@emil22 juz myslalem ze to ze mna jest cos nie tak... po aktualizacji spadlem z 5 do 8 ligi, nie moge wygrac meczu, tragedia, az mi sie odechcialo grac
Chytry traci dwa razy, nie rozumiem po co wydawac kilkadziesiat mln na polsrodki jak Rodrigo, jezeli nie stac ich na klasowa 9 to niech nie kupuja nikogo, bezsens
Profilaktycznie napisze tylko, ze nie oczekiwalbym cudow po tygodniu pracy, mysle ze gra bedzie wygladala dzis tak jak do tej pory wygladala i nie wyciagalbym zadnych wnioskow. Mam nadzieje ze jakies smaczki zobaczymy, ale ogolnie bedzie jak bylo
@Quanah_Parker poloz sie i spij, ja zawsze staram sie zmrozyc oko, na koncu jak juz bol jest nieznosny to staram sie duzo gadac i nie skupiac na niczym
@T^L kadra za slaba? 3 mistrzow swiata, najlepszy pilkarz w historii pilki noznej, wicemistrz swiata, najlepszy bramkarz na swiecie, druga „9” w Europie, jeden z najlepszych pomocnikow od dawna... do tego Arthur, wiekowy ale dalej solidny Busquets, Pique, Alba, mlodzi Ansu i Perez, moge wymieniac dalej. Kadra jest bardzo solidna, ale brak im bata nad glowa
Dorobek trenerski Enrique Setiena, nie wyglada to rewelacyjnie. Zdaje sobie sprawy jakie kluby trenowal do tej pory, wiem ze Betis pod jego wodza gra fenomenalnie(jak na Betis) ale wydaje mi sie ze to kolejny Valverde. Dobry w sredniaku, na Barcelone za slaby. Obym sie mylil
Czlowiek przed meczem jak za kazdym razem ostatnimi czasy mysli ze mecz bedzie tragedia, a na ten moment gramy jeden z lepszych meczow w tym sezonie, w LM napewno najlepszy
0
Ktos wie skad nagle ten wysyp ikon w FUT w kazdym skladzie ?
0
@PuyolTheBest mysle ze miejsce dostanie druzyna z Anglii a nie wicemistrz. Z drugiej strony nie widze City jako triumfatora
0
Pany, wlasnie przybylem do Torunia i chcialem zapytac czy ktos mi powie gdzie jutro meczyk mozna obejrzec
0
@emil22 juz myslalem ze to ze mna jest cos nie tak... po aktualizacji spadlem z 5 do 8 ligi, nie moge wygrac meczu, tragedia, az mi sie odechcialo grac
0
@nabial ja mialem tak na Mistrzostwach Swiata w siatke, polfinal Polska USA, co to byl za mecz
0
Komentarz usunięty
0
Czy to tylko mi czy padly serwery fut na xone?
1
@Artsss dwa bany, za obrazanie innych uzytkownikow i raz za obrazanie trenera(Martino)
0
@KacperVEB uzywany czy nowy ? Jak uzywany to XS jak nowy to X
0
Chytry traci dwa razy, nie rozumiem po co wydawac kilkadziesiat mln na polsrodki jak Rodrigo, jezeli nie stac ich na klasowa 9 to niech nie kupuja nikogo, bezsens
0
No to teraz juz wiemy ze wina nie lezala po stronie Valverde :)
1
Nie mial wyjscia, zrobil co musial
0
@AmigoBlancos w Realu Benzema wg mnie, moze jeszcze Carvajal. W Barcelonie Paulinho i Roberto
2
Profilaktycznie napisze tylko, ze nie oczekiwalbym cudow po tygodniu pracy, mysle ze gra bedzie wygladala dzis tak jak do tej pory wygladala i nie wyciagalbym zadnych wnioskow. Mam nadzieje ze jakies smaczki zobaczymy, ale ogolnie bedzie jak bylo
0
@Quanah_Parker poloz sie i spij, ja zawsze staram sie zmrozyc oko, na koncu jak juz bol jest nieznosny to staram sie duzo gadac i nie skupiac na niczym
1
@Maciegg moze w rolce zdjec zapisuje Ci zdjecie wg daty jego wykonania, a jak chcesz wyslac to pokazuje ostatnio zapisane. Taka mysl
2
@kkbarca No raczej, Smuda
2
@T^L kadra za slaba? 3 mistrzow swiata, najlepszy pilkarz w historii pilki noznej, wicemistrz swiata, najlepszy bramkarz na swiecie, druga „9” w Europie, jeden z najlepszych pomocnikow od dawna... do tego Arthur, wiekowy ale dalej solidny Busquets, Pique, Alba, mlodzi Ansu i Perez, moge wymieniac dalej. Kadra jest bardzo solidna, ale brak im bata nad glowa
1
Mecze: 500
Wygrane: 187
Remisy: 143
Przegrane: 170
Dorobek trenerski Enrique Setiena, nie wyglada to rewelacyjnie. Zdaje sobie sprawy jakie kluby trenowal do tej pory, wiem ze Betis pod jego wodza gra fenomenalnie(jak na Betis) ale wydaje mi sie ze to kolejny Valverde. Dobry w sredniaku, na Barcelone za slaby. Obym sie mylil
9
@matkep widze ze wczorajsza impreza sie udala i dalej trzyma :p
2
Ktos tu dzis wrzucal taki filmik z wrzutkami Alvesa, tak patrze na to co wyprawia dzis Sergi i oczy mi krwawią
1
@ranger3120 mam na sprzedaz 6s+ jakby cos :p
0
@Mechanik i masa elektroniki wokol ktora sprawia, ze sam samochod awaryjny niebotycznie. Silnik sztos, mialem przyjemnosc prowadzic
0
Wesolych swiat wszystkim :) i udanej pasterki
0
@koszol widze ze koledzy smieszkuja, nie licz ze gdziekolwiek bedzie taniej, kupuj na ticketmaster.es albo na fcbarcelona.cat
1
@Messibestplayerintheworld obie sa mega, aczkolwiek Origins lepsza bo rewolucyjna jesli chodzi o serie
4
@SHIBA za nieoceniony wklad w rozwoj intelektualny spolecznosci fcbarca.com
0
Leo to jest potwór
0
Czlowiek przed meczem jak za kazdym razem ostatnimi czasy mysli ze mecz bedzie tragedia, a na ten moment gramy jeden z lepszych meczow w tym sezonie, w LM napewno najlepszy
1
@Lincolm mam ich od zaje*ania, ale najbardziej godne polecenia z tego co nie wymieniles to
Messi- Luca Caioli
Barca- Graham Hunter