@tomcias10 aktualnie 4 liga, teraz wbilem zloto 2, w zeszlym tygodniu zloto 3. Generalnie widze ze brakuje mi tempa, cala druzyna siada od 70 minuty, wtedy trace najwiecej bramek, stad moje pytanie co zmienic
@arasz1819 nikt nie neguje tego ze jest epidemia, cos wisi w powietrzu, zdecydowana wiekszosc ludzi bagatelizuje problem bo nie wie z czym ma do czynienia, czy to naprawde jest tak grozne jak to „maluja”. Mysle ze w tym rzecz
@Kredon powiem Ci tak, 3 lata temu w bardzo podobnych okolicznosciach rozstalem sie z uwczesną narzeczoną, w zasadzie sytuacja byla ludzaco podobna. To byla najlepsza decyzja mojego zycia. Dzisiaj jestem 4 miesiące po slubie z kobieta mojego zycia i mysle ze gdybym wtedy nie podjal tej decyzji to dlugo bym tego zalowal dzialaj, wyjdzie Ci to tylko na dobre !!
@DaPi 1. Messi/Cruyff 2. Raul 3. Van der Saar 4. Lampard 5. Torres, ale mam watpliwosci 6. Powiedzialbym ze Aguero, ale nie znam za bardzo historii City 7. Inzaghi 8. Baggio 9. Henry 10. Gerrard 11. Za mlody klub na posiadanie legendy 12. Buffon 13. Gerd Muller 14. Sammer ?
Jeżeli zostanie to bedzie super, jeżeli odejdzie to wiadomo, bedzie rozpacz, ale kiedyś to musiało nastąpić i gdzieś w głebi duszy wszyscy o tym wiedzieliśmy. Spokojnie, Barcelona już kilka razy żegnała wielkich i mimo wszystko dalej jest w topce. Reasumując: będzie dobrze Panie i Panowie!!
1
@PatrychoO bez szans, ostatnio ogladalem drugi raz, nigdy tak nie ryczalem
2
@DaPi ja to bardziej tesknie za batonem NoName
1
@MateS sprzedawac!
0
@tomcias10 szybkie skrzydla rekompensuja, a oni sa mocno techniczni wiec finezyjne wchodza jak zloto
0
@tomcias10 aktualnie 4 liga, teraz wbilem zloto 2, w zeszlym tygodniu zloto 3. Generalnie widze ze brakuje mi tempa, cala druzyna siada od 70 minuty, wtedy trace najwiecej bramek, stad moje pytanie co zmienic
1
@tomcias10 akurat z ataku jestem mega zadowolony, tu nie bede nic zmienial poki co. Widze ze wszyscy polecaja wiec biore Valverde i FDJ
0
@thebaanqn tak o, nie lubie zawsze tym samym skladem wychodzic
0
@thebaanqn williams musi zostac na lawce, robi straszny dym od 60 minuty. Valverde dobra karta ?
0
@Cariones Lengletem rotuje, FDJ chyba zamienie z Pjaniciem na lawce
0
Widze, ze juz kilka osob wrzuca i pyta to i ja zapytam, jakies pomysly jak wzmocnic sklad ? Budżet 270k
https://www.futbin.com/21/squad/2492839
0
@TheEvilmaster85 Zaha na lewe, Pepe na prawe, przeciąg robia niesamowity.
1
@BartqRKO wczoraj zaczalem, wczoraj skonczylem, sztos!
0
@sila101 ja wlasnie zrobilem, 180k wydane, ale warto
0
@Kidd tez bylem i jestem dumny !
7
Jak tam u was w miastach? U mnie w Gdyni najwiekszy protest od 81’
0
@barteq im wieksze tym lepsze, 20/30 max. Strasznie muli ale jest podobno bardzo zdrowe
0
@Kamilos84 w Audi(2004)mialem taki problem, w Skodzie(2019) dziala sztos
16
Pol dziecinstwa spedzilem z Sierzputem (trenerem Igi) na podworku, a dzis ogladam jak jego podopieczna wygrywa Rolanda Garosa, fajna rzecz
1
@arasz1819 nikt nie neguje tego ze jest epidemia, cos wisi w powietrzu, zdecydowana wiekszosc ludzi bagatelizuje problem bo nie wie z czym ma do czynienia, czy to naprawde jest tak grozne jak to „maluja”. Mysle ze w tym rzecz
8
@Kredon powiem Ci tak, 3 lata temu w bardzo podobnych okolicznosciach rozstalem sie z uwczesną narzeczoną, w zasadzie sytuacja byla ludzaco podobna. To byla najlepsza decyzja mojego zycia. Dzisiaj jestem 4 miesiące po slubie z kobieta mojego zycia i mysle ze gdybym wtedy nie podjal tej decyzji to dlugo bym tego zalowal dzialaj, wyjdzie Ci to tylko na dobre !!
0
@FC1899Barca poDesta.
1
@mesi8191 la liga zmniejszyla limity plac
0
@Pawel13sz Barcelona 3:2 Real 2012
Barcelona 2:0 Espanyol 2019
1
Ahhh, o taką właśnie Barcelone nic nie robiłem
1
@DaPi 1. Messi/Cruyff
2. Raul
3. Van der Saar
4. Lampard
5. Torres, ale mam watpliwosci
6. Powiedzialbym ze Aguero, ale nie znam za bardzo historii City
7. Inzaghi
8. Baggio
9. Henry
10. Gerrard
11. Za mlody klub na posiadanie legendy
12. Buffon
13. Gerd Muller
14. Sammer ?
2
@Hanok pierwsza spoko, druga przekocur
2
Jeżeli zostanie to bedzie super, jeżeli odejdzie to wiadomo, bedzie rozpacz, ale kiedyś to musiało nastąpić i gdzieś w głebi duszy wszyscy o tym wiedzieliśmy. Spokojnie, Barcelona już kilka razy żegnała wielkich i mimo wszystko dalej jest w topce. Reasumując: będzie dobrze Panie i Panowie!!
2
Wlaczylem 30 sekund przed karnym, nie dziekujcie
0
@SHIBA ile czasu na to poswiecasz ? Tak z ciekawosci
1
Ta kuchnia to zenada, ale taka rybke bym przyjal