0

Co za chory farmazon...

0

Zlapie regres, ale ja sie nie znam wiec moze sie myle

0

Dlatego pora na przenosiny do Anglii.

0

Kiedys Ronaldinho dzis Neymar, Brazylio wiedz ze robisz to dobrze... https://vine.co/v/eennBWb6rYu

15

Co Ty cpiesz ?

0

W tym czasie to oni chyba w stanach beda, ale nie wiem czy nie mam jakiegos trefnego info

0

Gatorade ?

0

Macki Pereza...

0

Niz Alves i Vidal ? Jeszcze Danilo ok ale Carvajal nie jest kozakiem

3

Dominacja !

1

Lewy oraz prawy obronca u nas od wielu lat to dwie najgorzej obsadzone pozycje. O ile Alba mial Adriano jako zmiennika to Alves juz nie. Na dzien dzisiejszy prawa obrone mamy najlepsza na swiecie(zaden klub nie ma dwoch tak dobrych grajkow na tej pozycji). Pozostaje rozwiazac kwestie lewej flanki

5

Jeszcze sie okaze, ze ban wyjdzie nam na dobre. Bedziemy mieli tak zgrana pake, ze obronia Lige Mistrzow i pozamiatane. Oby

0

Tydzien zajebistych wiadomości. Barcelono wiedz ze robisz to dobrze

0

122 bramki MSN. Ogladajac to zauważyłem, że w tym sezonie całe MSN wykorzystało mniej karnych we wszystkich rozgrywkach niż Ronaldo w Lidze. Dokładnie 8 co stanowi 6,5% ich bramek. Szacun

11

nawet bym sie zadowolil barażami do LM w przypadku degradacji Madrytu haha

1

Najlepiej dla nas i dla nich jak poszukaja sobie innych klubow. Chociaz pol biedy z Montoya tak naprawde, szkoda gwiazdy Douglasa

4

Nie wiem czy to Braida i jego paczka maja jakis wplyw na kontrakty, ale od kiedy oni sa w klubie o transfery i kontrakty jestem spokojny. A tymczasem VAMOS Dani !!! I w tym momencie mamy najlepiej obstawiona prawa obrone w europie

14

Sa czescia druzyny wiec przyczyniaja sie do wszystkiego. Jeba*a UEFA, stare dziady ktore ch*ja czają

0

Mysle ze mogl powiedziec ze prawie strzelil gola tylko ktos nie przetlumaczyl

0

Ibra powiedzial, ze nie zamierza przedluzac kontraktu z PSG i jest to jego ostatni klub w karierze takze mysle ze to bajka :D

36

Super wzmocnienie. Braida wie co robi. Oby tak dalej !!

1

On jest od Ciebie o rok gry w Barcelonie lepszy

0

Owszem :)

2

wiadomo kiedy koszulki z celebracji beda w sprzedaży ?

0

alejsz.

1

Wie ktos czy jest mozliwosc kupienia koszulki z celebracji z wczoraj ?

0

A jemu chodzilo o poprzedni, myslalem ze o terazniejszy

0

Wlasnie zaraz zaczyna sie mecz na C+ jakbys chcial :D

2

A mistrzem wg niego jest przepraszam kto ?

0

I jak tu nie byc szczesliwym od rana. Krotkie i zwiezle: Vamos !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?