0

Emocje jakich doswiadczam dzisiaj dzieki naszej reprezentacji beda niezapomniane. Nie wazne jaki wynik bedzie, ale dziekuje Panowie !

0

Zaraz stracimy....

8

Lewandowski wyglada dzis jak taka ciamajda, poziom I Ligi polskiej

1

To Hajto doj*bal z tym TGV

3

Lewy i Milik do zmiany, mysle ze Zielinski i Starzynski moga cos wniesc do naszej gry bo Ci co juz sa na boisku raczej psuja nam akcje niz je robia

7

Nasza najlepsza polowa na tych mistrzostwach, super !

2

Polska jak Ty mnie w tej chwili zaimponowalas

1

To juz jest wstydz, brak slow

0

Odpowiedz jest jak najbardziej serio :D jakbys zapytal jaki wynik obstawiamy to bym odpowiedzial 0:0 i karne :D

9

Wodke i kilka browarkow

0

Dla mnie Pazdan, to by bylo wzmocnienie

0

Dla Neymara najlepiej by bylo gdyby ten Pan zakonczyl swoja kariere jako jego menager...

0

Niestety ? Uwolnic ? Gdyby nie Unia to bylibysmy gospodarcza ruina...

0

Internet explorer ? :)

10

Dzisiaj mamy poczatek konca Unii... Mysle ze to jedna z gorszych rzeczy jaka mogla sie stac, bez nich Polska gospodarka moze nie przetrwac, ale zobaczymy

0

Nieeee, wlochy musza wygrac zeby Turcja awansowala :(

1

Patrzac na forme zespolow na EURO to jak dla mnie Polska ma realne szanse dostac sie do polfinalu, gramy wybornie w defensywie, a przeciez turnieje wygrywa sie obrona. Szkoda tylko ze w napadzie mamy takie dno z mułem

1

Czyli jednak punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia:>

1

Na ten moment tylko 3 zespoly z 24 na EURO nie stracily bramki, a sa to:
Wlochy
Niemcy
Polska...
Nie sadzilem ze dozyje takich czasow. Mozemy byc dumni z naszych chlopakow !!

1

Walia gra dzisiaj super pilke, mega przyjemna dla oka. Ramsey sie rozbrykal, Bale tez bardzo dobrze i wydaje mi sie, ze w nastepnym sezonie to on bedzie gral pierwsze skrzypce w Realu

2

Irlandia musi wygrac a my przegrac, i wtedy bedzie nerwowk bo bedzie 5 zespolow na 4 miejsca do awansu (Albania ma mniej pkt niz my wiec ich nie licze), jezeli Anlgia jutro wygra to mamy awans :)

0

Internet to cudowne miejsce haha

4

Jak Francja moze trafic na Francje ? Hmm

0

Co za farmazon, w ten sposob kazdy pilkarz probowal by przeciagnac faul... Faul jest tam gdzie sie zaczal a nie skonczyl i sie potem dziwic ze poziom sedziowania jest jaki jest z takimi sedziami

1

Faul dyktuje sie w miejscu gdzie sie zaczal a nie skonczyl

1

Pazdan dzis po profesorsku

4

Mecz sie nie zaczal a Hajto juz wku*wia... Niech on zamknie ryja i da komentowac Borkowi

0

Musieliby z nami wygrac minimum 5:0

1

No i mamy pierwsza druzyne, ktora pozegnala sie z Euro 2016 ! Fajna historia Irlandii Pln, Ukraincow mi wgl nie zal !

1

Football Factory

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?