2

Pokazujac to co dzis to on przestaje byc cokolwiek wart

0

A od Pedro to nawet Żyro by lepiej zagrał

5

Ps. Juz tylko 5 bramek do pobicia rekordu RHB ;)

11

Czytam te komentarze i noz mi sie w kieszeni otwiera... Zagrali slaba polowe i co z tego ? Z 24 polow zagralismy 2 slabe. Mysle ze to dobry wynik jak na cala lige mistrzow. Po tytul Barcelono, po tytul

5

Jak mozna lamentowac teraz ? Mamy final! Mamy sily na Atleti! Pieknie

0

Vermalena nie ma na liscie powolanych

0

Jestem w pelni usatysfakcjonowany zemsta za 2013 rok, dziekuje Panowie !

0

Jezeli jakis mecz zasluguje na miano wielkiego to wlasnie ten

0

Mogli wygrac 4:0, ale Neymar

0

Neymar Jr dos Santos, nic dodac nic ujac

0

Wiemy... Nie mozna.

0

Wow, jest jedna z ostatnich osob po ktorych bym sie tego spodziewal

0

Ja mu nie wspolczuje, nie wyglada na glodnego

0

Poza tym zyje i ma sie dobrze takze tego

0

Nie smieje sie przeciez

2

Dobra, wjezdzamy w nich jak Kubica w barierke !

0

Mysle ze mimo wszystko bayern to nie przelewki i jest obawa

0

Canal+ tylko, ale jak juz pisalem wczesniej, jezeli masz abonament w NC+ i odblokowane canal+sport to i canal+ jest dostepne od kilku dni :)

0

Dalej sie nie rozumiemy chyba. Zeby moc ogladac barce i tak bys musial wziac ta umowe wiec nie wiem o czym teraz gadamy

0

Place 59.90, ale canal+ sa otwarte dla tych ktorzy mieli wykupiony ktorys z pakietow czyli sport albo film, ja mam sport i mam teraz wszystkie kanaly odblokowane do konca umowy, nowa polityka firmy

0

Jakby ktos mial watpliwosci: dla wszystkich abonentow NC+ wszystkie kanaly w ramach canal+ sa otwarte wiec mecz dzis obejrzycie :)

0

Ludzie gdybysmy to my byli w tej sytuacji to byscie pisali to samo, ze mamy szanse na 4:0 itd wiec nie dziwcie sie ze oni tak mowia

1

Zazdroscisz chlopakowi ? Gdyby nie to, ze jest chory(z tego co wyczytalem gdzies to smiertelnie) to Luis by do niego nie dzwonil. Nie zazdroszcze, zdecydowanie

0

Hitler jungen jak sie patrzy

0

O Ikerze na fioletowej "Sprzedać tego słabeusza a jeśli nie będzie chciał odejść posadzić na amen na ławce. Dosyć sabotowania ważnych meczów." boze widzisz i nie grzmisz

1

112 ma MSN a 118 ma RHB

0

Tekst napisany mega fajnie, szkoda ze na tak chu*owy temat... Zawsze znajda sie takie cio*y, które przez swoja zachlannosc beda probowaly zniszczyc cos na czym wielu zalezy.. Mam nadzieje, ze kwestia strajku zostanie rozwiazana jak najszybciej, a Barcelona i inne kluby udowodnia ze sa ponad tym calym gow*em.

5

Zacznijmy of tego, ze: co ? Nic nie zrozumialem bo to w jakims innym jezyku jest

0

Komentarz usunięty

7

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?