Niech oni biora Neymara w ch*j i bedzie swiety spokoj. Ale tylko i wylacznie jezeli mowimy o 222mln€, jezeli zejda ponizej tej sumy to bedzie czyste frajerstwo. I wtedy mozna grubo podzialac na rynku
Widze, ze niektorzy nie do konca rozumieja sens tego rankingu wiec wytlumacze, pokazuje on aktualna forme danego kraju, takze wydaje sie on dosc ogarniety
Nie wazne na jakiej podstawie, dozylem czasow gdzie Polska ma 99% szans na dostanie sie na mundial, inne repki sie nas boja... jestem dumny, naprawde dumny
1
A i mam jedno pytanie, dlaczego Alcacer nie gra od pierwszej minuty skoro jest w takiej formie...
0
Boze a juz sie balem ze nigdy nie wpadnie
0
Komus tez nie dziala YT na iPhone ? Znaczy sama aplikacja dziala, ale filmow nie mozna odtwarzac
0
And Im not even surprised
1
Że ludziom naprawde nie jest głupio używać swojego ojczystego jezyka i nie umieć w tym też jezyku pisać... Uwziął
0
Z tym aviomarinem to chyba na powaznie beda musieli wziac po tym spotkaniu
3
To jest dla mnie potwierdzenie gdzie jest miejsce Roberto na boisku...
0
Po pierwszej polowie mam tylko jeden wniosek, trudno jest znalezc dobra opiekunke do dziecka, ale jeszcze trudniej znalezc dobre dziecko
1
Belfra ziomus :D
0
Gram, polecam, zajebista gra
3
Taco zawsze spoko :)
2
Z obecna forma uwazam natomiast, ze Luis Suarez to numer 0, tragedia
1
Wybor moze byc tylko jeden: Barcainfo
Bez niego ta strona nie bylaby taka jaka jest dzisiaj
0
Troche beka, szkoda ze tyle czasu zostalo
0
Semedo dzik, naprawde jeden z lepszych transferow ostatnich lat
2
Beka beką, ale zaczynam go lubic i przepraszam za wszystko co mowilem o tym transferze. Czyzby nowy Larson ?!
7
Dawno nie mialem tak, ze ogladalem moj ukochany klub i mialem banana od ucha do ucha, taka gre chce ogladac
2
Deulofeu to jest katastrofa, Dembele bez ogrania w Barcelonie zje go z palcem w d...
0
Dumbledor...
1
Lol moze byc, renoma jak sie patrzy haha
34
Mam nadzieje ze zartujesz
0
I jak tu teraz nazwac nasze trio? DMS ? MDS? SMD? Transfer dno, nie ma fajnego skrotu dla trio...
0
My dostalismy 222 mln i ch*ja z tego mamy
4
Rano wstalem, zjadlem sniadanie, wyprowadzilem psa, bylem w pracy, teraz leze na kanapie, a zaraz ide na impreze. Nmzc
0
Mysle, ze to wyjdzie nam tylko na dobre. Teraz niech kupia kogos solidnego i bedzie fajnie. Po trofea !
1
Neymarowi zaczyna odpie*dalac, pora na niego
0
Niech oni biora Neymara w ch*j i bedzie swiety spokoj. Ale tylko i wylacznie jezeli mowimy o 222mln€, jezeli zejda ponizej tej sumy to bedzie czyste frajerstwo. I wtedy mozna grubo podzialac na rynku
0
Widze, ze niektorzy nie do konca rozumieja sens tego rankingu wiec wytlumacze, pokazuje on aktualna forme danego kraju, takze wydaje sie on dosc ogarniety
0
Barca.
24
Nie wazne na jakiej podstawie, dozylem czasow gdzie Polska ma 99% szans na dostanie sie na mundial, inne repki sie nas boja... jestem dumny, naprawde dumny