Zalezy czy autobusem czy samolotem, gdzie chcesz spac i na jaki mecz isc... ja samolotem, na 5 dni, Barca-Real i nocleg kolo stadionu zaplacilem 1800 zl
Kurde ludzie, to jest oczywiste ze w koncu zagramy gorszy mecz, moze nawet przgramy, nie ma w tym nic zlego, taki jest sport... to nie jest powod do sprzedazy polowy zawodnikow, jeszcze 45 min
Zalezy jaki, ten prawdziwy(nielegalny) ciezko dostac i slyszalem tylko legendy ze jest halucynogenny, natomist 70% mam w lodowce i czasem kielonek pojdzie, jest spoko, polecam
10
Mysle ze nie trzeba tego dodawac, wszyscy „nie-sezonowcy” to pamietaja :)
0
Wysuwa sie poprzez strzelanie karnych ? Czyli wklad w gre druzymy jest mniej istotny ?
5
Boze co za wiesniaki z Cornella... mecz tragiczny jak ich stadion
0
Co tam tak cicho sie zrobilo ?
2
Shell, przynajmniej ja tam tankuje i jestem mega zadowolony
0
Komentarz usunięty
1
Co by nie mowic to w te kilka minut Cou pokazal wiecej niz Dembele jak gral w tym sezonie
0
Przeciez to ku*wa jest recydywa...
1
Cou z wygladu mega przypomina mi Neya, rusza sie tez podobnie. Mam nadzieje ze wniesie conajmniej tyle samo co Neymar
85
Xavi Iniesta Busquets
0
Heh.
1
Karma wrocila szybko haha
1
Zalezy czy autobusem czy samolotem, gdzie chcesz spac i na jaki mecz isc... ja samolotem, na 5 dni, Barca-Real i nocleg kolo stadionu zaplacilem 1800 zl
4
Que ?
0
Sztosiwo.
1
Rakitic tragedia ?!?!?! Najlepszy na boisku...
0
Za Paulinho dzika pola karnego, ktory jak juz to dzis udowodnil moze strzelic w kazdej sytuacji ?
0
Kurde ludzie, to jest oczywiste ze w koncu zagramy gorszy mecz, moze nawet przgramy, nie ma w tym nic zlego, taki jest sport... to nie jest powod do sprzedazy polowy zawodnikow, jeszcze 45 min
4
Spodziewalem sie dobrego meczu, a tu ktos mi pornhuba wlaczyl i jawny gwalt...
1
Zalezy jaki, ten prawdziwy(nielegalny) ciezko dostac i slyszalem tylko legendy ze jest halucynogenny, natomist 70% mam w lodowce i czasem kielonek pojdzie, jest spoko, polecam
0
Ja placilem 80€ i dostalem je przez neta na Ticketmaster.es bez najmniejszego problemu
22
Boze jakie to jest zalosne, naprawde nie wiem co on ma w glowie
1
Nie oczekujmy od Dembele rewelacji, mam nadzieje ze bedzie sie staral i to wystarvzy
0
Ja kupowalem na ticketmaster.es i wydrukowalem w bankomacie w barcelonie
0
Co oni zrobili, moj boze
0
Myslalem ze tylko ja tak mam
9
I tak jak patrzylem na akcje Pique to przypomnial sie stary dobry Piquenbauer
1
Jego nie rozpatruje w tym zestawieniu, on jest ponad cala ta plejada gwiazd
0
No niby tak, kilka kluczowych podan, ale Mats tez wyciagnal mega pilki
8
Tak sie zastanawiam kto zasluguje na MVP? ter-Stegen, Alba czy Messi... no i wielkie brawa dla Vermalena za ten mecz