Co Ty gadasz wgl... islam to religia, a to co sie odp**rdala to tylko chora interpretacja... my(chrzescijanie) tez kiedys robilismy to samo, poczytaj troche o historii
Ja kupowalem na Barca Real w dzien odblokowania dla zwyklych kibicow i nie bylo wgl problemu z miejscami, a chyba nie musze mowic ze to szlagier nad szlagierami :D
Po pierwsze doksztalc sie. Po drugie im Religia nie nakazuje mordowania Chrzescijan, to jest tylko i wylacznie intepretacja ortodoksyjnych Islamistow. Oglupiony to jestes Ty, co za brednie
Moja propozycja: skonczcie juz z tym Ronaldo, ja tez go nie lubie, ale odechciewa mi sie wchodzic na moja ulubiona strone bo kazdy jeb**y komentarz jest o graczu Realu i nie ma nic wspolnego z Barcelona... Blagam was
Wlasnie naszla mnie taka refleksja po zobaczeniu tego filmu, nie dziwie sie Messiemu bo nie mozna caly czas dawac i nic nie dostawac w zamian... Argentyna potrzebuje zmian, a Messi mysle ze wroci na Rosje bo glod wygrania MŚ jest chyba zbyt wielki. Strasznie mi przykro
1
Co Ty gadasz wgl... islam to religia, a to co sie odp**rdala to tylko chora interpretacja... my(chrzescijanie) tez kiedys robilismy to samo, poczytaj troche o historii
0
Mysle, ze znalazlbym i tych ze starszego ktorzy uderzli by na taka domowke ;)
0
Zacznijmy od tego, wlasciwie najwazniejszego, Messi nie jest rywalem Ronaldo...
2
Widzialem go z 6 razy, nie jest to topowa produkcja, ale film jest genialny ;D chcialbym cos takiego przezyc :D
0
Nie wazne, nie wiedzialem o co chodzi
0
Cruyff, Ronnie i Xavi :D
0
:(
0
2 byla zdecydowanie najlepsza, 3 tez dobra, reszta bez rewelacji :D
0
Ja kupowalem na Barca Real w dzien odblokowania dla zwyklych kibicow i nie bylo wgl problemu z miejscami, a chyba nie musze mowic ze to szlagier nad szlagierami :D
1
Po pierwsze doksztalc sie. Po drugie im Religia nie nakazuje mordowania Chrzescijan, to jest tylko i wylacznie intepretacja ortodoksyjnych Islamistow. Oglupiony to jestes Ty, co za brednie
0
Drodzy ramblowicze, czy znany jest przypadek gdy pilkarz z wlasnej kieszeni doplacal do transferu ?
0
Ja mam herb na tricepsie :D
1
Moja propozycja: skonczcie juz z tym Ronaldo, ja tez go nie lubie, ale odechciewa mi sie wchodzic na moja ulubiona strone bo kazdy jeb**y komentarz jest o graczu Realu i nie ma nic wspolnego z Barcelona... Blagam was
0
Queen - Bohemian Rhapsody
0
Krazy informacja, ze zerwane wiezadla, ciekawe okienko sie szykuje w takim razie
2
Komentarz usunięty
1
Nie ma co mowic, chocby byl najgorszym czlowiekiem na swiecie to kontuzja pilkarza nie moze nikogo cieszyc. Mimo wszystko
3
Phelps juz nie startuje, wiec zloto gwarantowane
0
Ty, ale ja nie wybieralem mu klubu. Uwazam tylko, ze to dobry ruch ze strony UTD
3
No trzeba powiedziec, ze Zlatan w United to duze wzmocnienie. Fajnie, podoba mi sie to :D
0
Miec 13 lat i nie znac ojczystego jezyka to juz przegiecie
0
Na fejsie jest strona "spamujemy Pazdanem fejsa ronaldo" czy cos takiego, stad te komentarze ;D
1
W Gdyni tak, obowiazuje letni ;D
4
Conte kopie lepiej niz caly napad Hiszpanii
0
Juz wiem haha.
0
Alba, Fabregas i Morata do zmiany... Chociaz nie wiem kogo mozna wpuscic za tego ostatniego
1
1
Heh 3:0 i po ptakach
0
Jest jakies wideo jak Szczesny pije to czym rzucili go kibice SUI ?
0
Ja uderzam na Motomanie wiec mam nadzieje ze pogoda sie utrzyma :D