0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

No bo po co pisac komentarz i zakladac ze go*no Cie obchodzi co ktos Ci odpisze, rownie dobrze mogles sie nie trudzic pisaniem tego

1

O ile ktos strzeli

5

A nas kompletnie nie interesujesz Ty

0

Ja tam nic do niego nie mialem i nie mam. Oprocz tego, ze na konferencjach zgrywa nie wiadomo kogo zamiast poprostu odpowiadac na pytania

0

Na CN tez bywa tak, ze ciary przechodza po plecach. Choc musze przyznac ze do atmosfery z wielu stadionow swiata to CN daleko

40

Po co ? Mamy wuefiste z perspektywami

3

"Możliwą taktyką szkoleniowca z Santpedor[...]" ile to już czasu nie czytaliśmy tych słów na naszej stronie.. Jak ten czas szybko leci

19

Mialby bramke gdyby nie oddal jej Messiemu wiec ten nie musialby oddawac karnego... Droga redakcjo przesadziliscie z tym 3.5

26

Legenda, motor napewdowy, serce zespolu i poprostu Carles. Puyi tesknimy

0

Real.

0

Nie interesuje mnie w jakich okolicznosciach odszedl, liczy sie dla mnie to ze zostawil klub krwawiacy i malo go to obchodzilo. Dziekuje mu za to co wniosl to Barcelony, ale szacunku do niego nie odzyskam

0

nie dostal zoltej przeciez

0

Pisze to z ogromnym bolem, ale szczescie sprzyja lepszym

1

Wez sie ogarnij. Nikomu nie mozna takich rzeczy zyczyc....

1

Krystiano ma cos z pletwa, nie ponurkuje moze z Juve

0

Zaraz sie pojawia komentarze, ze Ronaldo odjechal Messiemu, ze Leo mogl trafic wiecej z Cordoba... Przypominam, że jestesmy pierwsi w tabeli !

4

nie smiechlem.

0

Slabo, ale jak Sevilla grala w 10 to przycisneli

0

Twoi rodzice musza byc zalamani

0

jest nadzieja

0

no to chyba rekord Ronaldo-Higuain i Benzema peknie bez problemow

2

Juz widze jak Plywak oddaje karnego ;>

0

2 mecze 11 bramek :)

1

Szkoda, że Luis zaczal dopiero na koniec pazdziernika bo dzisiaj mielibysmy 3 piłkarzy w pierwszej 5 strzelców LL

0

Andres 1 asysta w LL w tym sezonie

0

103

0

"Cienki ten rakitic wdocznie odstaje od reszty zawodnikow nic nie wnosi do gry" wkleilem pierwszy z gory :) to masz slabego Ivana

91

Jak mnie bawia te komentarze "Leo musi dzis nastrzelac itd"... Dzisiaj to Barcelona musi wygrac nawet jezeli jedyna bramke mialby trafic Bravo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?