Z rm.pl "Banujecie mnie lub nie, ale nie wytrzymam i to napisze... Co za p***lony w dupe imbecyl k**wa. Sam powinien być wyj**any na zbity ryj. Kogo zatrudni? Beniteza? No ja p***le co za zj**. Zrobił sobie z Realu maszynke do robienia pieniędzy. Pérez gówno wie o futbolu...pozdrawiam KRETYNA środkowym palcem." ten komentarz to kwintesencja tego co dzieje sie w Madrycie, chlop prawde pisze
0
Jestem w glebokim szoku... No nie wierze
0
Dzis wszyscy jestesmy Sevillistas ! Niech La Liga pokaże jaką jest potęgą i że w europie nie ma sobie równych
0
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
0
Dlatego wycofalem sie z mojej wypowiedzi :D
0
Ja myslalem ze Ty o Barcelnie mowisz
1
Droga redakcjo, Barcelona gra w sobote nie w niedziele :)
0
Gratulacje dla niego :D
0
Bo zaden inny nie wygral LM...
1
Komentarz usunięty
1
Czemu sie do niego sapiesz, nie powiedzial nic co by moglo Cie sprowokowac, ale dla zasady trzeba sie przysadzic co ? ;D
4
Z tegio sie robi gorszy melodramat niż z Fabregasem...
0
czyli co, Ronaldo i Ancelotti do United ? :D
0
Smuda do Al-Sadd wiec niestety Real nie bedzie mial szansy wspolpracy z tak wielka osobistoscia
22
Z rm.pl
"Banujecie mnie lub nie, ale nie wytrzymam i to napisze...
Co za p***lony w dupe imbecyl k**wa. Sam powinien być wyj**any na zbity ryj. Kogo zatrudni? Beniteza? No ja p***le co za zj**. Zrobił sobie z Realu maszynke do robienia pieniędzy. Pérez gówno wie o futbolu...pozdrawiam KRETYNA środkowym palcem." ten komentarz to kwintesencja tego co dzieje sie w Madrycie, chlop prawde pisze
3
to jest organizacja dotyczaca kolonii hiszpanskich i portugalskich, wiec jakos sie zalapal na krzywy r**
0
Lets play a game :) caly Alves
0
Naucz sie czytac, ostatnie zdanie
0
Wygladaja lepiej niz zapowiadali chociaz i tak nie ma rewelacji
0
Ale macie bol... Nie lubie go, ale oddajcie mu co jego, zdobyl 48 goli nie wazne jak, ale zdobyl i jest Pichichi
0
Kupilbym ta koszulke, ale chyba nie ma gdzie :(
0
Poryczalem sie jak dziecko. Dziekujemy Kapitanie !
0
Mysle, ze to mialo tak wygladac. Dobrze dla fety :)
1
Ale DZIK !!!!!!!!
0
Douglas Douglas Douglas
2
Messi a'la CR7 haha
1
Ja pierdo** jest nawet osobny artykul o tym, nauczcie sie czytac
0
Mam taka przedwzruszeniowo placzowa sline i "motyle" w brzuchu
0
Zobaczec ? Powaga ?
1
Gwiazdka w tym roku duzo wczesniej :) mega fajny sklad