Ta Bayern ma najlepsza ofensywe bo nastukali bramek z Szachtarem i Porto, spojrzmy prawdzie w oczy ze Barcelona miala najciezszych przeciwnikow i fakt ze jestesmy w polfinale po takiej drodze dziala na nasza korzysc. Bayern bedzie mial teraz pierwszy powazny sprawdzian
Plan jest taki, wygrywamy u siebie wysoko i modlimy sie zeby nie dostac w pi**e u nich. Powiedzmy sobie szczerze ze Allianz to taka sama jak nie lepsza twierdza niz CN
Najlepszy jest obrazek jak Chicharito padl na ziemie zeby celebrowac gola a ten zł**as przeskoczył nad nim i sam świetował... co to za kolega z druzyny to ja nie mam pytan
Farta w tej sytuacji nie bylo. Symulki tam tez nie bylo, a i sedzia tez nie pomogl. Widze, ze masz jakis problem ze soba. Juz pisalem to wczeaniej i powtorze, choc generalnie z niechecia, Real byl dzis lepszy
0
Nie wiem co to za magia, ale Estadio Ballaidos sprawia ze giganci wygladaja jak beniaminki... Magia
0
Ahhhh ta Barcelonska krew
0
Nie. Pilkarze Simeone walcza do upadlego.
0
5 kolejek kolego edit: myslalem ze mowisz o Barcelonie a nie Barcelonie B takze 7 :)
0
Jakby Celta dzis zagrala poprostu na swoim poziomie to Real nie ma szans na 3pkt
0
To sie moze nim podziel, a nie:)
0
skad oni biora te rewelacje xD Messi podobno zadal tez innej diety dla Gerarda Pique bo ta mu sie nie podobala
0
Edit: nie tu to napisalem sory
0
wiem.
1
Nic mi to nie mowi, a strona jest o pilce noznej i FC Barcelonie o ile sie nie myle
1
Ta Bayern ma najlepsza ofensywe bo nastukali bramek z Szachtarem i Porto, spojrzmy prawdzie w oczy ze Barcelona miala najciezszych przeciwnikow i fakt ze jestesmy w polfinale po takiej drodze dziala na nasza korzysc. Bayern bedzie mial teraz pierwszy powazny sprawdzian
0
Tak, ale jaka byla sila ofensywna tych zespolow a jaka jest nasza ;)
0
Jak Twoja mama tak mowi to napewno tak bylo !
3
Albo Barcelona Juve kozaku
0
Plan jest taki, wygrywamy u siebie wysoko i modlimy sie zeby nie dostac w pi**e u nich. Powiedzmy sobie szczerze ze Allianz to taka sama jak nie lepsza twierdza niz CN
0
I moga zagrac w domowych strojach ^^
5
Jezu niech oni wylosuja Real, wtedy z przyjemnoscia poczytam jakich to slabych przeciwnikow w tym sezonie miala Barcelona
0
Pikej.
0
Najlepszy jest obrazek jak Chicharito padl na ziemie zeby celebrowac gola a ten zł**as przeskoczył nad nim i sam świetował... co to za kolega z druzyny to ja nie mam pytan
0
Farta w tej sytuacji nie bylo. Symulki tam tez nie bylo, a i sedzia tez nie pomogl. Widze, ze masz jakis problem ze soba. Juz pisalem to wczeaniej i powtorze, choc generalnie z niechecia, Real byl dzis lepszy
3
Ale trzeba powiedziec, ze nie podlega zadnej watpliwosci, ze Real sportowo byl poprostu lepszy.
1
Komentarz usunięty
1
A jak sie dzis spisuja komentatorzy na TVP ? Trzymaja swoj jakze niezmienny poziom ? :D
2
W piatek.
8
Atleti nie zasluzylo dzis nawet na remis...
0
Roznica jest taka, ze mamy decydujacego Messiego, a CR11 to decyduje co najwyzej jaka feyzure dzis ulozyc ;)
0
Komentarz usunięty
1
Na ten moment, z Iniesta z wczoraj zjeibysmy ich w srodku
0
podal do Neymara
0
Uzywanie interpunkcji nie boli :D