Wszyscy szukaja zmiennika dla Iniesty, Veratti, Coutinho, Eriksen... a ktos kto go przerosnie juz tu jest, Sergi Roberto. Mam nadzieje ze dadza mu rozwinac szkrzydla to zostanie wielkim pilkarzem, potencjal ma
Chodzilo mi o cos bardziej konkretnego, tak to sobie moglbym skorzystac z meczyki.pl Chodzi o to ze nie bardzo mam jak szukac po linkach przez bog wie ile czasu
Wiem jakie te pytania sa denerwujace, gdybym byl w stanie to bym se sam znalazl, ale nie udalo mi sie. Otoz siedze wlasnie w Sierra Leone gdzie internet jest slaby, ale na mecz w ch*jowej rozdzielczosci pociagnie. Ma ktos jakis pomysl gdzie znajde transmisje na telefon spelnijaca ten wymog ?
1. Wczorajsze skandaliczne sedziowane doprowadzilo do mojego pierwszego bana przez 6 lat na tej stronie, takie rzeczy nie moga miec miejsca w profesjonalnej pilce
2. Barcelono wiedz, ze mnie zranilas, tak nie mozna grac
3. Jezeli MSN nie moglo pokonac Buffona(co to jest za bramkarz, pelen szacunek) to nikt z pozostalych napastnikow w tej edycji LM nie da rady, Juve musisz
Nie uwazam Umtitiego za polsrodek, Paco jak na ilosc minut gra bardzo dobrze, Digne nie mozna ocenic bo nie gra, ale co sie dziwic kiedy musi konkurowac z Alba, Suarez jeszcze mlody, uwazam ze to bardzo perspektywiczny transfer, Gomes to niewypal, zgadzam sie. 90 mln na jednego grajka to za duzo, mam nadzieje ze Fernandez zrobi zakupy z glowa
Ja tez bym chcial przjesc do Barcelony i co z tego ? Oni chca 90 mln, zdecyodwanie lepiej wydac te pieniadze na 2 zajebistych grajkow niz na szklanego Thiago
Nie rozumiem jakimi prawami rzadza sie ceny na rynkach transferowych, to jest chore. Jezeli Thiago jest wg kogos wart 90 mln to znaczy ze jest prawie na rowni z Jamesem i jest gorszy od Pogby... gdzie tu logika. Mam nadzieje ze ktos sie za to wezmie i wroca czasu gdzie za Ronaldinho placilo sie 25 mln czy ile tam i to juz bylo duzo
Jedyne o co prosze to zeby Barca rzucila sie na Juve tak jak Bayern na Real, wtedy okazje beda, a czy wygramy to w rekach boga i nogach naszych pilkarzy. Zycze Bayernowi dzisiaj wygranej i awansu, ale trzeba powiedziec ze Real jest mocny, nie ma co sie oszukiwac
Wlasnie skonczylem ogladac Belfra i musze powiedziec, ze to genialny serial, jeden z lepszych w Polsce od dluzszego czasu. Do samego konca nie wiadomo kto zabil(aczkolwiek po rozmowie w szpitalu mozna juz sie bylo domyslac i tak tez obstawialem, ale mimo wszystko ogromna ciekawosc i zagadkowosc). Goraco polecam wszystkim ktorzy jeszcze nie widzieli
Wtedy nie czylem sie tak jak teraz. Wtedy bylem w szoku, bylem zly i oszolomiony. Dzis jest mi przykro i chcialbym im w twarz wykrzyczec ze to jest niegodne Barcelony
Dawno nie bylo mi tak przykro, nie spodziewalem sie czegos takiego. Pierwszy raz jako kibic Barcelony przezywam takie rozczarowanie. Ten sezon to dramat i najlepiej bedzie jak przegraja wszystko zeby mieli nauczke.
Nie wiem czy bylo, znajac La Ramble to z milion razy, a jak nie to bede w szoku. Marciniak sedzia glownym Juve Barca. Fajnie ze dostaje szanse w takich meczach, uwazam ze to jeden z najlepszych sedziow w europie
14
Zginac od wlasnej broni, bramka w doliczonym czasie. Kroli dzisiaj jest dwoch, Messi i Roberto. Co za mecz
1
Wszyscy szukaja zmiennika dla Iniesty, Veratti, Coutinho, Eriksen... a ktos kto go przerosnie juz tu jest, Sergi Roberto. Mam nadzieje ze dadza mu rozwinac szkrzydla to zostanie wielkim pilkarzem, potencjal ma
7
Pierwszy raz ogladam caly mecz z komentarzem Raya Hudsona, najlepszy komentator pilki noznej ever !!
0
Build a bridge! Zajebista i trzeba pomyslec na wyzszych levelach
0
Chodzilo mi o cos bardziej konkretnego, tak to sobie moglbym skorzystac z meczyki.pl Chodzi o to ze nie bardzo mam jak szukac po linkach przez bog wie ile czasu
0
Haha, na koniec swiata, na statku siedze :D
0
Wiem jakie te pytania sa denerwujace, gdybym byl w stanie to bym se sam znalazl, ale nie udalo mi sie. Otoz siedze wlasnie w Sierra Leone gdzie internet jest slaby, ale na mecz w ch*jowej rozdzielczosci pociagnie. Ma ktos jakis pomysl gdzie znajde transmisje na telefon spelnijaca ten wymog ?
