0

@sergio5 co nie robia?

0

@bartekvisca mam, ambilighty super, poszerza to tv, ale sam Philips to tragedia, ostatni tv od tej marki

0

@szymonekk zaczalbym od podstawy, malej ilosci oleju. Bagnet w dlon

1

@Rewolucja123 najpierw mordo FBW i cardio, zejdz z masy i potem zajmij sie cwiczeniami silowymi, inaczej zajedziesz sie i nie zobaczysz efektow co moze doprowadzic do utraty wiary w wykonywana prace.

0

No i jest dylemat, Dembele czy Pedri motm

3

Pomyslec, ze gdyby Xavi byl od poczatku sezonu to w tej chwili bylibysmy w zupelnie innym polozeniu

1

@Jacu327 latwiej wymienic kraje ktore aie angazuja, my i Wielka Brytania… reszta pasywnie

3

@Pawel13sz dokladnie w tym miejscu, 3 lata temu oswiadczylem sie mojej dzisiejszej zonie ;)

1

1

FDJ dzisiaj wystep na 10, wow

0

@AmigoBlancos cos mnie ominelo chyba, zmienili zasady dot. bramek na wyjezdzie?

0

@Survier Za duzo niewiadomych w tym co napisales, napisz priv, zona jest ksiegowa

11

I to wlasnie znaczy miec prawdziwa 9 w polu karnym

0

@karolp1593 zdecydowanie 5: nie zabijaj!

1

@Piernik sa mentolowe Winstony cienkie

1

@kewin jak teraz cofniesz to o 37 minut mniej wiecej

0

@kuba1794 okolo 50 minuty

2

Ktos tu dzis napisal, ze problemem FDJ jest Busquets… powiem tak: XD

2

Moj boze jaka my mamy mlodziez, teraz to wyglada ok, ale za rok, dwa… oby

2

@Profesorek Audi A3 8p i tu albo 1.9 TDI(bron boze 2.0TDI) albo 2.0 benzyna

1

Dani tego mi brakowalo od lat Alves !!!! Pan pilkarz

8

@Baaarca95 smiało lej, byle parametry zachowac

1

@Witekk10 tak, u Nas zawsze jest wino, jak ktos chce drinka to tez dostanie. To tylko kolejna kolacja w roku

3

@dasouzar11 Hamilton pojechal po krolewsku, Perez pojechal legendarnie pod Verstappena, Latifi wjechal w bande i wyjechal SC, Masi i Stewardzi narobili strasznej kaszany i wygral Verstappen. Nieslusznie

0

@Worny skarża cala akcje z SC i oddublowaniem kierowcow

1

@priest9999 no tylko oni nie zdazyli sie oddublowac, samochody wyprzedzily SC a ten se zjechal kilkanascie sekund pozniej, wg regulaminu powinien zjechac jedno okrazenie po oddublowaniu, wiec wyscig nie zostalby wznowiony

5

@koziar hamilton wygral to dzis na torze, zostal okradziony, tez bym walczyl

0

Perez legenda, Bottas moze sie od niego uczyc. Mimo wszystko #teamlewis

0

@inoks niech obraza, juz zgloszone ;p

0

@meteo100 ale zespol ten informacji tez nie mial. Nie spodziewasz sie na prostej gdzie lecicie 300kmh ze typ przed Toba magle wyhamuje do 150…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?