ja mam pakiet Sport, HBO i place 63 zl, tez ze znizka dla stalego klienta. Aczkolwiek mam tez nc+ w ktorym place 59,9 z pakietem c+ i jak nie pojawi sie tam eleven to jade zrobic im z dupy jesien sredniowiecza, zbieram ekipe
Wyslij na osrodek treningowy. Do koperty powinna byc wsadzona druga koperta ze znaczkiem hiszpanskim gotowa do wyslania, w ten sposob zyskasz dodatkowe szanse na to ze Ci odesla chociazby gotowy autograf. Mam nadzieje ze pomoglem
Weeb.tv to najwiekszy badziew ever. Po 4 latach zabrali mi czesc kanalow tak o, i to najwazniejszych bo c+... Wiec kupilem nc+ zeby miec swiety spokoj, a tu taka niespodzianka
Ogladam sobie wlasnie mecz Marsylii na eleven i wszystko spoko, transmisja lata jak w tv, ale mam jedno zastrzezenie, niech oni sobie zorganizuja jakichs ogarnietych komentatorów. skoro teraz komentatorzy z C+ sa bezrobotni to niech uciekaja do 11
0
Iphone 6 lub 6 plus, warto dorzucic kilka stowek wiecej, a telefon wymiata
0
No rownie dobrze powinni tego nie uznac
1
No no, ladnie Sporting okradli sedziowie
0
Ogladam United i nie polecam
3
Podejrzewam, ze to 2003 o czyms swiadczy
1
Depay wnosi do gry United to co Messi wnosi do naszej gry, oczywiscie proporcjonalnie. Jaki klub taki Messi :)
0
Mega dobra.
1
Wszedlem na ich strone z iphone, i kliknalem dwa razy na czarne tlo tam gdzie powinien byc player
8
Mega fajna opcja ze na iPhone mozna ogladac Eleven. Brakowalo mi mozliwosci ogladania meczow na telefonie
14
Valencia CF ...
13
Juz wiadomo ze przynajmniej Celticu nie bedziemy mieli w grupie :)
4
Dla dobra widowiska ten gol to dobra wiadomosc. Aczkolwiek sercem jestem z Valencia
0
Najwiekszy problem to my mamy ze srodkiem pola, reszta pozycji dobrze obstawiona
0
Monaco to raczej tez bez szans jest dzisiaj
0
Jest plotkarzem. Taki nowy zawod
0
Co masz za TV ?
0
Mi dziala normalnie
1
ja mam pakiet Sport, HBO i place 63 zl, tez ze znizka dla stalego klienta. Aczkolwiek mam tez nc+ w ktorym place 59,9 z pakietem c+ i jak nie pojawi sie tam eleven to jade zrobic im z dupy jesien sredniowiecza, zbieram ekipe
0
Wyslij na osrodek treningowy. Do koperty powinna byc wsadzona druga koperta ze znaczkiem hiszpanskim gotowa do wyslania, w ten sposob zyskasz dodatkowe szanse na to ze Ci odesla chociazby gotowy autograf. Mam nadzieje ze pomoglem
0
Przede wszystkim serwery, potem predkosc lacza ma znaczenie
1
Weeb.tv to najwiekszy badziew ever. Po 4 latach zabrali mi czesc kanalow tak o, i to najwazniejszych bo c+... Wiec kupilem nc+ zeby miec swiety spokoj, a tu taka niespodzianka
0
Na eleven, eibar komentuje
3
Calkiem przyzwoicie komentuje ten ziomek, da sie sluchac
1
Ogladam sobie wlasnie mecz Marsylii na eleven i wszystko spoko, transmisja lata jak w tv, ale mam jedno zastrzezenie, niech oni sobie zorganizuja jakichs ogarnietych komentatorów. skoro teraz komentatorzy z C+ sa bezrobotni to niech uciekaja do 11
0
Zubi wiedzial co robil, mamy wzmocnienie w obronie na ten sezon i moze grac od sierpnia :)
0
Narazie jest ok ze zdrowiem wiec klasa swiatowa bez wymowek :)
0
Ja tez korzystam z torrentz.eu, nie ma lepszej. Jak chcesz jakies polskie to torrent.pl
0
Wawrzyniak.
0
Gratulacje dla FIFA... Za kilka lat pilka nozna umrze przez wasze dzialania, ciekawe gdzie Ci chlopcu naucza sie kopac w pilke?
8
Tam gdzie wiekszosc towarzyszy z tej strony bez dostepu do NC+ czyli w internecie