1

Nie no Arka niech w koncu wroci do ekstraklasy :)

0

Co ten Pogba wyprawia...

1

Co tu sie dzieje, mam nadzieje ze nie opadna

2

Brawo Rayo !!!! Teraz autobus haha

0

Chcialbym zeby Vardy do nas przyszedl, ale watpie ze to nastapi

0

Al Kaida oficialnie trzyma pieniadze na Dubajskich kontach i z tego tytulu miasto to jest spokojne o ataki terrorystyczne

0

Co jest ?

0

Wooooow, cos pieknego, po to wlasnie sie oglada Pilke Nozna!

1

Po pierwszej polowie moge powiedziec tylko jedno:
Barcelona na wlasne zyczenie znalazla sie w tej sytuacji i jezeli nie zaczna grac tak jak potrafia to Atleti zasluzenie znajdzie sie w polfinale. Trzeba spiac poslady i ukłuc raz a porzadnie

0

Sedzia dzisiaj to recydywa...

0

Brak słów... Nie wazne jaki bedzie wynik, sedzia spie*****ł ten mecz

2

Prawdopodobnie kilka tysiecy ludzi proboje sie polaczyc i dlatego masz problem

0

Sqrdot cafe.

0

Tak jest :D

0

Drodzy Ramblowicze, ktos wybiera sie do Sopotu na mecz ? :D

2

Swoje kosztuje, ale na rynku tabletów nie ma sobie równych :)

0

ja kupilem na stronie nike

0

Wybiera sie tu ktos do SQRdot Cafe w sopocie na zlot ?

1

Ja :)

0

Myszka laserowa ma laser, a myszka optyczna ma czujnik optyczny, mam nadzieje ze pomoglem

1

Jak bylem na El Classico to zatrzymalem sie z narzeczona w hostelu 2 min od Camp Nou, stamtad do centrum tez w zasadzie rzut beretem, Hostel Conde de Guell chyba sie nazywal, moze przelrecilem nazwe ale powinienes znalezc bez problemu, placilismy 200€ za 5 dni od osoby

0

Miasto moje a w nim xD

0

Tak, bo o niczym innym nie mysle, wieczorami nie moge zasnac przez to :D

9

Nie ma to jak żebrać o polecenia :)

14

Drogie Panie, chcialem wam życzyć wszystkiego co najlepsze w tym jakże pięknym dniu ! Abyście każdego poranka wstawały z uśmiechem na twarzy :) No i żeby Barcelona przynosila wam wiele radosci !

0

Moze on nie ma na imie Lukasz tylko jest fanem jakiegos lukasza xD

6

Komentarz usunięty

0

Ja uzywam. Pieniadze sa w 10 minut, ja wplacam przelewem i karta :D kursy sa spoko, a na wyplate czekasz 2-3 dni

0

Safari :)

0

Niektorzy moga nie wiedziec o kogo Ci chodzi, nazywajmy go tak jak powinien byc nazywany, Lysy z Brazzers

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?