1

Co Ty gadasz wgl... islam to religia, a to co sie odp**rdala to tylko chora interpretacja... my(chrzescijanie) tez kiedys robilismy to samo, poczytaj troche o historii

0

Mysle, ze znalazlbym i tych ze starszego ktorzy uderzli by na taka domowke ;)

0

Zacznijmy od tego, wlasciwie najwazniejszego, Messi nie jest rywalem Ronaldo...

2

Widzialem go z 6 razy, nie jest to topowa produkcja, ale film jest genialny ;D chcialbym cos takiego przezyc :D

0

Nie wazne, nie wiedzialem o co chodzi

0

Cruyff, Ronnie i Xavi :D

0

:(

0

2 byla zdecydowanie najlepsza, 3 tez dobra, reszta bez rewelacji :D

0

Ja kupowalem na Barca Real w dzien odblokowania dla zwyklych kibicow i nie bylo wgl problemu z miejscami, a chyba nie musze mowic ze to szlagier nad szlagierami :D

1

Po pierwsze doksztalc sie. Po drugie im Religia nie nakazuje mordowania Chrzescijan, to jest tylko i wylacznie intepretacja ortodoksyjnych Islamistow. Oglupiony to jestes Ty, co za brednie

0

Drodzy ramblowicze, czy znany jest przypadek gdy pilkarz z wlasnej kieszeni doplacal do transferu ?

0

Ja mam herb na tricepsie :D

1

Moja propozycja: skonczcie juz z tym Ronaldo, ja tez go nie lubie, ale odechciewa mi sie wchodzic na moja ulubiona strone bo kazdy jeb**y komentarz jest o graczu Realu i nie ma nic wspolnego z Barcelona... Blagam was

0

Queen - Bohemian Rhapsody

0

Krazy informacja, ze zerwane wiezadla, ciekawe okienko sie szykuje w takim razie

2

Komentarz usunięty

1

Nie ma co mowic, chocby byl najgorszym czlowiekiem na swiecie to kontuzja pilkarza nie moze nikogo cieszyc. Mimo wszystko

3

Phelps juz nie startuje, wiec zloto gwarantowane

0

Ty, ale ja nie wybieralem mu klubu. Uwazam tylko, ze to dobry ruch ze strony UTD

3

No trzeba powiedziec, ze Zlatan w United to duze wzmocnienie. Fajnie, podoba mi sie to :D

0

Miec 13 lat i nie znac ojczystego jezyka to juz przegiecie

0

Na fejsie jest strona "spamujemy Pazdanem fejsa ronaldo" czy cos takiego, stad te komentarze ;D

1

W Gdyni tak, obowiazuje letni ;D

4

Conte kopie lepiej niz caly napad Hiszpanii

0

Juz wiem haha.

0

Alba, Fabregas i Morata do zmiany... Chociaz nie wiem kogo mozna wpuscic za tego ostatniego

1

Wlasnie naszla mnie taka refleksja po zobaczeniu tego filmu, nie dziwie sie Messiemu bo nie mozna caly czas dawac i nic nie dostawac w zamian... Argentyna potrzebuje zmian, a Messi mysle ze wroci na Rosje bo glod wygrania MŚ jest chyba zbyt wielki. Strasznie mi przykro

1

Heh 3:0 i po ptakach

0

Jest jakies wideo jak Szczesny pije to czym rzucili go kibice SUI ?

0

Ja uderzam na Motomanie wiec mam nadzieje ze pogoda sie utrzyma :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?