O matko, co za elaborat. Nie musialas sie az tak rozpisywac, chodzilo mi o to, ze to nie wyglada ladnie. Pozdrawiam i zycze spokojnego zycia, bez stresow :)
Podsumowując:
Barcelona słaby sezon 2013/2014 nie wygrała nic, a Real fenomenalny wygrał LM zaliczajac po drodze kluby raczej srednie(nie ujmuje im mimo to wygranej LM)
Real słaby sezon 2014/2015 nie wygrał nic, a Barcelona potrójna korona sie szykuje(nie zapeszam)
I to własnie powinno zamknac usta wszystkim, którzy maja jakies watpliwosci
Dzisiaj dordzy Panstwo na boisku w Madrycie mozna zaobserwowac niecodzienna sytuacje, a mianowicie czlowiek podajacy sie za sedziego tak naprawde jest drukarzem
0
O matko, co za elaborat. Nie musialas sie az tak rozpisywac, chodzilo mi o to, ze to nie wyglada ladnie. Pozdrawiam i zycze spokojnego zycia, bez stresow :)
0
Tu nie chodzi o to czy ja jestem seksista czy nie tylko o to, ze kobietom brak tego polotu i finezji
0
Na eurosporcie leci dowod na to, ze kobiety nie powinny grac w pilke nozna... Tragedia
5
A on dalej mysli, ze to tylko wf
0
Ancelotti zawieszony na dwie ostatnie kolejki LL za lekcewazace zachowanie w stosunku do Closa Gomeza. Real sie sypie
1
ElJarek siedzi teraz pewnie w domu i placze, a po pierwszym meczu taki pewny byl :)
0
Natknalem sie na wiele komenatrzy zeby Barca wygrala, na stronie Realu oczywiscie
0
Przeciez trafil karnego...
0
żenujące... pozdrawiam
7
"Kibice" realu na fioletowej w ponad 2h nastukali 400 komentarzy, my w 7 minut 260... Kocham was
1
4 jak mam byc czepliwy. Deportivo to nie rurki z kremem
2
http://cdn2.belfasttelegraph.co.uk/sport/football/world-cup/article30382375.ece/a4e38/ALTERNATES/h342/suarez.jpg
If u know what I mean
0
Co najlepsze to to, ze Bale był dzis jednym z lepszych zawodnikow na boisku
2
Podsumowując:
Barcelona słaby sezon 2013/2014 nie wygrała nic, a Real fenomenalny wygrał LM zaliczajac po drodze kluby raczej srednie(nie ujmuje im mimo to wygranej LM)
Real słaby sezon 2014/2015 nie wygrał nic, a Barcelona potrójna korona sie szykuje(nie zapeszam)
I to własnie powinno zamknac usta wszystkim, którzy maja jakies watpliwosci
131
Mam mieszane uczucia... Z jednej strony Juv... żartuje, jaram sie w ch** !!!!!!!!!!!
2
a fioletowa padła jak James dzisiaj
13
Czyli bedzie tak:
Mistrz Cypru
Mistrz Holandii
Mistrz Francji
Mistrz Anglii
Mistrz Niemiec
Mistrz Wloch
Jeżeli(a wierze, że tak) oni tego dokonaja to bedzie LEGENDARNE
0
Ale mi sie morda cieszy :)))))))) JUVEEEEEEEE
1
Gdzie jest Ronaldo ? Ktokolwiek widział ktokolwiek wie
0
to ile ? 5? 7 min ?
0
Real wyglada troche jakby nikt im nie powiedzial jaki wynik ich premiuje
0
Alvarooooooooooooooooooooooooooooooo :
0
pocieszajace jest to, ze ewentualna bramka dla realu nie przekresla szans Juve
3
Dzisiaj dordzy Panstwo na boisku w Madrycie mozna zaobserwowac niecodzienna sytuacje, a mianowicie czlowiek podajacy sie za sedziego tak naprawde jest drukarzem
8
Komentarz usunięty
4
Morda Mullera przy CR11 to anioł, a nie esesman
0
gramy jako gość wiec jezeli nasze domowe beda kolidowaly z domowymi "gospodarza" to w drugim albo trzecim komplecie
0
jak trwoga to karny
0
Nie prosilem o najwyzszy poziom tylko jakikolwiek, nawet temu nie sprostal
13
Czyli wychodzi, ze Neymar=CR11 a dodajac do tego chociazby udane dryblingi to Ney>CR11... Czysta matma, nie krzyczcie