0

Swoja droga Roger go aktualnie miazdzy, to jak sie nad nim nie "spuszczac"

3

Czy ja wiem czy jednostronny, Nadal gra teraz slabo, w poprzednim secie wychwalali Nadala

7

1. Kazda minuta dla Digne mnie cieszy, ja w niego wierze i uwazam ze to perspektywiczny transfer
2. Vidal ostatnio jest w gazie wiec nie ma o czym gadac
3. Mathieu to gwarancja zawalu
4. Ekeperymenty w pomocy moga sie zemscic ale zobaczymy

1

Kolejny sedzia dno... faul taktyczny i gdzie zolta kartka... co za kur*iszon

0

Trzeba bylo nie wsadzac marchewek w oczy tylko ja zjesc...

0

I strasznie mnie wku*wia, ze Lucho mu nie ufa, wnosi mega jakosc na prawym skrzydle

0

Mial kontakt, zagral niecelne podanie

6

No teraz to juz wgl jest szczyt... nie wiem czy Sergiemu faktycznie cos dolegalo, ale jezeli tak to jaki sens ma wystawianie go kiedy w obwodzie jest bardzo dobrze spisujacy sie Vidal...

2

Widze, ze Lucho przejzal na oczy

0

"Szkoda ze Messi nie moze sam sobie podac" jak widac sa w tej druzynie pilkarze ktorzy potrafia dograc rownie dobrze, niedowiarki

0

A no jezeli ktos kto strzela dla nas jedyna bramke jest na minus to w takim razie zwracam honor

0

Wystarczy pomyslec, widziales kiedys zmiane taktyczna w 10 minucie ?

0

Asystuje drybluje wywalacza karne, nie mozna miec wszystkiego, gole przyjda

12

Nie, zwiezli go z boiska bo mu sie nudzilo

0

Ta, a jak zdobedziemy tytuly to bedziesz plakal zeby zostal, poki nie przegrywamy wszystkiego to moze powstrzymaj sie z osadami

0

Kazdy z nich osobno gra dobrze, indywidualne umiejetnosci sie klaniaja, ale razem jako kolektyw to jest tragedia

1

Nie wiem jak chorym czlowiekiem trzeba byc zeby doszukiwac sie plusow w kontuzji zawodnika

3

Messi, ter Stegen i D. Suarez na plus, reszta jakas taka niemrawa, zobaczymy co przyniesie druga polowa. Jedyne o co prosze to o zmiane Roberto bo wyglada poprostu zle, chyba przyda mu sie troche odpoczynku

0

O widze ze Iborra dzisiaj hat-trick xD

0

Mysle ze zagra Suarez zamiast Paco i Turan zamiast Andre

0

Ja, Ibra jest mega

3

Nie to zebym sie czepial, ale sie przyczepie. Co za bezsens

1

Jakies 600 zl, ale jakbys poszedl do Urzedu Pracy i zarejestrowal sie jako bezrobotny i wpisal ze chcesz to jako zawod to zrobia Ci za darmoszke

0

no dawaj na pw

1

Wzrok, wzrost, waga, sluch, budowa ciala i dadza Ci kategorie, A to zdolny do sluzby, D albo E to niezdolny do sluzby

0

Nie, dostales wezwanie na WKU, musza wiedziec czy w razie wojny moga na Ciebie liczyc

11

Zastanawiam sie czy jestes trollem czy jestes tak ograniczony umyslowo

0

Takie statystyki to kryminał, bez watpienia najlepsza "9" na swiecie :oo

6

Pierd*lnij sete przed spotkaniem, stres odbiera jak magicznym dotknieciem rozdzki :) a tak na powaznie to sie nie przejmuj, nie wyjdzie z ta to zostaje jeszcze jakies 3 miliardy kobiet na tym swiecie

0

Ten co teraz faulowal to jak Pedro wyglada troche ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?