2
To jest Barca Messiego, to byl Santos Pele, Madryt Di Stefano i Ajax Cruyffa
0
1. Wczorajsze skandaliczne sedziowane doprowadzilo do mojego pierwszego bana przez 6 lat na tej stronie, takie rzeczy nie moga miec miejsca w profesjonalnej pilce
2. Barcelono wiedz, ze mnie zranilas, tak nie mozna grac
3. Jezeli MSN nie moglo pokonac Buffona(co to jest za bramkarz, pelen szacunek) to nikt z pozostalych napastnikow w tej edycji LM nie da rady, Juve musisz
0
Hue hue hue.
0
Mamy bardzo dobra obrone, brakuje tam rezimu. Pique top 3, Umtiti puka do topu, Alba top, brakuje tylko prawego obroncy
0
Kto to ten Rooben ?
0
Nie uwazam Umtitiego za polsrodek, Paco jak na ilosc minut gra bardzo dobrze, Digne nie mozna ocenic bo nie gra, ale co sie dziwic kiedy musi konkurowac z Alba, Suarez jeszcze mlody, uwazam ze to bardzo perspektywiczny transfer, Gomes to niewypal, zgadzam sie. 90 mln na jednego grajka to za duzo, mam nadzieje ze Fernandez zrobi zakupy z glowa
0
Gra dobrze, nie przesadzalbym
0
Narzekanie zeby narzekac, posiadanie 47-53 Barcelona pewnie mialaby 60, moj komentarz wnosi dokladnie tyle samo co Twoj
1
Ja tez bym chcial przjesc do Barcelony i co z tego ? Oni chca 90 mln, zdecyodwanie lepiej wydac te pieniadze na 2 zajebistych grajkow niz na szklanego Thiago
0
Moze i za 20, to bez znaczenia, chodzi o fakt
0
Nie rozumiem jakimi prawami rzadza sie ceny na rynkach transferowych, to jest chore. Jezeli Thiago jest wg kogos wart 90 mln to znaczy ze jest prawie na rowni z Jamesem i jest gorszy od Pogby... gdzie tu logika. Mam nadzieje ze ktos sie za to wezmie i wroca czasu gdzie za Ronaldinho placilo sie 25 mln czy ile tam i to juz bylo duzo
4
Nie jest wart 90 mln, tak samo jak nie byl wart 12... wtedy powinien byl odejsc za 40(porownaj sobie do Gomesa) i za tyle powinien do nas wrocic
5
Jedyne o co prosze to zeby Barca rzucila sie na Juve tak jak Bayern na Real, wtedy okazje beda, a czy wygramy to w rekach boga i nogach naszych pilkarzy. Zycze Bayernowi dzisiaj wygranej i awansu, ale trzeba powiedziec ze Real jest mocny, nie ma co sie oszukiwac
0
Mam nadzieje ze tego nie spi**dola. Aczkolwiek historia ktora wymyslili moze byc jeszcze lepsza. Wszystko w rekach Stuhra bo zagral zajebiscie
0
Wlasnie skonczylem ogladac Belfra i musze powiedziec, ze to genialny serial, jeden z lepszych w Polsce od dluzszego czasu. Do samego konca nie wiadomo kto zabil(aczkolwiek po rozmowie w szpitalu mozna juz sie bylo domyslac i tak tez obstawialem, ale mimo wszystko ogromna ciekawosc i zagadkowosc). Goraco polecam wszystkim ktorzy jeszcze nie widzieli
0
Nie spodziewalem sie ze ich ogramy 5:0, ale myslalem ze zagramy jak rowny z rownym. A tu jeden wielki ch*j
0
Wtedy nie czylem sie tak jak teraz. Wtedy bylem w szoku, bylem zly i oszolomiony. Dzis jest mi przykro i chcialbym im w twarz wykrzyczec ze to jest niegodne Barcelony
4
Dawno nie bylo mi tak przykro, nie spodziewalem sie czegos takiego. Pierwszy raz jako kibic Barcelony przezywam takie rozczarowanie. Ten sezon to dramat i najlepiej bedzie jak przegraja wszystko zeby mieli nauczke.
3
Jakiej prawdy... ja prdl... SAMOLOT MIAL WADLIWY WSKAZNIK WYSOKOSCI, tam nic nie wybuchlo, zadna rakieta nie udezyla, ludzie...
1
Nie wiem czy bylo, znajac La Ramble to z milion razy, a jak nie to bede w szoku. Marciniak sedzia glownym Juve Barca. Fajnie ze dostaje szanse w takich meczach, uwazam ze to jeden z najlepszych sedziow w europie
15
Zeby uniknac glupich pytan, Neymar nie zagra z Sociedad, na Real bedzie dostepny chyba ze dostanie wyzszy wymiar kary
1
Ale ma za to przejeb*ne u kibicow xD
9
Widze to juz na Rambli chyba 10 raz, skoro masz maly odzew do tej pory to nie sadze ze to sie zmieni, przestan spamowac