L2 to zwody piłką, L1 to zwody ciałem, R1 plus podanie kiedys bylo podaniem ze zwodem a teraz jest mega mocne podanie. Na razie nic wiecej mi do glowy nie przychodzi
Stare dziady z FIFA chyba chca do reszty zabic piekno pilki noznej... Jak mozna odbierac tym dzieciakom nadzieje i marzenia. Jest mi ich naprawde szkoda. Przykro na to patrzec
1. Nie ma co, Goetze to klasa światowa, aż dziwi brak gry w Bayernie
2, Jodłowiec i Mączyński to jakaś parodia
3. Brak wsparcia dla Lewego jest głowną przyczyną porażki
4. Arsenal
5. I tak jestem dumny, że strzeliliśmy niemcom bramke u nich(to dość niecodzienne jak na naszą reprezentacje)
3
Serio ? Kosecki przy kazdym faulu bedzie plakal ze symuluja ?
0
Pozostawmy to bez komentarza i uczcijmy minuta ciszy... Poziom komentowania ponizej dna
1
W tym momencie warto jeszcze przypomniec sklad Kais...
2
Nawoluje do spokoju. Oceniajmy wybory po zakonczonym spotkaniu !
5
Chyba mecz z RSSS niczego go nie nauczyl. Pozdrawiam
0
L2 to zwody piłką, L1 to zwody ciałem, R1 plus podanie kiedys bylo podaniem ze zwodem a teraz jest mega mocne podanie. Na razie nic wiecej mi do glowy nie przychodzi
0
Twente wygra. Potwierdzone info
1
Niepotrzebnie zmienili przyciski
0
Komentarz usunięty
0
Zeszly sezon: MAtS kontuzja na poczatku i mamy wielkiego Bravo
Ten sezon: Bravo kontuzja wiec wszyscy wiemy jak to sie skonczy !!
0
Podobno Perez szykuje 80mln za Grosickiego
1
Jest na podium.
1. Iwanski
2. Hajto
3. Zewlakow
0
Mysle ze Nawalka ma gdzies z tylu glowy fakt, ze o awansie moga decydowac zdobyte bramki, niech strzelaja jak najwiecej
1
Jak go tak slucham to juz sam nie wiem co jest prawda a co nie
3
67 minuta 2/3 zmiany. O co Ci chodzi ?
0
Ten drugi znawca to Hajto ? Sluchac go nie moge
4
tzn ?
1
Stare dziady z FIFA chyba chca do reszty zabic piekno pilki noznej... Jak mozna odbierac tym dzieciakom nadzieje i marzenia. Jest mi ich naprawde szkoda. Przykro na to patrzec
17
1. Nie ma co, Goetze to klasa światowa, aż dziwi brak gry w Bayernie
2, Jodłowiec i Mączyński to jakaś parodia
3. Brak wsparcia dla Lewego jest głowną przyczyną porażki
4. Arsenal
5. I tak jestem dumny, że strzeliliśmy niemcom bramke u nich(to dość niecodzienne jak na naszą reprezentacje)
0
W tej sytuacji moge przypomniec sklad Kais... a nie
0
Brazylia 0-5 Niemcy do przerwy Niemcy > Brazylia
Polska 1-2 Niemcy do przerwy Polska > Brazylia
Matematyki nie oszukasz
1
Komentarz usunięty
0
Tragedia.
8
Brak Messiego a i nawet Ronaldo sprawia, ze tabela strzelcow jest conajmniej dziwna. Ale juz za 10 dni to sie zmieni
0
Przeciez jest finansowe fairplay... XD
3
a zarabiasz juz 8 ?
1
Na barca real kupowalem na ticketmaster.es po przyjezdzie do odbioru w bankomacie
4
Komentarz usunięty
1
A co jadles wczoraj na obiad ?
0
Albo pokazuje jak duzo nieodkrytych talentow chodzi po ulicach.