1

A i mam jedno pytanie, dlaczego Alcacer nie gra od pierwszej minuty skoro jest w takiej formie...

0

Boze a juz sie balem ze nigdy nie wpadnie

0

Komus tez nie dziala YT na iPhone ? Znaczy sama aplikacja dziala, ale filmow nie mozna odtwarzac

0

And Im not even surprised

1

Że ludziom naprawde nie jest głupio używać swojego ojczystego jezyka i nie umieć w tym też jezyku pisać... Uwziął

0

Z tym aviomarinem to chyba na powaznie beda musieli wziac po tym spotkaniu

3

To jest dla mnie potwierdzenie gdzie jest miejsce Roberto na boisku...

0

Po pierwszej polowie mam tylko jeden wniosek, trudno jest znalezc dobra opiekunke do dziecka, ale jeszcze trudniej znalezc dobre dziecko

1

Belfra ziomus :D

0

Gram, polecam, zajebista gra

3

Taco zawsze spoko :)

2

Z obecna forma uwazam natomiast, ze Luis Suarez to numer 0, tragedia

1

Wybor moze byc tylko jeden: Barcainfo
Bez niego ta strona nie bylaby taka jaka jest dzisiaj

0

Troche beka, szkoda ze tyle czasu zostalo

0

Semedo dzik, naprawde jeden z lepszych transferow ostatnich lat

2

Beka beką, ale zaczynam go lubic i przepraszam za wszystko co mowilem o tym transferze. Czyzby nowy Larson ?!

7

Dawno nie mialem tak, ze ogladalem moj ukochany klub i mialem banana od ucha do ucha, taka gre chce ogladac

2

Deulofeu to jest katastrofa, Dembele bez ogrania w Barcelonie zje go z palcem w d...

0

Dumbledor...

1

Lol moze byc, renoma jak sie patrzy haha

34

Mam nadzieje ze zartujesz

0

I jak tu teraz nazwac nasze trio? DMS ? MDS? SMD? Transfer dno, nie ma fajnego skrotu dla trio...

0

My dostalismy 222 mln i ch*ja z tego mamy

4

Rano wstalem, zjadlem sniadanie, wyprowadzilem psa, bylem w pracy, teraz leze na kanapie, a zaraz ide na impreze. Nmzc

0

Mysle, ze to wyjdzie nam tylko na dobre. Teraz niech kupia kogos solidnego i bedzie fajnie. Po trofea !

1

Neymarowi zaczyna odpie*dalac, pora na niego

0

Niech oni biora Neymara w ch*j i bedzie swiety spokoj. Ale tylko i wylacznie jezeli mowimy o 222mln€, jezeli zejda ponizej tej sumy to bedzie czyste frajerstwo. I wtedy mozna grubo podzialac na rynku

0

Widze, ze niektorzy nie do konca rozumieja sens tego rankingu wiec wytlumacze, pokazuje on aktualna forme danego kraju, takze wydaje sie on dosc ogarniety

0

Barca.

24

Nie wazne na jakiej podstawie, dozylem czasow gdzie Polska ma 99% szans na dostanie sie na mundial, inne repki sie nas boja... jestem dumny, naprawde dumny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?