0

Want to buy some sunglasses? Bjutiful sunglasses

0

Masakra jest, wystawka jak na straganie u ruskich

33

A co tam, La Ramblo pozdrowienia z La Rambli :)

3

Do 18.30.

0

No to walizka spakowana i jutro do Barcelony

0

Widze calkiem spora ekipa z La Rambli na mecz jedzie. Ja ruszam w piatek i wracam we wtorek:D gdzie masz miejsca na stadionie?

1

Użytkownik zawsze_barca szuka, nie wiem czy w dalszym ciagu ale warto do niego napisac.

1

Mysle, ze beda bez problemu.

0

Mamy mamy, od miesiaca :D no my z Gdanska o 5.30 do warszawy i z warszawy o 10 wylatujemy :D ale z Okecia

0

Napewno beda w kasach, nie wierze ze stadion zapelni sie do pelna. Skad i o ktorej lecisz? My z Gdanska o 5.30 :D

0

Dla mnie podwojnie ciezko bo bede na tym meczu

1

Zdecydowanie II i III, gralem we wszystkie czesci, nawet sobie wytatuowalem Altaira :p

1

Ja gram Cou, sztosik, polecam

0

Po raz pierwszy postanowilem sobie dokupic FIFA Points, zrobilem to przez sklep xbox na stronie internetowej. Wie ktos czemu nie mam ich na koncie, dlugo sie czeka ?

4

Sam sobie jestem szefem i pracuje kiedy chce ale tak naprawde wychidz ze tyram non stop, ale bez weekendow

0

11x 3 to 33. 25 + 7 daje 32. Gdzies sie zagubil punkcik

0

Ogarnia swojego naganiacza

0

Niewiarygodne, jeden mecz i dwoch najgorszych sedziow w Hiszpanii, Lahoz i Mallenco...

0

Alez sie Real posypal

3

Boze jakie to jest prawdziwe. Jade ktorys raz na Barcelone, cala operacja ponad tysiac zlotych, na Arke moge isc co tydzien za 40 zl, ale nie chodze bo szkoda oczu. Dawno ktos tak dobrze tego nie skwitowal

4

Zalezy jaki telefon, system, telewizor, duzo skladowych

2

Kolega pyta ?

6

Valverde wie co robi, umie ustawic zespol, naprawde jest dobrym trenerem. Wg mnie problem tkwi w braku mobilizacji, tej druzynie sie nie chce. Takie moje zdanie

0

Ostatnio jak bylem na Klasyku to parka siedziala z niemowlakiem obok, takze mysle ze bez problemu

0

Jest duza szansa ze zostanie przesuniety bo data nie zostala ustalona, wszystkie mecze nieustalone maja date na niedziele.

0

Wejdziesz. Ale lepiej wez mu nauszniki

0

Nie wiem skad wziales info o tym 89€... 2 tyg temu kupilem bilety na Espanyol na CN. Najtansze bilety byly po 49€, widocznosc srednia ale sa.

0

Que ?

0

Mam na sprzedaż, ani razu nie noszony. Nominalnie kosztowal 1200, oddam za 700

0

Ja tez nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?