Hejterzy i zwolennicy Pedro, wszyscy powinnismy mu podziekowac za te wspaniale lata w klubie i zyczyc mu powodzenia. Jedyne na co mam nadzieje to ze w Chelsea pogra tylko rok i potem znajdzie sobie klub z lepszym trenerem i lepsza filozofia gry :) do zobaczenia w LM
Wiecie co ? Nic sie nie stalo. To, ze to jest Barcelona nie oznacza, ze musimy wygrywac kazdy mecz po 8:0. Wiadomo, ze chcielibysmy aby wszystkie mecze konczyly sie dla nas jak najlepiej, ale to jest sport i dzieja sie takie rzeczy jak wczoraj. Nie pozostaje nam nic innego jak spuscic glowe, przyznac sie do tego ze Athletic byl wczoraj imponujacy i wraz z pilkarzami podniesc sie na rewanz i wierzyc ze ich rozjada. Tak jak Pique. Ja wierze
2
Hejterzy i zwolennicy Pedro, wszyscy powinnismy mu podziekowac za te wspaniale lata w klubie i zyczyc mu powodzenia. Jedyne na co mam nadzieje to ze w Chelsea pogra tylko rok i potem znajdzie sobie klub z lepszym trenerem i lepsza filozofia gry :) do zobaczenia w LM
0
Prawda.
0
A jak chcesz obstawiac skoro nie masz konta ? Musisz wplacic pieniadze
13
Wg mnie powinni byc teraz na odwrot, MAtS w LL a Bravo w LM i CdR
0
E: co ty cpiesz
1
To juz za wiele.
1
Niczego tak dawno nie pragnalem jak wygranej dzisiaj. Wykonalne? Tak. Czy to zrobia ? Tak.
0
Teraz to juz nie ma nic od stracenia, ja wierze
2
Ci co zaglosowali na "nie" nie maja prawa mowic o sobie, ze sa kibicami. Pozdrawiam
2
Wiecie co ? Nic sie nie stalo. To, ze to jest Barcelona nie oznacza, ze musimy wygrywac kazdy mecz po 8:0. Wiadomo, ze chcielibysmy aby wszystkie mecze konczyly sie dla nas jak najlepiej, ale to jest sport i dzieja sie takie rzeczy jak wczoraj. Nie pozostaje nam nic innego jak spuscic glowe, przyznac sie do tego ze Athletic byl wczoraj imponujacy i wraz z pilkarzami podniesc sie na rewanz i wierzyc ze ich rozjada. Tak jak Pique. Ja wierze
4
Jak na razie tylko Ty
3
Dzisiaj 2 najlepszych komentatorow w Polsce !!!! Jezu z wrazenia az chyba wycisze telewizor
0
Jak dla mnie bomba, pozdrawiam
6
Mecz godny superpucharu. Zapamietam na długo! Brawo Barca :)
0
PR7 to jest własnie nasz skarb, nie mozemy go oddac... ile on nam już pucharów wygrał
0
grubo, za grubo
0
Blędą ? Powaznie ? :D
0
Brak slow aby to opisac
0
Zdziesiatkowany bez Neymara i Alby ? Nie przesadzaj
0
O stary, wlozylem naprawde wiele pracy aby rozszryfrowac Twoja wiadomosc do nas, ale przekaz dalej jest niejasny
3
Macki Pereza...
5
Patrzac na skladnie to kumple chyba w podstawowce
0
Hahhha wygryw haha
0
Dzieki wielkie, tak myslalem ze moze o to chodzic
0
Ziomek, licza sie na obecny sezon.
0
Czemu wszyscy mówią, ze Barcelona jest pierwsza druzyna ktora chce wygrac sekstet skoro juz przeciez raz zdobylismy 6 tytułow, nie czaje
0
Komentarz usunięty
0
Nie, ale sa w kadrze na sezon 15/16
44
bo ? BMI u sportowca nie ma racji bytu, to, że waży 85 kg nie oznacza, ze ma nadwage :)
0
A czy Aleix Vidal i Arda Turan nie maja w kadrze Barcy najmniej spotkan bo 0 ? :)