5 maja 2015, 18:39
0
Komentarz usunięty
5 maja 2015, 18:37
5 maja 2015, 10:55
No bo po co pisac komentarz i zakladac ze go*no Cie obchodzi co ktos Ci odpisze, rownie dobrze mogles sie nie trudzic pisaniem tego
5 maja 2015, 10:53
1
O ile ktos strzeli
5 maja 2015, 10:52
5
A nas kompletnie nie interesujesz Ty
4 maja 2015, 22:39
Ja tam nic do niego nie mialem i nie mam. Oprocz tego, ze na konferencjach zgrywa nie wiadomo kogo zamiast poprostu odpowiadac na pytania
4 maja 2015, 22:36
4 maja 2015, 22:31
40
Po co ? Mamy wuefiste z perspektywami
4 maja 2015, 22:27
3
"Możliwą taktyką szkoleniowca z Santpedor[...]" ile to już czasu nie czytaliśmy tych słów na naszej stronie.. Jak ten czas szybko leci
4 maja 2015, 22:21
19
Mialby bramke gdyby nie oddal jej Messiemu wiec ten nie musialby oddawac karnego... Droga redakcjo przesadziliscie z tym 3.5
4 maja 2015, 12:13
26
Legenda, motor napewdowy, serce zespolu i poprostu Carles. Puyi tesknimy
3 maja 2015, 11:28
Real.
3 maja 2015, 11:22
Nie interesuje mnie w jakich okolicznosciach odszedl, liczy sie dla mnie to ze zostawil klub krwawiacy i malo go to obchodzilo. Dziekuje mu za to co wniosl to Barcelony, ale szacunku do niego nie odzyskam
2 maja 2015, 21:52
nie dostal zoltej przeciez
2 maja 2015, 21:43
Pisze to z ogromnym bolem, ale szczescie sprzyja lepszym
2 maja 2015, 21:41
Wez sie ogarnij. Nikomu nie mozna takich rzeczy zyczyc....
2 maja 2015, 21:38
Krystiano ma cos z pletwa, nie ponurkuje moze z Juve
2 maja 2015, 21:31
Zaraz sie pojawia komentarze, ze Ronaldo odjechal Messiemu, ze Leo mogl trafic wiecej z Cordoba... Przypominam, że jestesmy pierwsi w tabeli !
2 maja 2015, 21:16
4
nie smiechlem.
2 maja 2015, 21:04
Slabo, ale jak Sevilla grala w 10 to przycisneli
2 maja 2015, 21:03
Twoi rodzice musza byc zalamani
2 maja 2015, 20:47
jest nadzieja
2 maja 2015, 17:47
no to chyba rekord Ronaldo-Higuain i Benzema peknie bez problemow
2 maja 2015, 17:43
2
Juz widze jak Plywak oddaje karnego ;>
2 maja 2015, 17:25
2 mecze 11 bramek :)
2 maja 2015, 17:13
Szkoda, że Luis zaczal dopiero na koniec pazdziernika bo dzisiaj mielibysmy 3 piłkarzy w pierwszej 5 strzelców LL
2 maja 2015, 16:47
Andres 1 asysta w LL w tym sezonie
103
2 maja 2015, 16:42
"Cienki ten rakitic wdocznie odstaje od reszty zawodnikow nic nie wnosi do gry" wkleilem pierwszy z gory :) to masz slabego Ivana
2 maja 2015, 15:22
91
Jak mnie bawia te komentarze "Leo musi dzis nastrzelac itd"... Dzisiaj to Barcelona musi wygrac nawet jezeli jedyna bramke mialby trafic Bravo.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
No bo po co pisac komentarz i zakladac ze go*no Cie obchodzi co ktos Ci odpisze, rownie dobrze mogles sie nie trudzic pisaniem tego
1
O ile ktos strzeli
5
A nas kompletnie nie interesujesz Ty
0
Ja tam nic do niego nie mialem i nie mam. Oprocz tego, ze na konferencjach zgrywa nie wiadomo kogo zamiast poprostu odpowiadac na pytania
0
40
Po co ? Mamy wuefiste z perspektywami
3
"Możliwą taktyką szkoleniowca z Santpedor[...]" ile to już czasu nie czytaliśmy tych słów na naszej stronie.. Jak ten czas szybko leci
19
Mialby bramke gdyby nie oddal jej Messiemu wiec ten nie musialby oddawac karnego... Droga redakcjo przesadziliscie z tym 3.5
26
Legenda, motor napewdowy, serce zespolu i poprostu Carles. Puyi tesknimy
0
Real.
0
Nie interesuje mnie w jakich okolicznosciach odszedl, liczy sie dla mnie to ze zostawil klub krwawiacy i malo go to obchodzilo. Dziekuje mu za to co wniosl to Barcelony, ale szacunku do niego nie odzyskam
0
nie dostal zoltej przeciez
0
Pisze to z ogromnym bolem, ale szczescie sprzyja lepszym
1
Wez sie ogarnij. Nikomu nie mozna takich rzeczy zyczyc....
1
Krystiano ma cos z pletwa, nie ponurkuje moze z Juve
0
Zaraz sie pojawia komentarze, ze Ronaldo odjechal Messiemu, ze Leo mogl trafic wiecej z Cordoba... Przypominam, że jestesmy pierwsi w tabeli !
4
nie smiechlem.
0
Slabo, ale jak Sevilla grala w 10 to przycisneli
0
Twoi rodzice musza byc zalamani
0
jest nadzieja
0
no to chyba rekord Ronaldo-Higuain i Benzema peknie bez problemow
2
Juz widze jak Plywak oddaje karnego ;>
0
2 mecze 11 bramek :)
1
Szkoda, że Luis zaczal dopiero na koniec pazdziernika bo dzisiaj mielibysmy 3 piłkarzy w pierwszej 5 strzelców LL
0
Andres 1 asysta w LL w tym sezonie
0
103
0
"Cienki ten rakitic wdocznie odstaje od reszty zawodnikow nic nie wnosi do gry" wkleilem pierwszy z gory :) to masz slabego Ivana
91
Jak mnie bawia te komentarze "Leo musi dzis nastrzelac itd"... Dzisiaj to Barcelona musi wygrac nawet jezeli jedyna bramke mialby trafic Bravo.