0

Jak chcesz uzywac jezyka polskiego to poczytaj slownik najpierw

0

Bylem na Barca Chelsea 1:1, nie wiem czy to przez bramke czy przez kino ale ogladalo sie mega

0

Gra tyle na ile jej pozwala Real, a Ci pozwalaja na zaskakujaco duzo, zaskoczeni sa tez pilkarze Almerii bo nigdy nie przypuszczali ze podejda tak blisko pola karnego Realu i strzalow nie trenowali

5

Gdzie ten decydujący Ron... Oh wait

0

Jest Perez jest i 110%

3

Co strzal to ambulans na trybuny musi wjezdzac. Koszulek mu zabraknie

0

Bartra, Adriano, Rafinha, Mathieu plus Roberto, Montoya i Pedro to piłkarze z teoretycznie drugiego skladu a wczoraj grali i Barcelona wygladala duzo lepiej

0

Biorac pod uwage, ze Almeria nic nie gra to Real na ich tle wypada dzis zawstydzajaco.

3

Ja myslalem, ze to Barcelona ma niemrawa ławke, ale Real chyba wygrywa w tej rywalizacji

10

zeby profesjonalni pilkarze nie umieli kopnac w taki duzy okragly przedmiot...

0

co to za beka ze Realu dzis nie daja na NC+ :o

0

Srednia bramek na mecz musiałaby byc 2 żeby wyrównać. Patrzac na terminarz to kazdej z druzyn z LL powinni zaaplikowac przynajmniej 2(jedynie Atleti może byc wyjatkiem). Z Bayernem nie bede az tak smiały w przewidywaniach, ale jest to mozliwe. Z Bilbao musialby sie stac cud zeby nie wbili 2 bramek czy tez wiecej

1

Real ich rozniesie w drobny pyl.

0

Nasz wtedy tez zostanie zdjety

0

Heszke w meszke

0

Grubo za grubo.

2

Tak, tu nie ma dwumeczu

0

Komentarz usunięty

24

Nie wklejajcie tego gowna tu bo az sie w czlowieku gotuje.

0

Srode.

0

Mam nadzieje, ze autor ma blisko do szpitala bo szkoda zeby rodzina musiala pol polsli przejezdzac

0

Luis dzis na 10 i MOTM! Geniusz

2

1. Nie liczcie na wiecej bramek bo tak to zazwyczaj bywa ze gra siada po takim spektaklu
2. Getafe to nie Bayern
3. Jezeli Bayern bedzie gral w srode tak jak teraz z Borussia to nie beda stanowic wiekszego problemu
4. Arsenal
5. Byloby milo gdyby wszedl Pedro i cos w koncu trafil

0

Jakkolwiek to nie zabrzmi to chlopaki dzisiaj robia nam dobrze :)

0

1 na milion. Teraz to ja moge zapytac czy przegapiles pol sezonu

0

Prawda jest taka, ze jestesmy "u siebie" i mozemy mowic co chcemy, a wy tu wbijacie z buciorami i sie sapiecie. Jak wchodzisz do kumpla na chate to tez rozpie***lasz mu lodowke ?

0

Dla mnie bomba. Tylko niech poprawi poziom wrzutek ^^

0

Jezeli z kolei Celta nie wpakuje im bramki to bedzie mega niedosyt, pieknie graja

6

Nawet jak Celta przegra to z uniesiona glowa, ich kibice moga byc dumni

0

Hahahahha smieszny jestes

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?