0

Jestem w glebokim szoku... No nie wierze

0

Dzis wszyscy jestesmy Sevillistas ! Niech La Liga pokaże jaką jest potęgą i że w europie nie ma sobie równych

0

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

0

Dlatego wycofalem sie z mojej wypowiedzi :D

0

Ja myslalem ze Ty o Barcelnie mowisz

1

Droga redakcjo, Barcelona gra w sobote nie w niedziele :)

0

Gratulacje dla niego :D

0

Bo zaden inny nie wygral LM...

1

Komentarz usunięty

1

Czemu sie do niego sapiesz, nie powiedzial nic co by moglo Cie sprowokowac, ale dla zasady trzeba sie przysadzic co ? ;D

4

Z tegio sie robi gorszy melodramat niż z Fabregasem...

0

czyli co, Ronaldo i Ancelotti do United ? :D

0

Smuda do Al-Sadd wiec niestety Real nie bedzie mial szansy wspolpracy z tak wielka osobistoscia

22

Z rm.pl
"Banujecie mnie lub nie, ale nie wytrzymam i to napisze...
Co za p***lony w dupe imbecyl k**wa. Sam powinien być wyj**any na zbity ryj. Kogo zatrudni? Beniteza? No ja p***le co za zj**. Zrobił sobie z Realu maszynke do robienia pieniędzy. Pérez gówno wie o futbolu...pozdrawiam KRETYNA środkowym palcem." ten komentarz to kwintesencja tego co dzieje sie w Madrycie, chlop prawde pisze

3

to jest organizacja dotyczaca kolonii hiszpanskich i portugalskich, wiec jakos sie zalapal na krzywy r**

0

Lets play a game :) caly Alves

0

Naucz sie czytac, ostatnie zdanie

0

Wygladaja lepiej niz zapowiadali chociaz i tak nie ma rewelacji

0

Ale macie bol... Nie lubie go, ale oddajcie mu co jego, zdobyl 48 goli nie wazne jak, ale zdobyl i jest Pichichi

0

Kupilbym ta koszulke, ale chyba nie ma gdzie :(

0

Poryczalem sie jak dziecko. Dziekujemy Kapitanie !

0

Mysle, ze to mialo tak wygladac. Dobrze dla fety :)

1

Ale DZIK !!!!!!!!

0

Douglas Douglas Douglas

2

Messi a'la CR7 haha

1

Ja pierdo** jest nawet osobny artykul o tym, nauczcie sie czytac

0

Mam taka przedwzruszeniowo placzowa sline i "motyle" w brzuchu

0

Zobaczec ? Powaga ?

1

Gwiazdka w tym roku duzo wczesniej :) mega fajny sklad

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?