@Rewolucja123 najpierw mordo FBW i cardio, zejdz z masy i potem zajmij sie cwiczeniami silowymi, inaczej zajedziesz sie i nie zobaczysz efektow co moze doprowadzic do utraty wiary w wykonywana prace.
@dasouzar11 Hamilton pojechal po krolewsku, Perez pojechal legendarnie pod Verstappena, Latifi wjechal w bande i wyjechal SC, Masi i Stewardzi narobili strasznej kaszany i wygral Verstappen. Nieslusznie
@priest9999 no tylko oni nie zdazyli sie oddublowac, samochody wyprzedzily SC a ten se zjechal kilkanascie sekund pozniej, wg regulaminu powinien zjechac jedno okrazenie po oddublowaniu, wiec wyscig nie zostalby wznowiony
0
@sergio5 co nie robia?
0
@bartekvisca mam, ambilighty super, poszerza to tv, ale sam Philips to tragedia, ostatni tv od tej marki
0
@szymonekk zaczalbym od podstawy, malej ilosci oleju. Bagnet w dlon
1
@Rewolucja123 najpierw mordo FBW i cardio, zejdz z masy i potem zajmij sie cwiczeniami silowymi, inaczej zajedziesz sie i nie zobaczysz efektow co moze doprowadzic do utraty wiary w wykonywana prace.
0
No i jest dylemat, Dembele czy Pedri motm
3
Pomyslec, ze gdyby Xavi byl od poczatku sezonu to w tej chwili bylibysmy w zupelnie innym polozeniu
1
@Jacu327 latwiej wymienic kraje ktore aie angazuja, my i Wielka Brytania… reszta pasywnie
3
@Pawel13sz dokladnie w tym miejscu, 3 lata temu oswiadczylem sie mojej dzisiejszej zonie ;)
1
@Adao420
1
FDJ dzisiaj wystep na 10, wow
0
@AmigoBlancos cos mnie ominelo chyba, zmienili zasady dot. bramek na wyjezdzie?
0
@Survier Za duzo niewiadomych w tym co napisales, napisz priv, zona jest ksiegowa
11
I to wlasnie znaczy miec prawdziwa 9 w polu karnym
0
@karolp1593 zdecydowanie 5: nie zabijaj!
1
@Piernik sa mentolowe Winstony cienkie
1
@kewin jak teraz cofniesz to o 37 minut mniej wiecej
0
@kuba1794 okolo 50 minuty
2
Ktos tu dzis napisal, ze problemem FDJ jest Busquets… powiem tak: XD
2
Moj boze jaka my mamy mlodziez, teraz to wyglada ok, ale za rok, dwa… oby
2
@Profesorek Audi A3 8p i tu albo 1.9 TDI(bron boze 2.0TDI) albo 2.0 benzyna
1
Dani tego mi brakowalo od lat Alves !!!! Pan pilkarz
8
@Baaarca95 smiało lej, byle parametry zachowac
1
@Witekk10 tak, u Nas zawsze jest wino, jak ktos chce drinka to tez dostanie. To tylko kolejna kolacja w roku
3
@dasouzar11 Hamilton pojechal po krolewsku, Perez pojechal legendarnie pod Verstappena, Latifi wjechal w bande i wyjechal SC, Masi i Stewardzi narobili strasznej kaszany i wygral Verstappen. Nieslusznie
0
@Worny skarża cala akcje z SC i oddublowaniem kierowcow
1
@priest9999 no tylko oni nie zdazyli sie oddublowac, samochody wyprzedzily SC a ten se zjechal kilkanascie sekund pozniej, wg regulaminu powinien zjechac jedno okrazenie po oddublowaniu, wiec wyscig nie zostalby wznowiony
5
@koziar hamilton wygral to dzis na torze, zostal okradziony, tez bym walczyl
0
Perez legenda, Bottas moze sie od niego uczyc. Mimo wszystko #teamlewis
0
@inoks niech obraza, juz zgloszone ;p
0
@meteo100 ale zespol ten informacji tez nie mial. Nie spodziewasz sie na prostej gdzie lecicie 300kmh ze typ przed Toba magle wyhamuje do 150…