- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1750 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
60 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1750 Culés
1
Witam wszystkich. Mam pytanko do "samochodziarzy". Kupię Audi A3 8L w dobrym stanie za 12-13 tysięcy? Rok 2001 - 2003.
2
@Krystian7 Lepiej kupic 8P, dorzuc(jak masz) 4 tys i bedzie Ci sluzyl. Sam osobiscie posiadam i jestem mega zadowolony
3
@Krystian7 Za tą cenę tak, bo te za 8-11 są słabe. Zwracaj uwagę na plastiki, które w VAGach z tych lat mocno się łuszczą. Zwróć uwagę na wytarcie przełącznika swiateł i czy siedzenia nie są przetarte lub wysiedziane, bo są wytrzymałe, a takie objawy z nimi to od razu pewniak, że przebieg już 300000 przekroczył. Unikaj benzi 1.8 bez turbo, bo bierze olej. Tak to reszta ok.
1
@Krystian7 Kupisz, kumpel ma z 2001 roku, benzynę 1.6 bodajże 101 koni i sobie chwali.
2
@fcbfan1993 Lepiej kupić zadbany starszy model z lepszym wyposażeniem i silnikiem, niż kupować świeższego złomka.
3
@Krystian7 Kocham te odpowiedzi: "dorzuć 200 tys i kup nowa a8" albo "coś ty chłopie tam tam tuleje nie mają karbonowej powłoki i zaraz ci się wytrą"xD
Co do twojego pytania moim zdaniem nie. No chyba, że jakiś tyfus
2
@qbuteq No to jak to, za 12 nie kupie 8L a za 16 kupie 8P ? Cos tu nie gra.
1
@Krystian7 Diesel czy benzyniak? Z 2001 pewnie byś znalazł, ale młodsze niebardzo
0
@qbuteq Diesel. No okej, dzieki.
0
@Krystian7 Da radę, ale będzie to:
-10000000000000% powy.. bezwypadkowy znaczy się
-150000(1 zero dodać w pamięci) km przebiegu
-niemiec do granicy gonił
-kobita z dzieciakami jeździła
-nie panie, nie zalany we Francji, tylko uszczelka przecieka od drzwi
-drobna sprawa w silniku do zrobienia, 2 stówy i spokój, ja czasu nie mam na to człowieku
Czyli pułapka.
0
@qbuteq Tak, ale plamisty. =D
0
@qbuteq Benzię bez gazu znajdzie. Co prawda klima manual i 1.6, ale 2003 w takiej konfiguracji by znalazł. Ale od razu dopytać o VIN i wydać kilkadziesiąt zyla za raport.
0
@Krystian7 Diesla tak 1999-2001/2 by znalazł.
Pamiętaj, że cena rynkowa to dziwny wyznacznik. Ja mam Peugeota 206 2.0 HDi 90KM Roland Garros z 2003 kupiony ponad rok temu za 7000zł. Był purchel na progu i rdza na masce. Zrobione to doraźnie jak na razie, komplet tarcze, klocki bębny, amorki tył i końcówka wydechu za 5 stów + 7 za letnie opony niezłej klasy + przegląd + ubezpieczenie. No i 7stów w klimie utopione, bo chłodnica i wąż. Wychodzi prawie 10 tysi i za tyle mógłbym go dziś sprzedać.
Lepiej kupić do zrobienia i wiedzieć, co trzeba zrobić, niż kupić "igłę" po tanioszce.
0
@LinekPark Trochę mnie zadziwiliście tym co piszecie. Kurde mój kumpel ma właśnie taką A3, 1.9 TDI, 2001r, w dobrym stanie, dba o nią, wszystko robi na bieżąco ( wiem bo często się spotykamy itd) i on też właśnie chce ją sprzedać bo poluje na coś większego i ceni ją sobie za 12 tysięcy. Kupiłbym od niego ale on chce wcześniej kupić inny i dopiero sprzedać i trochę ciężko mu to szukanie nowego auta idzie więc zacząłem rozglądać się za innymi a3. No i patrzyłem na popularnych serwisach motoryzacyjnych i tam tak samo za 12-13 tys. są już fajne audiolki od osób prywatnych a nie typowych handlarzy a Wy piszecie, że trzeba dać o wiele więcej. Więc jak to jest z tymi cenami w końcu?
0
@Krystian7 Ja nie piszesz, że więcej. Wszystko zależy od stanu, ale ponad 14 za ten model to barbażyństwo. Na dobry trzeba mieć 10.