0

No na 3 pkt Atleti juz nie ma szans, ale mogli by wsadzc na 1:1

6

Beka co? Tez smiechlem sam z siebie

17

Na livesports jakis blad bo pokazuje ze Ronaldo na boisku, a przeciez on nie gra

0

I Ostatni Samuraj wchodzi, bedzie smiesznie

0

Ta no wyslalem mu kopie tego tekstu sms'em

0

Straszne co? Wez wgl jedz i na nich nakrzycz

2

Torres to jest dla mnie fenomen. A w sumie to bardziej Simeone i jego postrzeganie Torresa.
Kolo nie gra absolutnie nic, drewniak jakich mało, Peter Crouch to przy nim człowiek guma, a ten mimo to wsadza go na sile do tego pierwszego skladu mimo ze ma w obwodzie Jacksona Martineza. No nie czaje

5

Nie chce mi sie patrzec na kazdy nick i sie zastanawiac jaka to plec ;D moze byc i kolezanka, aczkolwiek zawsze istnieje prawdopodbienstwo ze przed kompem siedzi spocony Janusz

5

Kolego, druzyna gra tak jak jej przeciwnik pozwoli... Niestety

0

W Atletico Madryt... Jakies lata temu

0

Nie mozna teraz mowic o szansach ma LM, szanse beda mieli Ci co zlapia forme na wiosne. Miejmy nadzieje ze Lucho podtrzyma tradycje i faktycznie ta forma bedzie

0

Juve jak Juve, ale Chelsea to juz wgl sie cos pomylilo

0

Nie no co do tego to akurat nie mozna miec watpliwosci xD

0

Boze to jest az nieprawdopodobne jak slabo gra czolowka LaLiga w tym sezonie... Barca dno, sevilla i valencia piach, atleti i real nie przekonuja ani troche. Real nastrzelal ogorkom, aczkolwiek i to trzeba umiec, reszta druzyn jakby ogladala swoje plecy z zeszlego sezomu.
Mam nadzieje ze sie przebudza bo bedzie lipa w Europie

1

Czy Ci bramkarze zawsze musza lapac forme na Barcelone ?

0

Dougi dougi Doug ! Tak to on Douuuuuuuuglas

0

Bo zaprezentowali je za pozno, beda w patchu

0

nc+ se kup to nie bedziesz narzekał

0

Malmo-Real jak na grzybach, Utd to BPL wiec emocji brak, Juve-Sevilla fajny mecz

2

Ale Juve ladnie gra, az sie japa cieszy

0

Cos mi sie wydaje ze Sevilla zgarnie straszne baty dzisiaj

1

Kapitan to kapitan, powinien byc z druzyna

1

Kurde niby fajnyb pomysl, ale zawsze latwiej bylo wejsc pod glowny post i zawsze zywa dyskujsa, a tu nie wiadomo czego sie spodziewac, mam mieszane uczucia

2

Czyli Roberto kolejny MOTM xD swiat sie wali

1

Komentarz usunięty

0

Wlasciwie to Barca za slaba a Celta za mocna, tak w skrocie

2

Dawno nie bylem tak wsciekly, gdyby zagrali na poziomie to bym byl spokojny, mozna przegrywac mecze, ale nie w takim stylu

0

Pique to kryminal. Jakas parodia

1

Jest mi po prostu wstyd jako kibicowi, oni tak naprawde juz sie poddali

5

Ha, Roberto na chwile obecna jeden z lepszych na boisku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?