Dzisiaj mamy poczatek konca Unii... Mysle ze to jedna z gorszych rzeczy jaka mogla sie stac, bez nich Polska gospodarka moze nie przetrwac, ale zobaczymy
Patrzac na forme zespolow na EURO to jak dla mnie Polska ma realne szanse dostac sie do polfinalu, gramy wybornie w defensywie, a przeciez turnieje wygrywa sie obrona. Szkoda tylko ze w napadzie mamy takie dno z mułem
Na ten moment tylko 3 zespoly z 24 na EURO nie stracily bramki, a sa to:
Wlochy
Niemcy
Polska...
Nie sadzilem ze dozyje takich czasow. Mozemy byc dumni z naszych chlopakow !!
Walia gra dzisiaj super pilke, mega przyjemna dla oka. Ramsey sie rozbrykal, Bale tez bardzo dobrze i wydaje mi sie, ze w nastepnym sezonie to on bedzie gral pierwsze skrzypce w Realu
Irlandia musi wygrac a my przegrac, i wtedy bedzie nerwowk bo bedzie 5 zespolow na 4 miejsca do awansu (Albania ma mniej pkt niz my wiec ich nie licze), jezeli Anlgia jutro wygra to mamy awans :)
Co za farmazon, w ten sposob kazdy pilkarz probowal by przeciagnac faul... Faul jest tam gdzie sie zaczal a nie skonczyl i sie potem dziwic ze poziom sedziowania jest jaki jest z takimi sedziami
0
Emocje jakich doswiadczam dzisiaj dzieki naszej reprezentacji beda niezapomniane. Nie wazne jaki wynik bedzie, ale dziekuje Panowie !
0
Zaraz stracimy....
8
Lewandowski wyglada dzis jak taka ciamajda, poziom I Ligi polskiej
1
To Hajto doj*bal z tym TGV
3
Lewy i Milik do zmiany, mysle ze Zielinski i Starzynski moga cos wniesc do naszej gry bo Ci co juz sa na boisku raczej psuja nam akcje niz je robia
7
Nasza najlepsza polowa na tych mistrzostwach, super !
2
Polska jak Ty mnie w tej chwili zaimponowalas
1
To juz jest wstydz, brak slow
0
Odpowiedz jest jak najbardziej serio :D jakbys zapytal jaki wynik obstawiamy to bym odpowiedzial 0:0 i karne :D
9
Wodke i kilka browarkow
0
Dla mnie Pazdan, to by bylo wzmocnienie
0
Dla Neymara najlepiej by bylo gdyby ten Pan zakonczyl swoja kariere jako jego menager...
0
Niestety ? Uwolnic ? Gdyby nie Unia to bylibysmy gospodarcza ruina...
0
Internet explorer ? :)
10
Dzisiaj mamy poczatek konca Unii... Mysle ze to jedna z gorszych rzeczy jaka mogla sie stac, bez nich Polska gospodarka moze nie przetrwac, ale zobaczymy
0
Nieeee, wlochy musza wygrac zeby Turcja awansowala :(
1
Patrzac na forme zespolow na EURO to jak dla mnie Polska ma realne szanse dostac sie do polfinalu, gramy wybornie w defensywie, a przeciez turnieje wygrywa sie obrona. Szkoda tylko ze w napadzie mamy takie dno z mułem
1
Czyli jednak punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia:>
1
Na ten moment tylko 3 zespoly z 24 na EURO nie stracily bramki, a sa to:
Wlochy
Niemcy
Polska...
Nie sadzilem ze dozyje takich czasow. Mozemy byc dumni z naszych chlopakow !!
1
Walia gra dzisiaj super pilke, mega przyjemna dla oka. Ramsey sie rozbrykal, Bale tez bardzo dobrze i wydaje mi sie, ze w nastepnym sezonie to on bedzie gral pierwsze skrzypce w Realu
2
Irlandia musi wygrac a my przegrac, i wtedy bedzie nerwowk bo bedzie 5 zespolow na 4 miejsca do awansu (Albania ma mniej pkt niz my wiec ich nie licze), jezeli Anlgia jutro wygra to mamy awans :)
0
Internet to cudowne miejsce haha
4
Jak Francja moze trafic na Francje ? Hmm
0
Co za farmazon, w ten sposob kazdy pilkarz probowal by przeciagnac faul... Faul jest tam gdzie sie zaczal a nie skonczyl i sie potem dziwic ze poziom sedziowania jest jaki jest z takimi sedziami
1
Faul dyktuje sie w miejscu gdzie sie zaczal a nie skonczyl
1
Pazdan dzis po profesorsku
4
Mecz sie nie zaczal a Hajto juz wku*wia... Niech on zamknie ryja i da komentowac Borkowi
0
Musieliby z nami wygrac minimum 5:0
1
No i mamy pierwsza druzyne, ktora pozegnala sie z Euro 2016 ! Fajna historia Irlandii Pln, Ukraincow mi wgl nie zal !
1
Football Factory