Gra tyle na ile jej pozwala Real, a Ci pozwalaja na zaskakujaco duzo, zaskoczeni sa tez pilkarze Almerii bo nigdy nie przypuszczali ze podejda tak blisko pola karnego Realu i strzalow nie trenowali
Bartra, Adriano, Rafinha, Mathieu plus Roberto, Montoya i Pedro to piłkarze z teoretycznie drugiego skladu a wczoraj grali i Barcelona wygladala duzo lepiej
Srednia bramek na mecz musiałaby byc 2 żeby wyrównać. Patrzac na terminarz to kazdej z druzyn z LL powinni zaaplikowac przynajmniej 2(jedynie Atleti może byc wyjatkiem). Z Bayernem nie bede az tak smiały w przewidywaniach, ale jest to mozliwe. Z Bilbao musialby sie stac cud zeby nie wbili 2 bramek czy tez wiecej
1. Nie liczcie na wiecej bramek bo tak to zazwyczaj bywa ze gra siada po takim spektaklu
2. Getafe to nie Bayern
3. Jezeli Bayern bedzie gral w srode tak jak teraz z Borussia to nie beda stanowic wiekszego problemu
4. Arsenal
5. Byloby milo gdyby wszedl Pedro i cos w koncu trafil
Prawda jest taka, ze jestesmy "u siebie" i mozemy mowic co chcemy, a wy tu wbijacie z buciorami i sie sapiecie. Jak wchodzisz do kumpla na chate to tez rozpie***lasz mu lodowke ?
0
Jak chcesz uzywac jezyka polskiego to poczytaj slownik najpierw
0
Bylem na Barca Chelsea 1:1, nie wiem czy to przez bramke czy przez kino ale ogladalo sie mega
0
Gra tyle na ile jej pozwala Real, a Ci pozwalaja na zaskakujaco duzo, zaskoczeni sa tez pilkarze Almerii bo nigdy nie przypuszczali ze podejda tak blisko pola karnego Realu i strzalow nie trenowali
5
Gdzie ten decydujący Ron... Oh wait
0
Jest Perez jest i 110%
3
Co strzal to ambulans na trybuny musi wjezdzac. Koszulek mu zabraknie
0
Bartra, Adriano, Rafinha, Mathieu plus Roberto, Montoya i Pedro to piłkarze z teoretycznie drugiego skladu a wczoraj grali i Barcelona wygladala duzo lepiej
0
Biorac pod uwage, ze Almeria nic nie gra to Real na ich tle wypada dzis zawstydzajaco.
3
Ja myslalem, ze to Barcelona ma niemrawa ławke, ale Real chyba wygrywa w tej rywalizacji
10
zeby profesjonalni pilkarze nie umieli kopnac w taki duzy okragly przedmiot...
0
co to za beka ze Realu dzis nie daja na NC+ :o
0
Srednia bramek na mecz musiałaby byc 2 żeby wyrównać. Patrzac na terminarz to kazdej z druzyn z LL powinni zaaplikowac przynajmniej 2(jedynie Atleti może byc wyjatkiem). Z Bayernem nie bede az tak smiały w przewidywaniach, ale jest to mozliwe. Z Bilbao musialby sie stac cud zeby nie wbili 2 bramek czy tez wiecej
1
Real ich rozniesie w drobny pyl.
0
Nasz wtedy tez zostanie zdjety
0
Heszke w meszke
0
Grubo za grubo.
2
Tak, tu nie ma dwumeczu
0
Komentarz usunięty
24
Nie wklejajcie tego gowna tu bo az sie w czlowieku gotuje.
0
Srode.
0
Mam nadzieje, ze autor ma blisko do szpitala bo szkoda zeby rodzina musiala pol polsli przejezdzac
0
Luis dzis na 10 i MOTM! Geniusz
2
1. Nie liczcie na wiecej bramek bo tak to zazwyczaj bywa ze gra siada po takim spektaklu
2. Getafe to nie Bayern
3. Jezeli Bayern bedzie gral w srode tak jak teraz z Borussia to nie beda stanowic wiekszego problemu
4. Arsenal
5. Byloby milo gdyby wszedl Pedro i cos w koncu trafil
0
Jakkolwiek to nie zabrzmi to chlopaki dzisiaj robia nam dobrze :)
0
1 na milion. Teraz to ja moge zapytac czy przegapiles pol sezonu
0
Prawda jest taka, ze jestesmy "u siebie" i mozemy mowic co chcemy, a wy tu wbijacie z buciorami i sie sapiecie. Jak wchodzisz do kumpla na chate to tez rozpie***lasz mu lodowke ?
0
Dla mnie bomba. Tylko niech poprawi poziom wrzutek ^^
0
Jezeli z kolei Celta nie wpakuje im bramki to bedzie mega niedosyt, pieknie graja
6
Nawet jak Celta przegra to z uniesiona glowa, ich kibice moga byc dumni
0
Hahahahha smieszny jestes