0

Ktos wie co za model maxow ma Neymar ?

0

Dobra kolego, zanim zaczniesz robic z siebie takiego inteligenta w internecie to wez sobie z regału taka gruba ksiazke zwana slownikiem i ja poczytaj zamiast p**rdolisz glupoty. Paranoja nie ma absolutnie nic wspolnego z panika. I nie nie obrazam sie tylko wk*rwia mnie jak ktos mnie poprawia, a okazuje sie ze sam nie ma pojecia o czym mowi. Czasem warto sie zastanowic zanim zechce sie blysnac

0

Dokladnie to samo chcialem wkleic...

27

Nie popadajmy w paranoje, fakt wniosl niesamowita jakosc do obrony i razem z Pique tworza jedna z najlepszych par stoperow, ale nie patrzylbym na Umtitiego jako talizman, mysle ze to zbieg okolicznosci

0

Co zrobil ?

0

To przed ME w Polsce, na stadionie w Poznaniu malowali trawe :)

0

Ticketmaster.es tam kupowalem na El Classico chyba z 2 msc wczesniej wiec i na Seville powinny byc

0

Kto to komentuje ?

0

Statek ;)

0

Ebola skonczyla sie tu koniec 2015 roku, jest spokojnie

0

Ja siedze w Sierra Leone i fcbarca to prawie jedyna strona ktora mi dziala :)

0

Cytryna po 3 latach nie wygladalaby juz jak cytryna, fejk

0

Ciekawy jestem czy redakcja ma statystyke ile wejsc na strone zanotowano od wczoraj od 20.45

1

Jakbys wchodzil na ta strone nie tylko na La ramble to bys wiedzial ze byl o tym artykul

1

Albo jakis ch*j gwizdnalby reke Toure ktorej nie bylo... oh wait

1

Jest tak samo ch*jowo jak bylo, z tym ze teraz wszyscy bardziej na to uwage zwracaja

31

Kolejny bohater probujacy wyjsc z friendzone polegl na polu bitwy. Uczcijmy to minuta ciszy[*]

0

Nie ma co plakac, bramka zasluzona, faul dyskusyjny

1

Ja wiem ze sie nie wyciaga wnioskow po 12 min gdy, ale Gomes sprawia wrazenie jakby mu dzis wyjatkowo zalezalo

1

Naprawde nie wiem jak to skomentowac... DZIK

3

Nie bylo mnie tu od wczoraj wieczora i takie zmiany na rambli na mobilnej, no no, podoba mi sie

0

Widac ze nawet kibice Realu maja juz dosc Cristiano, cos w tym musi byc

0

Generalnie mozemy miec ciekawa sytuacje po tej kolejce, a mianowicie pierwsze 4 druzyny moga jednoczesnie stracic punkty, 2, 3 i 4 juz to uczynily, pora na pierwsza

0

Aha.. reki nie bylo przypadkiem ? Edit: nie bylo, przepraszam

0

Player.pl

4

Piekny hymn, piekny doping

0

Domyslilem sie ze na swoj "sztab" ale ten wzrok blagalny... szkoda gadac

8

To lepiej nie zaczynaj bo porownywanie jednego z najlepszych tenisistow w historii do Ronaldo jest nie na miejscu. Szkoda strzepic ryja :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak tak patrze na Nadala to po kazdym zepsutym zagraniu patrzy w trybuny tak jakby ktos stamtad byl temu winien

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?