Nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem. Nie ma ludzi niezastapionych, mamy Montoye, Douglasa byc moze Pedro no i zawsze mozna siegnac do rezerw... Nie wierze, ze zaden nie podola
Ludzie, przestancie sie podniecac tym krolem strzelcow... Jak czytam te komentarze to mam wrazenie, ze dla niektorych wazniejszy jest tytuł dla Messiego niz Mistrzostwo. masakra
Tak sobie obejrzałem skrót meczu Realu i nasuwaja mi sie dwa wnioski:
1. Gratulacje dla Realu za wygrana w takim stylu
2. Czy Granada stawiała wgl jakikolwiek opór? Bo ze skrótu nie da widac
Z jednej strony ból po odejściu żywej Legendy kluby, a z drugiej zaciekawienie bo po deszczu zawsze wychodzi słońce i napewno wyrośnie jakiś zastępca. Należy mu tylko podziekować za wszystko i życzyc powodzenia
0
Nie zgadzam sie z ta opinia, ale zobaczymy co przyniesie czas
4
Nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem. Nie ma ludzi niezastapionych, mamy Montoye, Douglasa byc moze Pedro no i zawsze mozna siegnac do rezerw... Nie wierze, ze zaden nie podola
1
To jest standard od jakiegos czasu. Taki "prezent" od redakcji
1
No i bedzie placz i zgrzytanie pochwy... Kapitan Grzmot
2
Nie wiem co bierzesz, ale widac ze mocno robi
2
A kapitan grzmot w swojej fenomenalnej formie znowu zaginal? Niemozlwie
0
Wyszedl na boisko zaginal, strzelil bramke i znowu zaginal
0
Poraz kolejny piekny rogal, ale to i tak Isco strzelil najladniejszego ...
1
Ta, sprzed 20.
2
Ciekawe czemu teraz nie wychwala tego pieknego "rogala"... Przeciez Isco byl taki cudowny
0
Ale padaka, o matko
18
Obiecuje, ze jak Laboga zacznie sie spuszczac nad 5 bramkami CR11 to rzuce pilotem w telewizor edit: rzucilem
0
Montoya na schodach chcial Suareza zabic... Teraz napewno trzeba go sprzedac
0
Moze, jest na lawce
0
Nasi obroncy maja w lidze wiecej bramek niz pomocnicy... RIP
3
Matje !!!!!!!!
1
Z pozycji siedzacej zmienilem na kleczaca modlac sie do boga o to zeby to byl zart
7
wiadome od 2 tygodnii
1
5 od razu. Przypominam ze gramy z Celta, a nie Granada
0
Ludzie, przestancie sie podniecac tym krolem strzelcow... Jak czytam te komentarze to mam wrazenie, ze dla niektorych wazniejszy jest tytuł dla Messiego niz Mistrzostwo. masakra
0
Tak sobie obejrzałem skrót meczu Realu i nasuwaja mi sie dwa wnioski:
1. Gratulacje dla Realu za wygrana w takim stylu
2. Czy Granada stawiała wgl jakikolwiek opór? Bo ze skrótu nie da widac
0
"ludzie pozabijanI" stary troche szacunku
0
Barcelona barwy zmienila
0
Niech on sie skupi nad Atleti bo na chwile obecną to bilans maja nie za dobry :)
0
Z jednej strony ból po odejściu żywej Legendy kluby, a z drugiej zaciekawienie bo po deszczu zawsze wychodzi słońce i napewno wyrośnie jakiś zastępca. Należy mu tylko podziekować za wszystko i życzyc powodzenia
1
Serce zabiło mi szybciej i strasznie przykro sie zrobilo, ale niech mu sie wiedzie. Visca el Xavi
0
To sa kwalifikacje ziomek
0
No i stracilismy Albe... Wirus FIFA wszechobecny... Swietnie
1
Ciezko by bylo go wpasowac do jakiegokolwiek innego zespolu w ktorym nie kopie sie przeciwnikow
0
To nie jest ten sedzia co sie z niego smieja: sedzia "dalej dalej" nic nie bylo ? Wiem ze to ktoryz z dwoma nazwiskami