Powiem tak, kibicuje Barcelonie kilkanascie lat, nigdy nie pisalem Enriueout, MartinoOut czy ValverdeOut, ogladam wszystkie mecze z przyjemnoscia, czy wygrywamy czy przewgrywamy to dalej Barca i nic tego nie zmieni. Ale dzis czara goryczy sie przelewa, Koemanowi to my powinnismy podziekowac, chlop nie wie co robi, gdzie jest i z jakiego powodu sie tu znalazl…. KoemanOut
Zapomnialem sie wczoraj pochwalic z tych emocji, wczoraj byl pierwszy odcinek 10 edycji Masterchefa w ktorym wystapilem, bede tez w nastepnym, a dalej to nic nie moge powiedziec :D jak ktos oglada taka anegdotka tylko
Nadzieja w tym, ze pis nie zyska ani jednego glosu wiecej, Senat zawetuje ustawe a zeby sejm obalil weto potrzebuje 231 glosow ktorych na ten moment nie ma
Cały świat piłkarski wstrzymał oddech. Oto do niedocenianej ligi francuskiej prosto z wielkiej i pięknej metropolii przychodzi najlepszy piłkarz globu. Odwrócony skrzydłowy marzeń. Niewielki wzrostem, wielki talentem. Szybki jak błyskawica, techniczny magik, z bogatą przeszłością w najlepszej lidze świata. Po prostu bóg futbolu
0
Ale to jest Pan Pilkarz
0
No bylo nie do obrony, nie ma co sie tutaj czepiac
1
@dmcteam maść na krowie wymiona działa cuda. Mowie absolutnie serio
0
@joloskyy 6 i poki co zabawa, mysle ze od 4 zacznie sie granie, niestety nie mam czasu wbijac w takim tempie jakbym chcial. Xbox series
1
@Rust_Cohle rzucili 400 kart graficznych, nazwali to RTX DAY
0
@PatrychoO moglbys troche jasniej? Jest jakies wbs z Pedro ?
0
@clyde 4545096, nie wchodzilem tam z 10
Lat
0
@Sau_Ron oj ciezko wybrac… Milan Live 3:3, Barca PSG 6:1, Barca Real 5:0, Barca Real 6:2, Barca MUtd 3:1
5
Mingueza dzisiaj bardzo dobre spotkanie, Gavi i Puig tez
2
Gracia dzik hahhaha
0
@ShowyAnteater chyba nie pamietasz pierwszego sezonu, przypomnij sobie co sie dzialo do meczu z Sociedad
7
Powiem tak, kibicuje Barcelonie kilkanascie lat, nigdy nie pisalem Enriueout, MartinoOut czy ValverdeOut, ogladam wszystkie mecze z przyjemnoscia, czy wygrywamy czy przewgrywamy to dalej Barca i nic tego nie zmieni. Ale dzis czara goryczy sie przelewa, Koemanowi to my powinnismy podziekowac, chlop nie wie co robi, gdzie jest i z jakiego powodu sie tu znalazl…. KoemanOut
0
@TheNekro94 bede ! Dzieki mordo
0
@TheNekro94 to nie ja, ja to Paweł :D odpadłem haha
2
Dominacja Bayernu dosc widoczna? Czy ja ogladam ten sam mecz co te cepy?
0
@Dani13 nie moge, umowa mi zabrania
8
@TheNekro94 w niedziele o 20.00 na TVN :D jedyny z brodą i tatuażami
6
Zapomnialem sie wczoraj pochwalic z tych emocji, wczoraj byl pierwszy odcinek 10 edycji Masterchefa w ktorym wystapilem, bede tez w nastepnym, a dalej to nic nie moge powiedziec :D jak ktos oglada taka anegdotka tylko
2
@Szpenser zrob sałatke z burakiem, fera, prazonym slonecznikiem
5
Ten komentarz dzisiaj to jest żenua
0
@paulinoalcantara nie dziala na xbox
1
@MXFCB hahaha, dzieki :D
0
@MarioVeB! Tatuazy mam kilka i jestem mega zadowolony z tego wykonania, na zywo wyglada lepiej niz na zdjeciu, poza tym jest jeszcze podrazniony
0
@liberos35 bardziej chodzilo o to zeby postawic go jako pomnik przed Camp Nou
24
Kolejna dziarka zrobiona. Po ostatnich wydarzeniach wybor moglbyc tylko taki.
https://zapodaj.net/b3e441784b4fa.jpg.html
2
@pres powiedzial typ na fanowskiej stronce Barcelony xD
0
@VeB 1899 nie bedzie, spadnie Ci predkosc do 1mb/s
0
Nadzieja w tym, ze pis nie zyska ani jednego glosu wiecej, Senat zawetuje ustawe a zeby sejm obalil weto potrzebuje 231 glosow ktorych na ten moment nie ma
5
@mattinho jakich niemieckich zwierzchnikow, co Ty cpiesz
2
Cały świat piłkarski wstrzymał oddech. Oto do niedocenianej ligi francuskiej prosto z wielkiej i pięknej metropolii przychodzi najlepszy piłkarz globu. Odwrócony skrzydłowy marzeń. Niewielki wzrostem, wielki talentem. Szybki jak błyskawica, techniczny magik, z bogatą przeszłością w najlepszej lidze świata. Po prostu bóg futbolu
Przemysław Frankowski, witamy w Lens!