Czytam te komentarze i noz mi sie w kieszeni otwiera... Zagrali slaba polowe i co z tego ? Z 24 polow zagralismy 2 slabe. Mysle ze to dobry wynik jak na cala lige mistrzow. Po tytul Barcelono, po tytul
Place 59.90, ale canal+ sa otwarte dla tych ktorzy mieli wykupiony ktorys z pakietow czyli sport albo film, ja mam sport i mam teraz wszystkie kanaly odblokowane do konca umowy, nowa polityka firmy
Zazdroscisz chlopakowi ? Gdyby nie to, ze jest chory(z tego co wyczytalem gdzies to smiertelnie) to Luis by do niego nie dzwonil. Nie zazdroszcze, zdecydowanie
O Ikerze na fioletowej "Sprzedać tego słabeusza a jeśli nie będzie chciał odejść posadzić na amen na ławce. Dosyć sabotowania ważnych meczów." boze widzisz i nie grzmisz
Tekst napisany mega fajnie, szkoda ze na tak chu*owy temat... Zawsze znajda sie takie cio*y, które przez swoja zachlannosc beda probowaly zniszczyc cos na czym wielu zalezy.. Mam nadzieje, ze kwestia strajku zostanie rozwiazana jak najszybciej, a Barcelona i inne kluby udowodnia ze sa ponad tym calym gow*em.
2
Pokazujac to co dzis to on przestaje byc cokolwiek wart
0
A od Pedro to nawet Żyro by lepiej zagrał
5
Ps. Juz tylko 5 bramek do pobicia rekordu RHB ;)
11
Czytam te komentarze i noz mi sie w kieszeni otwiera... Zagrali slaba polowe i co z tego ? Z 24 polow zagralismy 2 slabe. Mysle ze to dobry wynik jak na cala lige mistrzow. Po tytul Barcelono, po tytul
5
Jak mozna lamentowac teraz ? Mamy final! Mamy sily na Atleti! Pieknie
0
Vermalena nie ma na liscie powolanych
0
Jestem w pelni usatysfakcjonowany zemsta za 2013 rok, dziekuje Panowie !
0
Jezeli jakis mecz zasluguje na miano wielkiego to wlasnie ten
0
Mogli wygrac 4:0, ale Neymar
0
Neymar Jr dos Santos, nic dodac nic ujac
0
Wiemy... Nie mozna.
0
Wow, jest jedna z ostatnich osob po ktorych bym sie tego spodziewal
0
Ja mu nie wspolczuje, nie wyglada na glodnego
0
Poza tym zyje i ma sie dobrze takze tego
0
Nie smieje sie przeciez
2
Dobra, wjezdzamy w nich jak Kubica w barierke !
0
Mysle ze mimo wszystko bayern to nie przelewki i jest obawa
0
Canal+ tylko, ale jak juz pisalem wczesniej, jezeli masz abonament w NC+ i odblokowane canal+sport to i canal+ jest dostepne od kilku dni :)
0
Dalej sie nie rozumiemy chyba. Zeby moc ogladac barce i tak bys musial wziac ta umowe wiec nie wiem o czym teraz gadamy
0
Place 59.90, ale canal+ sa otwarte dla tych ktorzy mieli wykupiony ktorys z pakietow czyli sport albo film, ja mam sport i mam teraz wszystkie kanaly odblokowane do konca umowy, nowa polityka firmy
0
Jakby ktos mial watpliwosci: dla wszystkich abonentow NC+ wszystkie kanaly w ramach canal+ sa otwarte wiec mecz dzis obejrzycie :)
0
Ludzie gdybysmy to my byli w tej sytuacji to byscie pisali to samo, ze mamy szanse na 4:0 itd wiec nie dziwcie sie ze oni tak mowia
1
Zazdroscisz chlopakowi ? Gdyby nie to, ze jest chory(z tego co wyczytalem gdzies to smiertelnie) to Luis by do niego nie dzwonil. Nie zazdroszcze, zdecydowanie
0
Hitler jungen jak sie patrzy
0
O Ikerze na fioletowej "Sprzedać tego słabeusza a jeśli nie będzie chciał odejść posadzić na amen na ławce. Dosyć sabotowania ważnych meczów." boze widzisz i nie grzmisz
1
112 ma MSN a 118 ma RHB
0
Tekst napisany mega fajnie, szkoda ze na tak chu*owy temat... Zawsze znajda sie takie cio*y, które przez swoja zachlannosc beda probowaly zniszczyc cos na czym wielu zalezy.. Mam nadzieje, ze kwestia strajku zostanie rozwiazana jak najszybciej, a Barcelona i inne kluby udowodnia ze sa ponad tym calym gow*em.
5
Zacznijmy of tego, ze: co ? Nic nie zrozumialem bo to w jakims innym jezyku jest
0
Komentarz usunięty
7
Komentarz usunięty