To daj numery totka na dzis jak tak dobrze przewidujesz przyszlosc :) ja oceniam go na podstawie minionego sezonu. Fakt ze strzelal duzo bramek nie jest adekwatny do tego jaka role pelnil w trakcie osiagania sukcesow przes jego klub i reprezentacje. I tak, pelna swiadomoscia swoich slow twierdze ze skonczyl sie wielki Ronaldo, dzis to tylko strzelacz bramek, a i to obecnie nie idzie mu za dobrze
No to beka, nasz obronca ma tyle samo bramek co "najlepszy napastnik na swiecie"... kiedy Ci wszyscy ludzie wychwalajacy go w nieboglosy otworza oczy i zrozumieja ze Cristiano sie skonczyl, to duza strata dla futbolu ale niestety taka jest prawda
Audi A3 8L 1.9 TDI, tylko z przebiegiem bedziesz mial/miala problem. Ale powiedzmy sobie szczerze ze diesle robia po milion przebiegu i maja sie dobrze. Osobiscie polecam, co prawda mam model nowszy 2.0 TDI, ale diesle od VW tymbardziej 1.9 to najlepsza jednostka. Jakby jakies pytania to wal na pw :)
Jestem tak zwiazany z ta strona, ze az musze sie z wami pozegnac gdyz nie bedzie mnie przez 4 miesiace bo w Sierra Leone nie ma internetu :/ mam nadzieje ze w tym czasie Barcelona mnie nie zawiedzie :)
Jedyne co mnie zastanawia z tej dyskusji to dlaczego nikt nie wyprowadzil Cie jeszcze z bledu... Ojciec nie jest ani troche horrorowaty i jest jedna z najwazniejszych pozycji w kinematografii :D
0
Co ja pacze xD.
0
Moje dwa ulubione to zimne i nastepne :)
1
1. Simeone
2. Klopp
3. Enrique
1
Niestety nie mam jak ogladac, ale oczywiscie za Arka :)
0
Jestes smieszny, spojrz co sie wyprawia na trybunach Slaska, Legii, Wisly itd... myslisz ze tylko w Gdyni sie tak bawimy ?
0
Po co to sledztwo.. potem beda narzekac ze nie ma sukcesow a sami sie po czesci przyczyniaja poprzez szkalowanie zawodnikow
0
No wlasnie dokladnie o to mi chodzi, idealne podsumowanie tego co napisalem
2
To daj numery totka na dzis jak tak dobrze przewidujesz przyszlosc :) ja oceniam go na podstawie minionego sezonu. Fakt ze strzelal duzo bramek nie jest adekwatny do tego jaka role pelnil w trakcie osiagania sukcesow przes jego klub i reprezentacje. I tak, pelna swiadomoscia swoich slow twierdze ze skonczyl sie wielki Ronaldo, dzis to tylko strzelacz bramek, a i to obecnie nie idzie mu za dobrze
6
No to beka, nasz obronca ma tyle samo bramek co "najlepszy napastnik na swiecie"... kiedy Ci wszyscy ludzie wychwalajacy go w nieboglosy otworza oczy i zrozumieja ze Cristiano sie skonczyl, to duza strata dla futbolu ale niestety taka jest prawda
0
Opis jakby o Jarku...
0
Szybka bajerka na La Rambla, tego tu jeszcze nie bylo :)
0
Audi A3 8L 1.9 TDI, tylko z przebiegiem bedziesz mial/miala problem. Ale powiedzmy sobie szczerze ze diesle robia po milion przebiegu i maja sie dobrze. Osobiscie polecam, co prawda mam model nowszy 2.0 TDI, ale diesle od VW tymbardziej 1.9 to najlepsza jednostka. Jakby jakies pytania to wal na pw :)
17
Ronaldinho zakontraktowany przez Barcelone jako ambasador FCB w stanach, w nowo otwartej siedzibie w Nowym Jorku [goal.com]
2
Lepiej kupic 8P, dorzuc(jak masz) 4 tys i bedzie Ci sluzyl. Sam osobiscie posiadam i jestem mega zadowolony
3
Hostel Comde de Guell obok stadionu
3
Na statek :D
22
Jestem tak zwiazany z ta strona, ze az musze sie z wami pozegnac gdyz nie bedzie mnie przez 4 miesiace bo w Sierra Leone nie ma internetu :/ mam nadzieje ze w tym czasie Barcelona mnie nie zawiedzie :)
0
Ciekawe czy jego kobieta tez tego chce... nie badz egoista
0
1. Tragiczny blad Martineza
2. Tragiczny blad obroncy Celticu
3. Ladne podanie Suareza miedzy nogami Pana z pkt 2. i wykonczenie patelni przez Munira
0
Ciekawe czy numery zostana tak jak dzis czy cos sie zmieni
9
Dwaj skazywani na niepowodzenia robia akcje marzen, juz mi sie to podoba :)
0
Najgorzej jak ktos probuje byc smieszny chociaz dobrze wie, ze nic z tego nie bedzie
5
Jak ja sie stesknilem za tym "ma ktos link do meczu" :)
1
Watykanu ? Masakra...
3
18L ? Oczy mi wypadły
0
Tam bardziej istotne sa biznesy niz zabijanie, ale jasne, kto co lubi :D
1
Poza tym z Avatarem wygrywam ja(nie bedac skromnym) bo na 100% nikt na tej stronie nie ma w Avatarze zdjecia swojej sciany w pokoju :p
0
Tak dokladnie o Mafii i tak zabijaja sie haha
1
Jedyne co mnie zastanawia z tej dyskusji to dlaczego nikt nie wyprowadzil Cie jeszcze z bledu... Ojciec nie jest ani troche horrorowaty i jest jedna z najwazniejszych pozycji w kinematografii :D
15
"xD" ? Serio ? Ile Ty masz lat, 5? Ludzie giną a Ty sie smiejesz ...