0

O matko, co za elaborat. Nie musialas sie az tak rozpisywac, chodzilo mi o to, ze to nie wyglada ladnie. Pozdrawiam i zycze spokojnego zycia, bez stresow :)

0

Tu nie chodzi o to czy ja jestem seksista czy nie tylko o to, ze kobietom brak tego polotu i finezji

0

Na eurosporcie leci dowod na to, ze kobiety nie powinny grac w pilke nozna... Tragedia

5

A on dalej mysli, ze to tylko wf

0

Ancelotti zawieszony na dwie ostatnie kolejki LL za lekcewazace zachowanie w stosunku do Closa Gomeza. Real sie sypie

1

ElJarek siedzi teraz pewnie w domu i placze, a po pierwszym meczu taki pewny byl :)

0

Natknalem sie na wiele komenatrzy zeby Barca wygrala, na stronie Realu oczywiscie

0

Przeciez trafil karnego...

0

żenujące... pozdrawiam

7

"Kibice" realu na fioletowej w ponad 2h nastukali 400 komentarzy, my w 7 minut 260... Kocham was

1

4 jak mam byc czepliwy. Deportivo to nie rurki z kremem

0

Co najlepsze to to, ze Bale był dzis jednym z lepszych zawodnikow na boisku

2

Podsumowując:
Barcelona słaby sezon 2013/2014 nie wygrała nic, a Real fenomenalny wygrał LM zaliczajac po drodze kluby raczej srednie(nie ujmuje im mimo to wygranej LM)
Real słaby sezon 2014/2015 nie wygrał nic, a Barcelona potrójna korona sie szykuje(nie zapeszam)
I to własnie powinno zamknac usta wszystkim, którzy maja jakies watpliwosci

131

Mam mieszane uczucia... Z jednej strony Juv... żartuje, jaram sie w ch** !!!!!!!!!!!

2

a fioletowa padła jak James dzisiaj

13

Czyli bedzie tak:

Mistrz Cypru

Mistrz Holandii

Mistrz Francji

Mistrz Anglii

Mistrz Niemiec

Mistrz Wloch

Jeżeli(a wierze, że tak) oni tego dokonaja to bedzie LEGENDARNE

0

Ale mi sie morda cieszy :)))))))) JUVEEEEEEEE

1

Gdzie jest Ronaldo ? Ktokolwiek widział ktokolwiek wie

0

to ile ? 5? 7 min ?

0

Real wyglada troche jakby nikt im nie powiedzial jaki wynik ich premiuje

0

Alvarooooooooooooooooooooooooooooooo :

0

pocieszajace jest to, ze ewentualna bramka dla realu nie przekresla szans Juve

3

Dzisiaj dordzy Panstwo na boisku w Madrycie mozna zaobserwowac niecodzienna sytuacje, a mianowicie czlowiek podajacy sie za sedziego tak naprawde jest drukarzem

8

Komentarz usunięty

4

Morda Mullera przy CR11 to anioł, a nie esesman

0

gramy jako gość wiec jezeli nasze domowe beda kolidowaly z domowymi "gospodarza" to w drugim albo trzecim komplecie

0

jak trwoga to karny

0

Nie prosilem o najwyzszy poziom tylko jakikolwiek, nawet temu nie sprostal

13

Czyli wychodzi, ze Neymar=CR11 a dodajac do tego chociazby udane dryblingi to Ney>CR11... Czysta matma, nie krzyczcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?