Torres to jest dla mnie fenomen. A w sumie to bardziej Simeone i jego postrzeganie Torresa.
Kolo nie gra absolutnie nic, drewniak jakich mało, Peter Crouch to przy nim człowiek guma, a ten mimo to wsadza go na sile do tego pierwszego skladu mimo ze ma w obwodzie Jacksona Martineza. No nie czaje
Nie chce mi sie patrzec na kazdy nick i sie zastanawiac jaka to plec ;D moze byc i kolezanka, aczkolwiek zawsze istnieje prawdopodbienstwo ze przed kompem siedzi spocony Janusz
Nie mozna teraz mowic o szansach ma LM, szanse beda mieli Ci co zlapia forme na wiosne. Miejmy nadzieje ze Lucho podtrzyma tradycje i faktycznie ta forma bedzie
Boze to jest az nieprawdopodobne jak slabo gra czolowka LaLiga w tym sezonie... Barca dno, sevilla i valencia piach, atleti i real nie przekonuja ani troche. Real nastrzelal ogorkom, aczkolwiek i to trzeba umiec, reszta druzyn jakby ogladala swoje plecy z zeszlego sezomu.
Mam nadzieje ze sie przebudza bo bedzie lipa w Europie
Kurde niby fajnyb pomysl, ale zawsze latwiej bylo wejsc pod glowny post i zawsze zywa dyskujsa, a tu nie wiadomo czego sie spodziewac, mam mieszane uczucia
0
No na 3 pkt Atleti juz nie ma szans, ale mogli by wsadzc na 1:1
6
Beka co? Tez smiechlem sam z siebie
17
Na livesports jakis blad bo pokazuje ze Ronaldo na boisku, a przeciez on nie gra
0
I Ostatni Samuraj wchodzi, bedzie smiesznie
0
Ta no wyslalem mu kopie tego tekstu sms'em
0
Straszne co? Wez wgl jedz i na nich nakrzycz
2
Torres to jest dla mnie fenomen. A w sumie to bardziej Simeone i jego postrzeganie Torresa.
Kolo nie gra absolutnie nic, drewniak jakich mało, Peter Crouch to przy nim człowiek guma, a ten mimo to wsadza go na sile do tego pierwszego skladu mimo ze ma w obwodzie Jacksona Martineza. No nie czaje
5
Nie chce mi sie patrzec na kazdy nick i sie zastanawiac jaka to plec ;D moze byc i kolezanka, aczkolwiek zawsze istnieje prawdopodbienstwo ze przed kompem siedzi spocony Janusz
5
Kolego, druzyna gra tak jak jej przeciwnik pozwoli... Niestety
0
W Atletico Madryt... Jakies lata temu
0
Nie mozna teraz mowic o szansach ma LM, szanse beda mieli Ci co zlapia forme na wiosne. Miejmy nadzieje ze Lucho podtrzyma tradycje i faktycznie ta forma bedzie
0
Juve jak Juve, ale Chelsea to juz wgl sie cos pomylilo
0
Nie no co do tego to akurat nie mozna miec watpliwosci xD
0
Boze to jest az nieprawdopodobne jak slabo gra czolowka LaLiga w tym sezonie... Barca dno, sevilla i valencia piach, atleti i real nie przekonuja ani troche. Real nastrzelal ogorkom, aczkolwiek i to trzeba umiec, reszta druzyn jakby ogladala swoje plecy z zeszlego sezomu.
Mam nadzieje ze sie przebudza bo bedzie lipa w Europie
1
Czy Ci bramkarze zawsze musza lapac forme na Barcelone ?
0
Dougi dougi Doug ! Tak to on Douuuuuuuuglas
0
Bo zaprezentowali je za pozno, beda w patchu
0
nc+ se kup to nie bedziesz narzekał
0
Malmo-Real jak na grzybach, Utd to BPL wiec emocji brak, Juve-Sevilla fajny mecz
2
Ale Juve ladnie gra, az sie japa cieszy
0
Cos mi sie wydaje ze Sevilla zgarnie straszne baty dzisiaj
1
Kapitan to kapitan, powinien byc z druzyna
1
Kurde niby fajnyb pomysl, ale zawsze latwiej bylo wejsc pod glowny post i zawsze zywa dyskujsa, a tu nie wiadomo czego sie spodziewac, mam mieszane uczucia
2
Czyli Roberto kolejny MOTM xD swiat sie wali
1
Komentarz usunięty
0
Wlasciwie to Barca za slaba a Celta za mocna, tak w skrocie
2
Dawno nie bylem tak wsciekly, gdyby zagrali na poziomie to bym byl spokojny, mozna przegrywac mecze, ale nie w takim stylu
0
Pique to kryminal. Jakas parodia
1
Jest mi po prostu wstyd jako kibicowi, oni tak naprawde juz sie poddali
5
Ha, Roberto na chwile obecna jeden z lepszych na boisku