Wywalam fife przez okno, mam to w du*ie... w jeden wieczor spasc z 5 do 8 ligi to moze zafundowac tylko ta syfiasta gra... i uwierzcie mi ze umiejetnosci nie maja tu nic do rzeczy. Nie pojmuje logiki tej gry
@kamyk_23 gdynia-gibraltar 27h, dwoch kierowcow, dwa szybkie stopy na jedzenie i oczywiscie kilka na tankowanie. Wyszlo dokladnie 3639km w 27h i 10 minut. Vśr 135kmh, spalanie 7.8l/100. Musialem zrobic zdjecie bo sam nie moglem uwierzyc ze udalo sie tak sprawnie
Panowie i Panie, mam prosbe, dzialam sobie na rynku meblarskim juz kilka lat, dzisiaj zalozylem profil na jednym z serwisow zrzeszajacych ludzi i firmy takie jak moja ale potrzebuje opinii, jezeli ktos z was ma chwile czasu to bylbym dozgonnie wdzieczny :) http://fixly.pl/c/O9XSNRlZ
@BlauGrana1404 moja obecna narzeczona caly czas powtarzala, ze takie oswiadczyny bylyby super, kolacja w domu, swiece etc. Finalnie oswiadczylem sie na Santorini bo byla ku temu okazja, gdyby nie to to zrobilbym to w domu
Owszem troche obrzydza, ale na tym samym poziomie co „liżące” sie pary hetero na ulicy czy na przystanku czy gdziekolwiek indziej w miejscu publicznym. Od tego mamy domy zeby tam robic takie rzeczy.
Po wczorajszym seansie Jokera zastanawiam sie czy drugi aktor dostanie Oscara za ta sama role. Fakt, ze zagral fenomenalnie, ale mam male watpliwosci czy Heath Ledger nie zrobil tego lepiej. Jakie macie zdanie ?
@MESSIah16 naszym zas*anym obowiazkiem, ba, przywilejem jest pojscie na wybory, chwalenie sie tym ze ktos tego nie zrobi swiadczy o ignorancji i ulomnosci spolecznej, no offence
@Shad zupelnie inne wymagania w stosunku do tego co bylo w Brazylii a do tego co jest w Hiszpanii. Pierwsza mysl to byl Clement ale teraz sobie mysle ze faktycznie Arthur mega sie rozwinal, gra bardziej jak Xavi niz Iniesta w zwiazku z czym jego zadania na boisku sa mniej efektowne co sie wiaze z tym ze mniej zwracamy na niego uwage. Sam Xavi powiedzial ze w jego wieku bylo go stac na mniej niz Arthura
0
@piasqnfcb mam sklad ovrl 89, naprawde nie uwazam zeby bylo ze mna tak zle... ea sobie z nami w kulki leci
0
@Bykunn liczylem na wsparcie tutejszej spolecznosci
0
Wywalam fife przez okno, mam to w du*ie... w jeden wieczor spasc z 5 do 8 ligi to moze zafundowac tylko ta syfiasta gra... i uwierzcie mi ze umiejetnosci nie maja tu nic do rzeczy. Nie pojmuje logiki tej gry
1
@Luki 10 jedyna powazna i solidna firma w Polsce ktora dostarcza oswietlenie Led, w tym takie jak sobie zyczysz, to DesignLight, tam poszukaj
1
Szkoda, ze Mauricio Pochettino jest tak zwiazany emocjonalnie z Espanyolem, widzialbym go w Barcelonie, ale sam powiedzial ze to sie nigdy nie stanie
0
@puyol_presidend5 tylko i wylacznie prawko, ewentualnie dowod osobisty ale nie koniecznie. W przypadku sluzbowego rowniez
0
@kamyk_23 gdynia-gibraltar 27h, dwoch kierowcow, dwa szybkie stopy na jedzenie i oczywiscie kilka na tankowanie. Wyszlo dokladnie 3639km w 27h i 10 minut. Vśr 135kmh, spalanie 7.8l/100. Musialem zrobic zdjecie bo sam nie moglem uwierzyc ze udalo sie tak sprawnie
0
@MartiNJ11 https://www.futbin.com/20/squad/10826194
0
@MateuszJrk istnieje takie ryzyko
1
Komentarz usunięty
0
Panowie i Panie, mam prosbe, dzialam sobie na rynku meblarskim juz kilka lat, dzisiaj zalozylem profil na jednym z serwisow zrzeszajacych ludzi i firmy takie jak moja ale potrzebuje opinii, jezeli ktos z was ma chwile czasu to bylbym dozgonnie wdzieczny :) http://fixly.pl/c/O9XSNRlZ
0
Siemanko, jest tu ktos moze z Wadowic ?
0
@BlauGrana1404 moja obecna narzeczona caly czas powtarzala, ze takie oswiadczyny bylyby super, kolacja w domu, swiece etc. Finalnie oswiadczylem sie na Santorini bo byla ku temu okazja, gdyby nie to to zrobilbym to w domu
3
Valverde naprawde nie widzi w jakiej formie jest Busi ?
1
@Czechuton jak na aparat tego typu jest spoko, nie oczekiwalem nic wiecej i nic mniej, zdjecia sobie wisza na lodowce i tyle :D
0
@BarcaInfo tylko ja czekalem na samym koncu na porownanie z EV i obrazek jak sobie kuca ? :p
5
O ktorej gra Barcelona ?
1
@koszol jestem, ale jakby co to poczytaj gazety
0
Slavia „cofła”... nic dodac nic ujac
0
@VenoM ale nie najlepsza
2
Wynik bliski, ale fakt jest taki ze chlopaki od nas malo odpowiadali, wiekszosc punktow z bledow przeciwnika
2
Owszem troche obrzydza, ale na tym samym poziomie co „liżące” sie pary hetero na ulicy czy na przystanku czy gdziekolwiek indziej w miejscu publicznym. Od tego mamy domy zeby tam robic takie rzeczy.
0
@dadan1990 odcielo go troche, ale nie klocil sie przynjamniej
0
@zodiak_10 a taki Eto’o ma czelnosc mowic ze byl najlepsza 9 w histori klubu
2
Bez spojlerow.
Po wczorajszym seansie Jokera zastanawiam sie czy drugi aktor dostanie Oscara za ta sama role. Fakt, ze zagral fenomenalnie, ale mam male watpliwosci czy Heath Ledger nie zrobil tego lepiej. Jakie macie zdanie ?
7
„Dosc kontrowersyjny sedzia z Hiszpanii” to tak jakby powiedziec, ze kupa nie pachnie za ladnie
8
@MESSIah16 naszym zas*anym obowiazkiem, ba, przywilejem jest pojscie na wybory, chwalenie sie tym ze ktos tego nie zrobi swiadczy o ignorancji i ulomnosci spolecznej, no offence
0
-2008/2009
-dom
-wraz z tymi koszulkami rozpoczela sie legendarna Barcelona Guardioli, wybor mogl byc tylko jeden
0
@DC7 zdejmuj ta koszulke bo szykuje sie kompromitacja na miare RM
1
@Shad zupelnie inne wymagania w stosunku do tego co bylo w Brazylii a do tego co jest w Hiszpanii. Pierwsza mysl to byl Clement ale teraz sobie mysle ze faktycznie Arthur mega sie rozwinal, gra bardziej jak Xavi niz Iniesta w zwiazku z czym jego zadania na boisku sa mniej efektowne co sie wiaze z tym ze mniej zwracamy na niego uwage. Sam Xavi powiedzial ze w jego wieku bylo go stac na mniej niz Arthura