0

Nie zgadzam sie z ta opinia, ale zobaczymy co przyniesie czas

4

Nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem. Nie ma ludzi niezastapionych, mamy Montoye, Douglasa byc moze Pedro no i zawsze mozna siegnac do rezerw... Nie wierze, ze zaden nie podola

1

To jest standard od jakiegos czasu. Taki "prezent" od redakcji

1

No i bedzie placz i zgrzytanie pochwy... Kapitan Grzmot

2

Nie wiem co bierzesz, ale widac ze mocno robi

2

A kapitan grzmot w swojej fenomenalnej formie znowu zaginal? Niemozlwie

0

Wyszedl na boisko zaginal, strzelil bramke i znowu zaginal

0

Poraz kolejny piekny rogal, ale to i tak Isco strzelil najladniejszego ...

1

Ta, sprzed 20.

2

Ciekawe czemu teraz nie wychwala tego pieknego "rogala"... Przeciez Isco byl taki cudowny

0

Ale padaka, o matko

18

Obiecuje, ze jak Laboga zacznie sie spuszczac nad 5 bramkami CR11 to rzuce pilotem w telewizor edit: rzucilem

0

Montoya na schodach chcial Suareza zabic... Teraz napewno trzeba go sprzedac

0

Moze, jest na lawce

0

Nasi obroncy maja w lidze wiecej bramek niz pomocnicy... RIP

3

Matje !!!!!!!!

1

Z pozycji siedzacej zmienilem na kleczaca modlac sie do boga o to zeby to byl zart

7

wiadome od 2 tygodnii

1

5 od razu. Przypominam ze gramy z Celta, a nie Granada

0

Ludzie, przestancie sie podniecac tym krolem strzelcow... Jak czytam te komentarze to mam wrazenie, ze dla niektorych wazniejszy jest tytuł dla Messiego niz Mistrzostwo. masakra

0

Tak sobie obejrzałem skrót meczu Realu i nasuwaja mi sie dwa wnioski:
1. Gratulacje dla Realu za wygrana w takim stylu
2. Czy Granada stawiała wgl jakikolwiek opór? Bo ze skrótu nie da widac

0

"ludzie pozabijanI" stary troche szacunku

0

Barcelona barwy zmienila

0

Niech on sie skupi nad Atleti bo na chwile obecną to bilans maja nie za dobry :)

0

Z jednej strony ból po odejściu żywej Legendy kluby, a z drugiej zaciekawienie bo po deszczu zawsze wychodzi słońce i napewno wyrośnie jakiś zastępca. Należy mu tylko podziekować za wszystko i życzyc powodzenia

1

Serce zabiło mi szybciej i strasznie przykro sie zrobilo, ale niech mu sie wiedzie. Visca el Xavi

0

To sa kwalifikacje ziomek

0

No i stracilismy Albe... Wirus FIFA wszechobecny... Swietnie

1

Ciezko by bylo go wpasowac do jakiegokolwiek innego zespolu w ktorym nie kopie sie przeciwnikow

0

To nie jest ten sedzia co sie z niego smieja: sedzia "dalej dalej" nic nie bylo ? Wiem ze to ktoryz z dwoma nazwiskami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?