- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1785 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
60 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1785 Culés
15
6 piłkarzy Barcelony ma strzelonych w tym sezonie tyle samo bądź więcej bramek, co Cristiano Ronaldo (3) dla Realu Madryt. Są to: Messi (9), Suarez (9), Neymar (5), Arda (5), Rafinha (4) i Pique (3).
6
@hen0x No to beka, nasz obronca ma tyle samo bramek co "najlepszy napastnik na swiecie"... kiedy Ci wszyscy ludzie wychwalajacy go w nieboglosy otworza oczy i zrozumieja ze Cristiano sie skonczyl, to duza strata dla futbolu ale niestety taka jest prawda
1
@fcbfan1993 Lol? Skończył się? Co ty ćpiesz? Może nie gra tak widowiskowo jak kiedyś ale i tak pewnie strzeli te 40-50 goli w sezonie.
2
@EzioAuditore To daj numery totka na dzis jak tak dobrze przewidujesz przyszlosc :) ja oceniam go na podstawie minionego sezonu. Fakt ze strzelal duzo bramek nie jest adekwatny do tego jaka role pelnil w trakcie osiagania sukcesow przes jego klub i reprezentacje. I tak, pelna swiadomoscia swoich slow twierdze ze skonczyl sie wielki Ronaldo, dzis to tylko strzelacz bramek, a i to obecnie nie idzie mu za dobrze
1
@fcbfan1993 Możemy się założyć o to że strzeli te np. 45 bramek w sezonie. Ty wygrasz będziemy zadowoleni obydwoje, ja wygram obydwoje nie będziemy zadowoleni :D
0
@fcbfan1993 Nie gadaj, że się skończył, bo to nieprawda. Zawsze pojawi się na boisku kiedy będzie trzeba karnego strzelić, albo na pustą :)
0
@nitey No wlasnie dokladnie o to mi chodzi, idealne podsumowanie tego co napisalem
0
@nitey No każdy umie strzelić karnego/na pustą