Po pierwszej polowie moge powiedziec tylko jedno:
Barcelona na wlasne zyczenie znalazla sie w tej sytuacji i jezeli nie zaczna grac tak jak potrafia to Atleti zasluzenie znajdzie sie w polfinale. Trzeba spiac poslady i ukłuc raz a porzadnie
Jak bylem na El Classico to zatrzymalem sie z narzeczona w hostelu 2 min od Camp Nou, stamtad do centrum tez w zasadzie rzut beretem, Hostel Conde de Guell chyba sie nazywal, moze przelrecilem nazwe ale powinienes znalezc bez problemu, placilismy 200€ za 5 dni od osoby
Drogie Panie, chcialem wam życzyć wszystkiego co najlepsze w tym jakże pięknym dniu ! Abyście każdego poranka wstawały z uśmiechem na twarzy :) No i żeby Barcelona przynosila wam wiele radosci !
1
Nie no Arka niech w koncu wroci do ekstraklasy :)
0
Co ten Pogba wyprawia...
1
Co tu sie dzieje, mam nadzieje ze nie opadna
2
Brawo Rayo !!!! Teraz autobus haha
0
Chcialbym zeby Vardy do nas przyszedl, ale watpie ze to nastapi
0
Al Kaida oficialnie trzyma pieniadze na Dubajskich kontach i z tego tytulu miasto to jest spokojne o ataki terrorystyczne
0
Co jest ?
0
Wooooow, cos pieknego, po to wlasnie sie oglada Pilke Nozna!
1
Po pierwszej polowie moge powiedziec tylko jedno:
Barcelona na wlasne zyczenie znalazla sie w tej sytuacji i jezeli nie zaczna grac tak jak potrafia to Atleti zasluzenie znajdzie sie w polfinale. Trzeba spiac poslady i ukłuc raz a porzadnie
0
Sedzia dzisiaj to recydywa...
0
Brak słów... Nie wazne jaki bedzie wynik, sedzia spie*****ł ten mecz
2
Prawdopodobnie kilka tysiecy ludzi proboje sie polaczyc i dlatego masz problem
0
Sqrdot cafe.
0
Tak jest :D
0
Drodzy Ramblowicze, ktos wybiera sie do Sopotu na mecz ? :D
2
Swoje kosztuje, ale na rynku tabletów nie ma sobie równych :)
0
ja kupilem na stronie nike
0
Wybiera sie tu ktos do SQRdot Cafe w sopocie na zlot ?
1
Ja :)
0
Myszka laserowa ma laser, a myszka optyczna ma czujnik optyczny, mam nadzieje ze pomoglem
1
Jak bylem na El Classico to zatrzymalem sie z narzeczona w hostelu 2 min od Camp Nou, stamtad do centrum tez w zasadzie rzut beretem, Hostel Conde de Guell chyba sie nazywal, moze przelrecilem nazwe ale powinienes znalezc bez problemu, placilismy 200€ za 5 dni od osoby
0
Miasto moje a w nim xD
0
Tak, bo o niczym innym nie mysle, wieczorami nie moge zasnac przez to :D
9
Nie ma to jak żebrać o polecenia :)
14
Drogie Panie, chcialem wam życzyć wszystkiego co najlepsze w tym jakże pięknym dniu ! Abyście każdego poranka wstawały z uśmiechem na twarzy :) No i żeby Barcelona przynosila wam wiele radosci !
0
Moze on nie ma na imie Lukasz tylko jest fanem jakiegos lukasza xD
6
Komentarz usunięty
0
Ja uzywam. Pieniadze sa w 10 minut, ja wplacam przelewem i karta :D kursy sa spoko, a na wyplate czekasz 2-3 dni
0
Safari :)
0
Niektorzy moga nie wiedziec o kogo Ci chodzi, nazywajmy go tak jak powinien byc nazywany, Lysy z Brazzers