Dobra kolego, zanim zaczniesz robic z siebie takiego inteligenta w internecie to wez sobie z regału taka gruba ksiazke zwana slownikiem i ja poczytaj zamiast p**rdolisz glupoty. Paranoja nie ma absolutnie nic wspolnego z panika. I nie nie obrazam sie tylko wk*rwia mnie jak ktos mnie poprawia, a okazuje sie ze sam nie ma pojecia o czym mowi. Czasem warto sie zastanowic zanim zechce sie blysnac
Nie popadajmy w paranoje, fakt wniosl niesamowita jakosc do obrony i razem z Pique tworza jedna z najlepszych par stoperow, ale nie patrzylbym na Umtitiego jako talizman, mysle ze to zbieg okolicznosci
Generalnie mozemy miec ciekawa sytuacje po tej kolejce, a mianowicie pierwsze 4 druzyny moga jednoczesnie stracic punkty, 2, 3 i 4 juz to uczynily, pora na pierwsza
0
Ktos wie co za model maxow ma Neymar ?
0
Dobra kolego, zanim zaczniesz robic z siebie takiego inteligenta w internecie to wez sobie z regału taka gruba ksiazke zwana slownikiem i ja poczytaj zamiast p**rdolisz glupoty. Paranoja nie ma absolutnie nic wspolnego z panika. I nie nie obrazam sie tylko wk*rwia mnie jak ktos mnie poprawia, a okazuje sie ze sam nie ma pojecia o czym mowi. Czasem warto sie zastanowic zanim zechce sie blysnac
0
Dokladnie to samo chcialem wkleic...
27
Nie popadajmy w paranoje, fakt wniosl niesamowita jakosc do obrony i razem z Pique tworza jedna z najlepszych par stoperow, ale nie patrzylbym na Umtitiego jako talizman, mysle ze to zbieg okolicznosci
0
Co zrobil ?
0
To przed ME w Polsce, na stadionie w Poznaniu malowali trawe :)
0
Ticketmaster.es tam kupowalem na El Classico chyba z 2 msc wczesniej wiec i na Seville powinny byc
0
Kto to komentuje ?
0
Statek ;)
0
Ebola skonczyla sie tu koniec 2015 roku, jest spokojnie
0
Ja siedze w Sierra Leone i fcbarca to prawie jedyna strona ktora mi dziala :)
0
Cytryna po 3 latach nie wygladalaby juz jak cytryna, fejk
0
Ciekawy jestem czy redakcja ma statystyke ile wejsc na strone zanotowano od wczoraj od 20.45
1
Jakbys wchodzil na ta strone nie tylko na La ramble to bys wiedzial ze byl o tym artykul
1
Albo jakis ch*j gwizdnalby reke Toure ktorej nie bylo... oh wait
1
Jest tak samo ch*jowo jak bylo, z tym ze teraz wszyscy bardziej na to uwage zwracaja
31
Kolejny bohater probujacy wyjsc z friendzone polegl na polu bitwy. Uczcijmy to minuta ciszy[*]
0
Nie ma co plakac, bramka zasluzona, faul dyskusyjny
1
Ja wiem ze sie nie wyciaga wnioskow po 12 min gdy, ale Gomes sprawia wrazenie jakby mu dzis wyjatkowo zalezalo
1
Naprawde nie wiem jak to skomentowac... DZIK
3
Nie bylo mnie tu od wczoraj wieczora i takie zmiany na rambli na mobilnej, no no, podoba mi sie
0
Widac ze nawet kibice Realu maja juz dosc Cristiano, cos w tym musi byc
0
Generalnie mozemy miec ciekawa sytuacje po tej kolejce, a mianowicie pierwsze 4 druzyny moga jednoczesnie stracic punkty, 2, 3 i 4 juz to uczynily, pora na pierwsza
0
Aha.. reki nie bylo przypadkiem ? Edit: nie bylo, przepraszam
0
Player.pl
4
Piekny hymn, piekny doping
0
Domyslilem sie ze na swoj "sztab" ale ten wzrok blagalny... szkoda gadac
8
To lepiej nie zaczynaj bo porownywanie jednego z najlepszych tenisistow w historii do Ronaldo jest nie na miejscu. Szkoda strzepic ryja :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak tak patrze na Nadala to po kazdym zepsutym zagraniu patrzy w trybuny tak jakby ktos stamtad byl temu winien