1. Kazda minuta dla Digne mnie cieszy, ja w niego wierze i uwazam ze to perspektywiczny transfer
2. Vidal ostatnio jest w gazie wiec nie ma o czym gadac
3. Mathieu to gwarancja zawalu
4. Ekeperymenty w pomocy moga sie zemscic ale zobaczymy
No teraz to juz wgl jest szczyt... nie wiem czy Sergiemu faktycznie cos dolegalo, ale jezeli tak to jaki sens ma wystawianie go kiedy w obwodzie jest bardzo dobrze spisujacy sie Vidal...
Messi, ter Stegen i D. Suarez na plus, reszta jakas taka niemrawa, zobaczymy co przyniesie druga polowa. Jedyne o co prosze to o zmiane Roberto bo wyglada poprostu zle, chyba przyda mu sie troche odpoczynku
Pierd*lnij sete przed spotkaniem, stres odbiera jak magicznym dotknieciem rozdzki :) a tak na powaznie to sie nie przejmuj, nie wyjdzie z ta to zostaje jeszcze jakies 3 miliardy kobiet na tym swiecie
0
Swoja droga Roger go aktualnie miazdzy, to jak sie nad nim nie "spuszczac"
3
Czy ja wiem czy jednostronny, Nadal gra teraz slabo, w poprzednim secie wychwalali Nadala
7
1. Kazda minuta dla Digne mnie cieszy, ja w niego wierze i uwazam ze to perspektywiczny transfer
2. Vidal ostatnio jest w gazie wiec nie ma o czym gadac
3. Mathieu to gwarancja zawalu
4. Ekeperymenty w pomocy moga sie zemscic ale zobaczymy
1
Kolejny sedzia dno... faul taktyczny i gdzie zolta kartka... co za kur*iszon
0
Trzeba bylo nie wsadzac marchewek w oczy tylko ja zjesc...
0
I strasznie mnie wku*wia, ze Lucho mu nie ufa, wnosi mega jakosc na prawym skrzydle
0
Mial kontakt, zagral niecelne podanie
6
No teraz to juz wgl jest szczyt... nie wiem czy Sergiemu faktycznie cos dolegalo, ale jezeli tak to jaki sens ma wystawianie go kiedy w obwodzie jest bardzo dobrze spisujacy sie Vidal...
2
Widze, ze Lucho przejzal na oczy
0
"Szkoda ze Messi nie moze sam sobie podac" jak widac sa w tej druzynie pilkarze ktorzy potrafia dograc rownie dobrze, niedowiarki
0
A no jezeli ktos kto strzela dla nas jedyna bramke jest na minus to w takim razie zwracam honor
0
Wystarczy pomyslec, widziales kiedys zmiane taktyczna w 10 minucie ?
0
Asystuje drybluje wywalacza karne, nie mozna miec wszystkiego, gole przyjda
12
Nie, zwiezli go z boiska bo mu sie nudzilo
0
Ta, a jak zdobedziemy tytuly to bedziesz plakal zeby zostal, poki nie przegrywamy wszystkiego to moze powstrzymaj sie z osadami
0
Kazdy z nich osobno gra dobrze, indywidualne umiejetnosci sie klaniaja, ale razem jako kolektyw to jest tragedia
1
Nie wiem jak chorym czlowiekiem trzeba byc zeby doszukiwac sie plusow w kontuzji zawodnika
3
Messi, ter Stegen i D. Suarez na plus, reszta jakas taka niemrawa, zobaczymy co przyniesie druga polowa. Jedyne o co prosze to o zmiane Roberto bo wyglada poprostu zle, chyba przyda mu sie troche odpoczynku
0
O widze ze Iborra dzisiaj hat-trick xD
0
Mysle ze zagra Suarez zamiast Paco i Turan zamiast Andre
0
Ja, Ibra jest mega
3
Nie to zebym sie czepial, ale sie przyczepie. Co za bezsens
1
Jakies 600 zl, ale jakbys poszedl do Urzedu Pracy i zarejestrowal sie jako bezrobotny i wpisal ze chcesz to jako zawod to zrobia Ci za darmoszke
0
no dawaj na pw
1
Wzrok, wzrost, waga, sluch, budowa ciala i dadza Ci kategorie, A to zdolny do sluzby, D albo E to niezdolny do sluzby
0
Nie, dostales wezwanie na WKU, musza wiedziec czy w razie wojny moga na Ciebie liczyc
11
Zastanawiam sie czy jestes trollem czy jestes tak ograniczony umyslowo
0
Takie statystyki to kryminał, bez watpienia najlepsza "9" na swiecie :oo
6
Pierd*lnij sete przed spotkaniem, stres odbiera jak magicznym dotknieciem rozdzki :) a tak na powaznie to sie nie przejmuj, nie wyjdzie z ta to zostaje jeszcze jakies 3 miliardy kobiet na tym swiecie
0
Ten co teraz faulowal to jak Pedro wyglada troche ;)