Przychodze do roboty, patrze na grafik i co? Sobota 19.30-03.30 w pracy...
No i zalamka, ide dalej, patrze na grafik imprez i co widze ? Sobota 20.45 finał ligi mistrzow na 2 projektorach. Kocham zycie
Niech Kun przyjdzie do Realu, wtedy:
-Ronaldo moze nie wytrzymac presji zwiazanej z kolejnym konkurencyjnym pilkarzem na fali wznoszacej
-Real stanie sie jeszcze bardziej konlurencyjny co moze wplynac tylko i wylacznie w pozytywny sposob na Lige :)
Poza tym milo bedzie ogladac samych najlepszych kopytkarzy w naszej ukochanej Lidze, wtedy PL przestanie istniec juz wgl
0
No i juz mam lekki zawal co dopiero za 3h...
0
Zapraszam wszytkich na mecz w Gdyni do Chwili Moment, mecz puszczamy na 2 projektorach i telewizorze. Jakby cos to priv :)
32
Ronie zawsze w naszych sercach !
7
Przychodze do roboty, patrze na grafik i co? Sobota 19.30-03.30 w pracy...
No i zalamka, ide dalej, patrze na grafik imprez i co widze ? Sobota 20.45 finał ligi mistrzow na 2 projektorach. Kocham zycie
0
Nikt, wole zeby Barcelona wygrywala 15:0 do przerwy jak mam byc szczery
8
Widze, ze obsluga kalkulatora nie jest Ci obca
0
No jak dzieki czemu ? Zaczyna sie na C a konczy na 7... Mam nadzieje ze pomoglem
0
Haha jebłem. Zlodziej sie zreflektował, że czas najwyzszy sie ulotnic... Szkoda ze 4 dni po czasie. No nie mam slow
0
Z tym sie zgadzam, chyba ze zostanie Dani to po co kolejny prawy
20
Ile mozna kupowac... Ja widze ze wy kupilibyscie calą nowa 11... Pogba, Veratti, napastnik, prawy obronca, lewy obronca... Jeszcze kogos ? :D
1
Niech Kun przyjdzie do Realu, wtedy:
-Ronaldo moze nie wytrzymac presji zwiazanej z kolejnym konkurencyjnym pilkarzem na fali wznoszacej
-Real stanie sie jeszcze bardziej konlurencyjny co moze wplynac tylko i wylacznie w pozytywny sposob na Lige :)
Poza tym milo bedzie ogladac samych najlepszych kopytkarzy w naszej ukochanej Lidze, wtedy PL przestanie istniec juz wgl
0
w tym jedna z karnego.
0
Mam na mysli jego ogolne pier**lenie
3
Wezcie tego Zewlakowa bo pojade i mu wy*ebie
0
prosze, wez poczytaj slownik
1
Nie no ta z Getafe jest legendarna
0
Dobra, to dajcie bramke Messiego bo nie moge sie napatrzec
0
Bog jest tylko jeden, leo Messi
0
Złodziej na swoim miejscu... Teraz czekamy na spełnienie obietnicy :) Chociaz jak to xwykle bywa złodzieje nie są słowni i nie ma co liczyc
3
Lepiej posadzic Luisa na lawce i nie ryzykowac pelnego wymiaru czasu. Jak PR7 nasz gwiazda wszechczasow nie da rady to wtedy zmiana
0
Mimo wszystko mamy 5 przedstawicieli bo 4 runda to dalej Liga Mistrzow
1
Odpowiedz jest jedna i kazdemu na tej stronie znana :)
1
Pewnie ze szczescia co ?
4
Komentarz usunięty
24
Jezu oby nic mu nie bylo powaznego. Az mnie sparalizowalo
0
O, nie wiedzialem ze Lysy z Brazers gra w Dnipro... Do tych wszystkich zawodow ktore juz wykonywal nalezy dopisac pilkarza
1
No wlasnie... Przeanalizuj ze Ronie tez nie ;)
0
Krychaaaaaaaaaaa brawo !!
1
Widać ze to jeden z braci Atkinson... oni pajacowanie maja we krwi
0
Szarpałbym jak reksio szynke