Zycze mu tam wszystkiego co najlepsze, po latach gry na najwyzszym swiatowym poziomie zasluguje na odpoczynek tymbardziej za takie pieniadze. Nigdy w zyciu nie powiem na niego zlego slowa za zaslugi dla klubu, a Ci ktorzy maja czelnosc tu w komentarzach pisac takie farmazony i go obrazac: wyjazd na fioletowa
RFEF nie zgodzi sie na propagowanie katalonskich symboli podczas finalu pucharu hiszpanii, a zeby zagrac w koszulkach z poprzedniego sezonu trzeba poprosic o zgode, tzn. trzeba zglosic je na mecz, czyli raczej nie przejdzie :(
Ogladajac powtorke na spokojnie bez palpitacji serca stwierdzam, ze mielismy ogromnego farta w koncowce pierwszej polowy i chyba tylko dzieki dobrym duszkom nie stracilismy 2 bramki
Levante ewidentnie dobrze sie przygotowalo do meczu i wie w jakiej formie jest real, cofam co powiedzialem przed meczem, Levante ma szanse urwac chociaz pkt
Czytam te komentarze i nie wierze... Ludzie nie liczcie, ze real potknie sie u siebie z jedna najslabszych druzyn w Lidze. Oczywoscie wszystko jest mozliwe, ale niektorzy zdecydowanie wierza w za wiele
Po tym co Messi dzis zaprezentowal to Ronaldo moze co najwyzej przjesc sie po przeciwnikach i przeprosic ich w imieniu Messiego za to jak ich dzis objezdzal
4
Mam nadzieje, ze jeszcze bedzies kibicem Barcelony i bedziesz przepraszal za te slowa...
0
Zycze mu tam wszystkiego co najlepsze, po latach gry na najwyzszym swiatowym poziomie zasluguje na odpoczynek tymbardziej za takie pieniadze. Nigdy w zyciu nie powiem na niego zlego slowa za zaslugi dla klubu, a Ci ktorzy maja czelnosc tu w komentarzach pisac takie farmazony i go obrazac: wyjazd na fioletowa
0
RFEF nie zgodzi sie na propagowanie katalonskich symboli podczas finalu pucharu hiszpanii, a zeby zagrac w koszulkach z poprzedniego sezonu trzeba poprosic o zgode, tzn. trzeba zglosic je na mecz, czyli raczej nie przejdzie :(
0
Senyera nie jest trzecim kompletem... Trzeci konplet jest jaskrawo zielony w tym sezonie
0
W sumie to roznicy az tak duzej to nie robi. Wiadomo CN to jednak CN, ale 50tys biletow dostanie Athletic i 50tys dostanie FCB
0
Ja nie.
0
Nie wiem czy taki był zamiar, ale pierwsze co mi przyszlo do glowy to 50 twarzy Gerya czytajac tytuł haha
3
Oficialnie: Duży paluch Messiego ma sie dobrze, Leo zostaje z reprezentacją. Kamień z serca
40
Chcialbym zeby kazdy pilkarz, ktory "zgasl" tak objezdzal graczy Realu jak Neymar
0
az tak dokladnie Ci nie powiem
0
Jedną w Lidze Mistrzów, o ile sie nie myle to z Arsenalem. Dwie w lidze hiszpańskiej, przy czym zadna bezposrednia, obie z dwóch zoltych
1
Za to z najlepszym atakiem na swiecie. nie mozna miec wszystkiego
0
to prawda, ale ja mowiłem o pierwszej polowie.
2
Ogladajac powtorke na spokojnie bez palpitacji serca stwierdzam, ze mielismy ogromnego farta w koncowce pierwszej polowy i chyba tylko dzieki dobrym duszkom nie stracilismy 2 bramki
0
Szkoda, ze dozywocia nie ma za takie rzeczy
4
Kazdy nieskuteczny klub na swiecie chcialby trafiac 120 bramek w sezonie
1
Standardowe i chyba ulubione pytanie bo odpowiedz dostarcza niesamowitych emocji: ma ktos skrot meczu z komentarzem Roya ?
0
Lahoz nie wytrzymal presji
5
I została godzina, a ja napalony jak arab na kurs pilotażu... VeB !
0
Ahh jak zobaczylem Vilanove to az lezka w oku sie zakrecila... Niech spoczywa w spokoju
1
Szkoda PSG liczylem ze dalejo zajda
1
Messi to taki nasz robot kuchenny wielofunkcyjny, bez niego Barcelona to nie byloby to samo. Dziekuje Leo
0
Levante ewidentnie dobrze sie przygotowalo do meczu i wie w jakiej formie jest real, cofam co powiedzialem przed meczem, Levante ma szanse urwac chociaz pkt
2
Czytam te komentarze i nie wierze... Ludzie nie liczcie, ze real potknie sie u siebie z jedna najslabszych druzyn w Lidze. Oczywoscie wszystko jest mozliwe, ale niektorzy zdecydowanie wierza w za wiele
3
Ciezko sie patrzy na naszych kibicow... Po co to ogladasz w takim razie
0
Mourinho i Chelsea wrog publiczny Barcelony nr 1.. Zycze im wszystkiego najgorszego
0
http://www.mtb-downhill.net/football-vs-downhill/
Szkoda, ze tak to wyglada... Dla ludzi ktorym nie chce sie klikac bo nie wiadomo co sie zobaczy to powiem ze na samym poczatku nurkuje CR11
0
Po tym co Messi dzis zaprezentowal to Ronaldo moze co najwyzej przjesc sie po przeciwnikach i przeprosic ich w imieniu Messiego za to jak ich dzis objezdzal
22
wlasnie takimi akcjami udowadnia swoja wyzszosc nad CR11
0
Ticketmaster.es i fcbarcelona.com