0

Iphone 6 lub 6 plus, warto dorzucic kilka stowek wiecej, a telefon wymiata

0

No rownie dobrze powinni tego nie uznac

1

No no, ladnie Sporting okradli sedziowie

0

Ogladam United i nie polecam

3

Podejrzewam, ze to 2003 o czyms swiadczy

1

Depay wnosi do gry United to co Messi wnosi do naszej gry, oczywiscie proporcjonalnie. Jaki klub taki Messi :)

0

Mega dobra.

1

Wszedlem na ich strone z iphone, i kliknalem dwa razy na czarne tlo tam gdzie powinien byc player

8

Mega fajna opcja ze na iPhone mozna ogladac Eleven. Brakowalo mi mozliwosci ogladania meczow na telefonie

14

Valencia CF ...

13

Juz wiadomo ze przynajmniej Celticu nie bedziemy mieli w grupie :)

4

Dla dobra widowiska ten gol to dobra wiadomosc. Aczkolwiek sercem jestem z Valencia

0

Najwiekszy problem to my mamy ze srodkiem pola, reszta pozycji dobrze obstawiona

0

Monaco to raczej tez bez szans jest dzisiaj

0

Jest plotkarzem. Taki nowy zawod

0

Co masz za TV ?

0

Mi dziala normalnie

1

ja mam pakiet Sport, HBO i place 63 zl, tez ze znizka dla stalego klienta. Aczkolwiek mam tez nc+ w ktorym place 59,9 z pakietem c+ i jak nie pojawi sie tam eleven to jade zrobic im z dupy jesien sredniowiecza, zbieram ekipe

0

Wyslij na osrodek treningowy. Do koperty powinna byc wsadzona druga koperta ze znaczkiem hiszpanskim gotowa do wyslania, w ten sposob zyskasz dodatkowe szanse na to ze Ci odesla chociazby gotowy autograf. Mam nadzieje ze pomoglem

0

Przede wszystkim serwery, potem predkosc lacza ma znaczenie

1

Weeb.tv to najwiekszy badziew ever. Po 4 latach zabrali mi czesc kanalow tak o, i to najwazniejszych bo c+... Wiec kupilem nc+ zeby miec swiety spokoj, a tu taka niespodzianka

0

Na eleven, eibar komentuje

3

Calkiem przyzwoicie komentuje ten ziomek, da sie sluchac

1

Ogladam sobie wlasnie mecz Marsylii na eleven i wszystko spoko, transmisja lata jak w tv, ale mam jedno zastrzezenie, niech oni sobie zorganizuja jakichs ogarnietych komentatorów. skoro teraz komentatorzy z C+ sa bezrobotni to niech uciekaja do 11

0

Zubi wiedzial co robil, mamy wzmocnienie w obronie na ten sezon i moze grac od sierpnia :)

0

Narazie jest ok ze zdrowiem wiec klasa swiatowa bez wymowek :)

0

Ja tez korzystam z torrentz.eu, nie ma lepszej. Jak chcesz jakies polskie to torrent.pl

0

Wawrzyniak.

0

Gratulacje dla FIFA... Za kilka lat pilka nozna umrze przez wasze dzialania, ciekawe gdzie Ci chlopcu naucza sie kopac w pilke?

8

Tam gdzie wiekszosc towarzyszy z tej strony bez dostepu do NC+ czyli w internecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?