4

Mam nadzieje, ze jeszcze bedzies kibicem Barcelony i bedziesz przepraszal za te slowa...

0

Zycze mu tam wszystkiego co najlepsze, po latach gry na najwyzszym swiatowym poziomie zasluguje na odpoczynek tymbardziej za takie pieniadze. Nigdy w zyciu nie powiem na niego zlego slowa za zaslugi dla klubu, a Ci ktorzy maja czelnosc tu w komentarzach pisac takie farmazony i go obrazac: wyjazd na fioletowa

0

RFEF nie zgodzi sie na propagowanie katalonskich symboli podczas finalu pucharu hiszpanii, a zeby zagrac w koszulkach z poprzedniego sezonu trzeba poprosic o zgode, tzn. trzeba zglosic je na mecz, czyli raczej nie przejdzie :(

0

Senyera nie jest trzecim kompletem... Trzeci konplet jest jaskrawo zielony w tym sezonie

0

W sumie to roznicy az tak duzej to nie robi. Wiadomo CN to jednak CN, ale 50tys biletow dostanie Athletic i 50tys dostanie FCB

0

Ja nie.

0

Nie wiem czy taki był zamiar, ale pierwsze co mi przyszlo do glowy to 50 twarzy Gerya czytajac tytuł haha

3

Oficialnie: Duży paluch Messiego ma sie dobrze, Leo zostaje z reprezentacją. Kamień z serca

40

Chcialbym zeby kazdy pilkarz, ktory "zgasl" tak objezdzal graczy Realu jak Neymar

0

az tak dokladnie Ci nie powiem

0

Jedną w Lidze Mistrzów, o ile sie nie myle to z Arsenalem. Dwie w lidze hiszpańskiej, przy czym zadna bezposrednia, obie z dwóch zoltych

1

Za to z najlepszym atakiem na swiecie. nie mozna miec wszystkiego

0

to prawda, ale ja mowiłem o pierwszej polowie.

2

Ogladajac powtorke na spokojnie bez palpitacji serca stwierdzam, ze mielismy ogromnego farta w koncowce pierwszej polowy i chyba tylko dzieki dobrym duszkom nie stracilismy 2 bramki

0

Szkoda, ze dozywocia nie ma za takie rzeczy

4

Kazdy nieskuteczny klub na swiecie chcialby trafiac 120 bramek w sezonie

1

Standardowe i chyba ulubione pytanie bo odpowiedz dostarcza niesamowitych emocji: ma ktos skrot meczu z komentarzem Roya ?

0

Lahoz nie wytrzymal presji

5

I została godzina, a ja napalony jak arab na kurs pilotażu... VeB !

0

Ahh jak zobaczylem Vilanove to az lezka w oku sie zakrecila... Niech spoczywa w spokoju

1

Szkoda PSG liczylem ze dalejo zajda

1

Messi to taki nasz robot kuchenny wielofunkcyjny, bez niego Barcelona to nie byloby to samo. Dziekuje Leo

0

Levante ewidentnie dobrze sie przygotowalo do meczu i wie w jakiej formie jest real, cofam co powiedzialem przed meczem, Levante ma szanse urwac chociaz pkt

2

Czytam te komentarze i nie wierze... Ludzie nie liczcie, ze real potknie sie u siebie z jedna najslabszych druzyn w Lidze. Oczywoscie wszystko jest mozliwe, ale niektorzy zdecydowanie wierza w za wiele

3

Ciezko sie patrzy na naszych kibicow... Po co to ogladasz w takim razie

0

Mourinho i Chelsea wrog publiczny Barcelony nr 1.. Zycze im wszystkiego najgorszego

0

http://www.mtb-downhill.net/football-vs-downhill/

Szkoda, ze tak to wyglada... Dla ludzi ktorym nie chce sie klikac bo nie wiadomo co sie zobaczy to powiem ze na samym poczatku nurkuje CR11

0

Po tym co Messi dzis zaprezentowal to Ronaldo moze co najwyzej przjesc sie po przeciwnikach i przeprosic ich w imieniu Messiego za to jak ich dzis objezdzal

22

wlasnie takimi akcjami udowadnia swoja wyzszosc nad CR11

0

Ticketmaster.es i fcbarcelona.com

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?