2

Hejterzy i zwolennicy Pedro, wszyscy powinnismy mu podziekowac za te wspaniale lata w klubie i zyczyc mu powodzenia. Jedyne na co mam nadzieje to ze w Chelsea pogra tylko rok i potem znajdzie sobie klub z lepszym trenerem i lepsza filozofia gry :) do zobaczenia w LM

0

Prawda.

0

A jak chcesz obstawiac skoro nie masz konta ? Musisz wplacic pieniadze

13

Wg mnie powinni byc teraz na odwrot, MAtS w LL a Bravo w LM i CdR

0

E: co ty cpiesz

1

To juz za wiele.

1

Niczego tak dawno nie pragnalem jak wygranej dzisiaj. Wykonalne? Tak. Czy to zrobia ? Tak.

0

Teraz to juz nie ma nic od stracenia, ja wierze

2

Ci co zaglosowali na "nie" nie maja prawa mowic o sobie, ze sa kibicami. Pozdrawiam

2

Wiecie co ? Nic sie nie stalo. To, ze to jest Barcelona nie oznacza, ze musimy wygrywac kazdy mecz po 8:0. Wiadomo, ze chcielibysmy aby wszystkie mecze konczyly sie dla nas jak najlepiej, ale to jest sport i dzieja sie takie rzeczy jak wczoraj. Nie pozostaje nam nic innego jak spuscic glowe, przyznac sie do tego ze Athletic byl wczoraj imponujacy i wraz z pilkarzami podniesc sie na rewanz i wierzyc ze ich rozjada. Tak jak Pique. Ja wierze

4

Jak na razie tylko Ty

3

Dzisiaj 2 najlepszych komentatorow w Polsce !!!! Jezu z wrazenia az chyba wycisze telewizor

0

Jak dla mnie bomba, pozdrawiam

6

Mecz godny superpucharu. Zapamietam na długo! Brawo Barca :)

0

PR7 to jest własnie nasz skarb, nie mozemy go oddac... ile on nam już pucharów wygrał

0

grubo, za grubo

0

Blędą ? Powaznie ? :D

0

Brak slow aby to opisac

0

Zdziesiatkowany bez Neymara i Alby ? Nie przesadzaj

0

O stary, wlozylem naprawde wiele pracy aby rozszryfrowac Twoja wiadomosc do nas, ale przekaz dalej jest niejasny

3

Macki Pereza...

5

Patrzac na skladnie to kumple chyba w podstawowce

0

Hahhha wygryw haha

0

Dzieki wielkie, tak myslalem ze moze o to chodzic

0

Ziomek, licza sie na obecny sezon.

0

Czemu wszyscy mówią, ze Barcelona jest pierwsza druzyna ktora chce wygrac sekstet skoro juz przeciez raz zdobylismy 6 tytułow, nie czaje

0

Komentarz usunięty

0

Nie, ale sa w kadrze na sezon 15/16

44

bo ? BMI u sportowca nie ma racji bytu, to, że waży 85 kg nie oznacza, ze ma nadwage :)

0

A czy Aleix Vidal i Arda Turan nie maja w kadrze Barcy najmniej spotkan bo 0 ? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?