10

Mysle ze nie trzeba tego dodawac, wszyscy „nie-sezonowcy” to pamietaja :)

0

Wysuwa sie poprzez strzelanie karnych ? Czyli wklad w gre druzymy jest mniej istotny ?

5

Boze co za wiesniaki z Cornella... mecz tragiczny jak ich stadion

0

Co tam tak cicho sie zrobilo ?

2

Shell, przynajmniej ja tam tankuje i jestem mega zadowolony

0

Komentarz usunięty

1

Co by nie mowic to w te kilka minut Cou pokazal wiecej niz Dembele jak gral w tym sezonie

0

Przeciez to ku*wa jest recydywa...

1

Cou z wygladu mega przypomina mi Neya, rusza sie tez podobnie. Mam nadzieje ze wniesie conajmniej tyle samo co Neymar

85

Xavi Iniesta Busquets

0

Heh.

1

Karma wrocila szybko haha

1

Zalezy czy autobusem czy samolotem, gdzie chcesz spac i na jaki mecz isc... ja samolotem, na 5 dni, Barca-Real i nocleg kolo stadionu zaplacilem 1800 zl

4

Que ?

0

Sztosiwo.

1

Rakitic tragedia ?!?!?! Najlepszy na boisku...

0

Za Paulinho dzika pola karnego, ktory jak juz to dzis udowodnil moze strzelic w kazdej sytuacji ?

0

Kurde ludzie, to jest oczywiste ze w koncu zagramy gorszy mecz, moze nawet przgramy, nie ma w tym nic zlego, taki jest sport... to nie jest powod do sprzedazy polowy zawodnikow, jeszcze 45 min

4

Spodziewalem sie dobrego meczu, a tu ktos mi pornhuba wlaczyl i jawny gwalt...

1

Zalezy jaki, ten prawdziwy(nielegalny) ciezko dostac i slyszalem tylko legendy ze jest halucynogenny, natomist 70% mam w lodowce i czasem kielonek pojdzie, jest spoko, polecam

0

Ja placilem 80€ i dostalem je przez neta na Ticketmaster.es bez najmniejszego problemu

22

Boze jakie to jest zalosne, naprawde nie wiem co on ma w glowie

1

Nie oczekujmy od Dembele rewelacji, mam nadzieje ze bedzie sie staral i to wystarvzy

0

Ja kupowalem na ticketmaster.es i wydrukowalem w bankomacie w barcelonie

0

Co oni zrobili, moj boze

0

Myslalem ze tylko ja tak mam

9

I tak jak patrzylem na akcje Pique to przypomnial sie stary dobry Piquenbauer

1

Jego nie rozpatruje w tym zestawieniu, on jest ponad cala ta plejada gwiazd

0

No niby tak, kilka kluczowych podan, ale Mats tez wyciagnal mega pilki

8

Tak sie zastanawiam kto zasluguje na MVP? ter-Stegen, Alba czy Messi... no i wielkie brawa dla Vermalena za ten mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?