Tak czytam opinie i duzo narzekania jest na fakt, ze caly czas te same druzyny i ze brak spadkow. Dobrze wiemy ilu fanow koszykowki jest na tej stronie, jakos jak ogladaja NBA co sezon z tymi samymi druzynami to nie ma marudzenia. Ja uwazam, ze Superliga to mega dobry pomysl i nie moge sie doczekac jej wprowadzenia
@panczo bardzo dobrze wg mnie, ale o wynikach dowiem sie za miesiac, w miedzyczasie bedzie jeszcze glosowanie internetowe i 4 osoby moga sie dostac decyzja i ternautow. 36 wybiera jury
@Katalończyk 99 haha, wolalem sie powstrzymac od jakichkolwiek komentarzy ze wzgledu na polozenie, jakbym byl na jego miejscu to pewnie bym cos powiedzial
Hit, mialem dzisiaj casting online do MasterChefa i od slowa do slowa okazalo sie ze Pan ktory przeprowadzal casting jest socio Realu, no szansa 1:1000000
@Kgorecki2500 pod tym wzgledem sie nie zgadzam, mysle ze nie potrzebuja rozglosu. Jedyne co mnie zastanawia to ile w tym wszystkim jest prawdy, ciezko w to wszystko uwierzyc
Szczerze, nie wazne jaki bedzie koncowy wynik to jestem niesamowicie zadowolony z tego ile serca dzis wszyscy zostawiaja na boisku, za taka Barcelone nic nie robilem
0
@Kiiciioro 45+5 wiec w zasadzie bramka padla w 50
0
@barcowy1899 Mercedes taktycznie zniszczyl Redbulla, reszta bez zaskoczenia, Ferrari git, sa perspektywy
0
Verattiemu prąd odcielo
0
@Criss18Barca tragicznie, odpuscilem po kilku godzinach
0
@Rust_Cohle ja korzystam z revolut
0
@Koni8M co to jest nuż ?
0
@Arczek2001 polecam taka fajna ksiazke, slownik ortograficzny
0
Tak czytam opinie i duzo narzekania jest na fakt, ze caly czas te same druzyny i ze brak spadkow. Dobrze wiemy ilu fanow koszykowki jest na tej stronie, jakos jak ogladaja NBA co sezon z tymi samymi druzynami to nie ma marudzenia. Ja uwazam, ze Superliga to mega dobry pomysl i nie moge sie doczekac jej wprowadzenia
0
@Blaugrana293 mam 2007/2008
5
@marcin62 musisz wsadzic telefon do kasownika
1
@ShinobiQWE 109 lat temu
0
@panczo bardzo dobrze wg mnie, ale o wynikach dowiem sie za miesiac, w miedzyczasie bedzie jeszcze glosowanie internetowe i 4 osoby moga sie dostac decyzja i ternautow. 36 wybiera jury
0
@MarioVeB! Jakbym byl z zawodu to nie moglbym wziac udzialu, tylko dla kucharzy „amatorow”.
1
@Katalończyk 99 haha, wolalem sie powstrzymac od jakichkolwiek komentarzy ze wzgledu na polozenie, jakbym byl na jego miejscu to pewnie bym cos powiedzial
4
Hit, mialem dzisiaj casting online do MasterChefa i od slowa do slowa okazalo sie ze Pan ktory przeprowadzal casting jest socio Realu, no szansa 1:1000000
9
Dmx [*] chyba na zawsze zapamietam „x gon give it to ya”
5
Ewentualny finał Real-Bayern: oko za oko, ząb za ząb… wrzutka za wrzutke
1
@kuz to nie kibole, to normalni kibice(wiekszosc). Pozdro z Gdyni :D
0
@adiczak 1.Ham
2.Bot
3. Tsu
20. Ver dnf
0
@pax dodaj mnie do oznaczonych prosze
0
Partidazo przez wielkie P
8
Bramki bramkami, ja dalej kisne z Duglasa xD
3
Duglas xD no nie moge
2
@Kwasiak98 nie wiedzialem ze Flick mowi po polsku
0
Mowcie co chcecie, zaliczke maja, ale sa przerazeni
1
@fart mysle ze ktos tam w tej chwili ma przepotezny bol du*y, czy to prawda czy nie to jednak poszło w swiat
1
@Kgorecki2500 pod tym wzgledem sie nie zgadzam, mysle ze nie potrzebuja rozglosu. Jedyne co mnie zastanawia to ile w tym wszystkim jest prawdy, ciezko w to wszystko uwierzyc
1
Oglada ktos ten wywiad Megan Markle ? Jestem ciekawy czy faktycznie to co mowi moze zaszkodzic rodzinie krolewskiej
4
Szczerze, nie wazne jaki bedzie koncowy wynik to jestem niesamowicie zadowolony z tego ile serca dzis wszyscy zostawiaja na boisku, za taka Barcelone nic nie robilem
0
God damn.