0

Nie wiem co to za magia, ale Estadio Ballaidos sprawia ze giganci wygladaja jak beniaminki... Magia

0

Ahhhh ta Barcelonska krew

0

Nie. Pilkarze Simeone walcza do upadlego.

0

5 kolejek kolego edit: myslalem ze mowisz o Barcelonie a nie Barcelonie B takze 7 :)

0

Jakby Celta dzis zagrala poprostu na swoim poziomie to Real nie ma szans na 3pkt

0

To sie moze nim podziel, a nie:)

0

skad oni biora te rewelacje xD Messi podobno zadal tez innej diety dla Gerarda Pique bo ta mu sie nie podobala

0

Edit: nie tu to napisalem sory

0

wiem.

1

Nic mi to nie mowi, a strona jest o pilce noznej i FC Barcelonie o ile sie nie myle

1

Ta Bayern ma najlepsza ofensywe bo nastukali bramek z Szachtarem i Porto, spojrzmy prawdzie w oczy ze Barcelona miala najciezszych przeciwnikow i fakt ze jestesmy w polfinale po takiej drodze dziala na nasza korzysc. Bayern bedzie mial teraz pierwszy powazny sprawdzian

0

Tak, ale jaka byla sila ofensywna tych zespolow a jaka jest nasza ;)

0

Jak Twoja mama tak mowi to napewno tak bylo !

3

Albo Barcelona Juve kozaku

0

Plan jest taki, wygrywamy u siebie wysoko i modlimy sie zeby nie dostac w pi**e u nich. Powiedzmy sobie szczerze ze Allianz to taka sama jak nie lepsza twierdza niz CN

0

I moga zagrac w domowych strojach ^^

5

Jezu niech oni wylosuja Real, wtedy z przyjemnoscia poczytam jakich to slabych przeciwnikow w tym sezonie miala Barcelona

0

Pikej.

0

Najlepszy jest obrazek jak Chicharito padl na ziemie zeby celebrowac gola a ten zł**as przeskoczył nad nim i sam świetował... co to za kolega z druzyny to ja nie mam pytan

0

Farta w tej sytuacji nie bylo. Symulki tam tez nie bylo, a i sedzia tez nie pomogl. Widze, ze masz jakis problem ze soba. Juz pisalem to wczeaniej i powtorze, choc generalnie z niechecia, Real byl dzis lepszy

3

Ale trzeba powiedziec, ze nie podlega zadnej watpliwosci, ze Real sportowo byl poprostu lepszy.

1

Komentarz usunięty

1

A jak sie dzis spisuja komentatorzy na TVP ? Trzymaja swoj jakze niezmienny poziom ? :D

2

W piatek.

8

Atleti nie zasluzylo dzis nawet na remis...

0

Roznica jest taka, ze mamy decydujacego Messiego, a CR11 to decyduje co najwyzej jaka feyzure dzis ulozyc ;)

0

Komentarz usunięty

1

Na ten moment, z Iniesta z wczoraj zjeibysmy ich w srodku

0

podal do Neymara

0

Uzywanie interpunkcji nie boli :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?