrze ankieta: kto strzelil pierwszego gola w finale w 2009? 70% na Messiego i zalamalem sie jak wielu kibicow nie zna tak podstawowej i niedalekiej historii klubu. Żenua
0
Jedynje Bayern Sevilla jeszcze realnie mozna powalczyc
0
Al Ali znaczy syn Aliego
Edit: pomerdalo mi sie, znaczy to „z domu Ali”
37
Jestem Polakiem, wiec Polsce. A jezeli by odpadli to Argentynie
0
Barcelona bedzie transmitowana na TVP
1
I niech mi ktos powie czy jest lepszy moment na pierwsza bramke ?
2
Zalosne....
0
Ulalala:oo
2
Semedo jest kontuzjowany....
0
No dawaj co tam sie stalo :D
0
Messi ma 12, zanim cos napiszesz to sprawdz
0
Ręki ? XD
5
Co za meczycho, super mecz :D
0
Ale ten mecz pokazuje tak naprawde jak to wszystko wyglada, w lidze real na przestrzeni kilku miesiecy gra piach, w sezonie gdzie klepia Cie ogorki przychodzi zwyzka formy i ogrywasz PSG i nagle Zidane mistrz itd. A tak ogolnie to Real poprzez tragiczny sezon w lidze moze sie skupic tylko na LM, bedzie ciekawie
0
Gdynia -6 :)
0
La Rambla wchodzi na wyzszy poziom, zebranie o polecenia... po co ?!
0
Z druzyna sie jest na dobre i na zle, a nie jest sie kibicem sukcesu
0
Z wielkiej nie duzej :)