0

@Kiiciioro 45+5 wiec w zasadzie bramka padla w 50

0

@barcowy1899 Mercedes taktycznie zniszczyl Redbulla, reszta bez zaskoczenia, Ferrari git, sa perspektywy

0

Verattiemu prąd odcielo

0

@Criss18Barca tragicznie, odpuscilem po kilku godzinach

0

@Rust_Cohle ja korzystam z revolut

0

@Koni8M co to jest nuż ?

0

@Arczek2001 polecam taka fajna ksiazke, slownik ortograficzny

0

Tak czytam opinie i duzo narzekania jest na fakt, ze caly czas te same druzyny i ze brak spadkow. Dobrze wiemy ilu fanow koszykowki jest na tej stronie, jakos jak ogladaja NBA co sezon z tymi samymi druzynami to nie ma marudzenia. Ja uwazam, ze Superliga to mega dobry pomysl i nie moge sie doczekac jej wprowadzenia

0

@Blaugrana293 mam 2007/2008

5

@marcin62 musisz wsadzic telefon do kasownika

1

@ShinobiQWE 109 lat temu

0

@panczo bardzo dobrze wg mnie, ale o wynikach dowiem sie za miesiac, w miedzyczasie bedzie jeszcze glosowanie internetowe i 4 osoby moga sie dostac decyzja i ternautow. 36 wybiera jury

0

@MarioVeB! Jakbym byl z zawodu to nie moglbym wziac udzialu, tylko dla kucharzy „amatorow”.

1

@Katalończyk 99 haha, wolalem sie powstrzymac od jakichkolwiek komentarzy ze wzgledu na polozenie, jakbym byl na jego miejscu to pewnie bym cos powiedzial

4

Hit, mialem dzisiaj casting online do MasterChefa i od slowa do slowa okazalo sie ze Pan ktory przeprowadzal casting jest socio Realu, no szansa 1:1000000

9

Dmx [*] chyba na zawsze zapamietam „x gon give it to ya”

5

Ewentualny finał Real-Bayern: oko za oko, ząb za ząb… wrzutka za wrzutke

1

@kuz to nie kibole, to normalni kibice(wiekszosc). Pozdro z Gdyni :D

0

@adiczak 1.Ham
2.Bot
3. Tsu
20. Ver dnf

0

@pax dodaj mnie do oznaczonych prosze

0

Partidazo przez wielkie P

8

Bramki bramkami, ja dalej kisne z Duglasa xD

3

Duglas xD no nie moge

2

@Kwasiak98 nie wiedzialem ze Flick mowi po polsku

0

Mowcie co chcecie, zaliczke maja, ale sa przerazeni

1

@fart mysle ze ktos tam w tej chwili ma przepotezny bol du*y, czy to prawda czy nie to jednak poszło w swiat

1

@Kgorecki2500 pod tym wzgledem sie nie zgadzam, mysle ze nie potrzebuja rozglosu. Jedyne co mnie zastanawia to ile w tym wszystkim jest prawdy, ciezko w to wszystko uwierzyc

1

Oglada ktos ten wywiad Megan Markle ? Jestem ciekawy czy faktycznie to co mowi moze zaszkodzic rodzinie krolewskiej

4

Szczerze, nie wazne jaki bedzie koncowy wynik to jestem niesamowicie zadowolony z tego ile serca dzis wszyscy zostawiaja na boisku, za taka Barcelone nic nie robilem

0

God damn.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?