0

Co ja pacze xD.

0

Moje dwa ulubione to zimne i nastepne :)

1

1. Simeone
2. Klopp
3. Enrique

1

Niestety nie mam jak ogladac, ale oczywiscie za Arka :)

0

Jestes smieszny, spojrz co sie wyprawia na trybunach Slaska, Legii, Wisly itd... myslisz ze tylko w Gdyni sie tak bawimy ?

0

Po co to sledztwo.. potem beda narzekac ze nie ma sukcesow a sami sie po czesci przyczyniaja poprzez szkalowanie zawodnikow

0

No wlasnie dokladnie o to mi chodzi, idealne podsumowanie tego co napisalem

2

To daj numery totka na dzis jak tak dobrze przewidujesz przyszlosc :) ja oceniam go na podstawie minionego sezonu. Fakt ze strzelal duzo bramek nie jest adekwatny do tego jaka role pelnil w trakcie osiagania sukcesow przes jego klub i reprezentacje. I tak, pelna swiadomoscia swoich slow twierdze ze skonczyl sie wielki Ronaldo, dzis to tylko strzelacz bramek, a i to obecnie nie idzie mu za dobrze

6

No to beka, nasz obronca ma tyle samo bramek co "najlepszy napastnik na swiecie"... kiedy Ci wszyscy ludzie wychwalajacy go w nieboglosy otworza oczy i zrozumieja ze Cristiano sie skonczyl, to duza strata dla futbolu ale niestety taka jest prawda

0

Opis jakby o Jarku...

0

Szybka bajerka na La Rambla, tego tu jeszcze nie bylo :)

0

Audi A3 8L 1.9 TDI, tylko z przebiegiem bedziesz mial/miala problem. Ale powiedzmy sobie szczerze ze diesle robia po milion przebiegu i maja sie dobrze. Osobiscie polecam, co prawda mam model nowszy 2.0 TDI, ale diesle od VW tymbardziej 1.9 to najlepsza jednostka. Jakby jakies pytania to wal na pw :)

17

Ronaldinho zakontraktowany przez Barcelone jako ambasador FCB w stanach, w nowo otwartej siedzibie w Nowym Jorku [goal.com]

2

Lepiej kupic 8P, dorzuc(jak masz) 4 tys i bedzie Ci sluzyl. Sam osobiscie posiadam i jestem mega zadowolony

3

Hostel Comde de Guell obok stadionu

3

Na statek :D

22

Jestem tak zwiazany z ta strona, ze az musze sie z wami pozegnac gdyz nie bedzie mnie przez 4 miesiace bo w Sierra Leone nie ma internetu :/ mam nadzieje ze w tym czasie Barcelona mnie nie zawiedzie :)

0

Ciekawe czy jego kobieta tez tego chce... nie badz egoista

0

1. Tragiczny blad Martineza
2. Tragiczny blad obroncy Celticu
3. Ladne podanie Suareza miedzy nogami Pana z pkt 2. i wykonczenie patelni przez Munira

0

Ciekawe czy numery zostana tak jak dzis czy cos sie zmieni

9

Dwaj skazywani na niepowodzenia robia akcje marzen, juz mi sie to podoba :)

0

Najgorzej jak ktos probuje byc smieszny chociaz dobrze wie, ze nic z tego nie bedzie

5

Jak ja sie stesknilem za tym "ma ktos link do meczu" :)

1

Watykanu ? Masakra...

3

18L ? Oczy mi wypadły

0

Tam bardziej istotne sa biznesy niz zabijanie, ale jasne, kto co lubi :D

1

Poza tym z Avatarem wygrywam ja(nie bedac skromnym) bo na 100% nikt na tej stronie nie ma w Avatarze zdjecia swojej sciany w pokoju :p

0

Tak dokladnie o Mafii i tak zabijaja sie haha

1

Jedyne co mnie zastanawia z tej dyskusji to dlaczego nikt nie wyprowadzil Cie jeszcze z bledu... Ojciec nie jest ani troche horrorowaty i jest jedna z najwazniejszych pozycji w kinematografii :D

15

"xD" ? Serio ? Ile Ty masz lat, 5? Ludzie giną a Ty sie smiejesz ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?