Tak sobie mysle, 10 nie zostanie zablokowana, ale nikt przez dlugi czas nie bedzie chcial jej wziac biorac pod uwage presje jaka ciazy na tym numerze ze wzgledu na to kto ja nosil przes tyle lat
Licze, ze bedzie dobrze w tym sezonie, ze nie bede zawiedziony jesli chodzi o mental, nie mam w sumie zadnych oczekiwan co do wynikow, nie obchodzi mnie gdzie dojdziemy w LM, jaka pozycje zajmiemy w LL, PK to juz wgl mam w dupie, ale jedyne czego chce to zeby Amigosi zaczeli przekazywac paleczke mlodym, wspierali ich i pomagali przec do przodu. Niech polożą podwaliny pod przyszly sukces
@BrzydkiAS wydaje mi sie, ze to zupelnie inny typ czlowieka, sprawia wrazenie jakby jedyne na czym mu w zyciu zalezalo to gra w pilke, 24/7 chocby za darmo. Tak mysle
Pierwsze 3-4 kolejki na weryfikacje, mamy bardzo szeroka kadre, rotacje mozliwe na kazdej pozycji, Fati wroci i bedzie bitwa o lewa flanke, wroci Dembele i bedzie bitwa o prawa flanke. Zdrowa rywalizacja bo nie ma juz takiej sytuacji ze to jedno miejsce jest na 100% obsadzone, kazdy moze zagrac tylko musi cos udowodnic
Messi i Ramos walczacy ramie w ramie w jednej druzynie… swiat upadl na glowe. Mysle, ze P$G tego nie dzwignie, krajowe podwórko to maks co osiągną. My mamy bardzo dobry skład, paradoksalnie odejście Messiego może być naszym wzmocnieniem. Oczywiscie odchodzi gwarancja 20+ asyst i goli, ale chlopaki zrobia wszystko zeby udowodnic, ze sa w stanie grac na najwyzszym poziomie. Zwyciezy kolektyw, a nie budowanie skladu zlozonego z superultra gwiazd. Przez ostatnie lata nie zdobylismy LM z Messim w skladzie wiec tak na prawde co za roznica czy on z nami jest czy nie? To bedzie fantastyczny sezon, wroci wielka Barcelona, dajcie im szanse!
@FC1899Barca diesel, 216 koni, zawija asfalt i do tego pali mało, przejechalem nią 130tysiecy, mam ja od nowosci. Wspolpraca sztos, do tej pory z awarii jedynie pompa wody 4 dni temu padła, tak to tylko eksploatacja. Na ten moment tylko diesel
@Peszko07 ostatnimi czasy prezydent Szczurek strzela sobie notorycznie w kolana, a to lewe a to prawe. Dobrze ze to jego ostatnia kadencja mimo ze od kiedy moge to na niego glosowalem to czas na zmiane
0
Tak sobie mysle, 10 nie zostanie zablokowana, ale nikt przez dlugi czas nie bedzie chcial jej wziac biorac pod uwage presje jaka ciazy na tym numerze ze wzgledu na to kto ja nosil przes tyle lat
0
@Arnold1234 zdecydowanie jest.
1
Licze, ze bedzie dobrze w tym sezonie, ze nie bede zawiedziony jesli chodzi o mental, nie mam w sumie zadnych oczekiwan co do wynikow, nie obchodzi mnie gdzie dojdziemy w LM, jaka pozycje zajmiemy w LL, PK to juz wgl mam w dupie, ale jedyne czego chce to zeby Amigosi zaczeli przekazywac paleczke mlodym, wspierali ich i pomagali przec do przodu. Niech polożą podwaliny pod przyszly sukces
0
@koziar De Jong w tej chwili to top 3 na swiecie na swojej pozycji
2
@BrzydkiAS wydaje mi sie, ze to zupelnie inny typ czlowieka, sprawia wrazenie jakby jedyne na czym mu w zyciu zalezalo to gra w pilke, 24/7 chocby za darmo. Tak mysle
2
@ElKamil w Yokohamie
0
@JaroCoach Mats
Dest-Araujo-Garcia-Alba
FDJ-Busi-Cou
Griez-Aguero-Depay
Pierwsze 3-4 kolejki na weryfikacje, mamy bardzo szeroka kadre, rotacje mozliwe na kazdej pozycji, Fati wroci i bedzie bitwa o lewa flanke, wroci Dembele i bedzie bitwa o prawa flanke. Zdrowa rywalizacja bo nie ma juz takiej sytuacji ze to jedno miejsce jest na 100% obsadzone, kazdy moze zagrac tylko musi cos udowodnic
2
Messi i Ramos walczacy ramie w ramie w jednej druzynie… swiat upadl na glowe. Mysle, ze P$G tego nie dzwignie, krajowe podwórko to maks co osiągną. My mamy bardzo dobry skład, paradoksalnie odejście Messiego może być naszym wzmocnieniem. Oczywiscie odchodzi gwarancja 20+ asyst i goli, ale chlopaki zrobia wszystko zeby udowodnic, ze sa w stanie grac na najwyzszym poziomie. Zwyciezy kolektyw, a nie budowanie skladu zlozonego z superultra gwiazd. Przez ostatnie lata nie zdobylismy LM z Messim w skladzie wiec tak na prawde co za roznica czy on z nami jest czy nie? To bedzie fantastyczny sezon, wroci wielka Barcelona, dajcie im szanse!
1
@HarveySpecter sie nie chwal, Mike Ross Ci wszystko podpowiedzial i szpanujesz
0
Ała…. .
0
@zeko0 pochodzenie holenderskie, urodzony w Holandii, paszport ma holenderski, jak dla mnie to Holender.
0
@Dojaar bedzie to okolo 50 mln euro
0
@Comentateiro messi, lewandowski, ronaldo
1
@FC1899Barca diesel, 216 koni, zawija asfalt i do tego pali mało, przejechalem nią 130tysiecy, mam ja od nowosci. Wspolpraca sztos, do tej pory z awarii jedynie pompa wody 4 dni temu padła, tak to tylko eksploatacja. Na ten moment tylko diesel
0
@Peszko07 ostatnimi czasy prezydent Szczurek strzela sobie notorycznie w kolana, a to lewe a to prawe. Dobrze ze to jego ostatnia kadencja mimo ze od kiedy moge to na niego glosowalem to czas na zmiane
0
@zmiter912576 w Gdyni w seatowers maja dobre terminy, sprobuj tam
1
@capoN AUDI A3 8P
0
Boze jak ja niecierpie tej konfitury Hornera. Tfu
3
Pieknie!!!!!!! Tak jest
0
@Criss18Barca do 1k za dobe czy za tydzien czy za ile xd
0
@svensonFCB krolik w sosie smietanowo grzybowym
0
@ferdas_rawa ostatnio na LinusTech na fb go testowali, faktycznie jest niezniszczalny
0
@Nazio87 ten chyba jednak
2
„Pomogl sobie reka, ale to jest pilka nozna, nie ma co gdybac”… co autor mial na mysli xD
1
@AntekGriezmann ostatnio poznalem trojke naraz, nawet bedziecie mnie mogli w TV zobaczyc ;p
0
Ale zaebauuuuuuuuuuuu
0
@Cobra303 wiecej GF
0
@Kamyk37 Slowenia i Polska
0
@barteggg08 jezeli nie krwawi to nie jedz, jak krwawi to jedz bo mogl sobie uszkodzic rdzen
2
@Kgorecki2500 ja wlasnie 10 min temu Pfizerem