@Senyer ja bylem kilka razy, za kazdym razem zwiedzam cos nowego wiec musisz sobie wybrac te najwazniejsze punkty na pierwszy raz. Nocleg blisko metra, wykup sobie karte Hola Barcelona, z nia mozesz podrozowac czym chcesz i ile chcesz. Koszt to roznie, zalezy gdzie bedziesz spal, jadl i czym polecisz
@Kgorecki2500 ja zostalem wychowany w wierze katolickiej, a katolikiem nie jestem. Nie wierze w istnienie Boga poniewaz cala ta historia nie sklada mi sie w jedna spojna calosc. Uwazam ze jest to wymysl kosciola na potrzeby czerpania korzysci materialnych. Ot moje zdanie
@MesQueUnClub_87 Ooooo, mega moj styl, jestem w trakcie robienia wikingowego tatuazu wlasnie w tym stylu, brama do valhalli, ragnar i te klimaty, zostala mi jeszcze jedna sesja.
@Arno o samsungu sie nie wypowiem bo mam apple watcha, ale zasada dzialana w sumie ta sama. Mam od kilku lat i nie wyobrazam sobie nosic zwyklego zegarka, powiadomienia i platnosci to w sumie najwazniejsze funkcje i mega ulatwiaja zycie
1
@Senyer ja bylem kilka razy, za kazdym razem zwiedzam cos nowego wiec musisz sobie wybrac te najwazniejsze punkty na pierwszy raz. Nocleg blisko metra, wykup sobie karte Hola Barcelona, z nia mozesz podrozowac czym chcesz i ile chcesz. Koszt to roznie, zalezy gdzie bedziesz spal, jadl i czym polecisz
0
Filip !!!!!!!! Pieknie
7
Wszedlem na 5 minut na rm.pl i dostalem raka oczu, dziekuje, do uslyszenia
3
@Witekk10 nie ma, bezposredni bilans ma ujemny
0
@IronSanHybrid no to szacun, w calej tej atmosferze famemma takie zachowanie to rzadkosc
0
@IronSanHybrid jaki gest, co zrobil ?
5
@AlexDark00 przy wczorajszej dyspozycji Dembele wkreciłby wiekszosc obroncow
0
@tristan87 nic takiego nie jest tu napisane, zostal przywieziony do szpitala i przechodzi badania
3
@karol130197 za kzdym razem jak jade to czuje sie jak dziecko, rozkoszuj sie mordo !
0
Minelo kilka lat od ostatniego ogladania na strimach, da ktos linka bo nawet nie wiem gdzie szukac
0
@Kamiloza91 owszem, za Galacticos ogladalem Real, mialem wtedy 10 lat i nie wiedzialem co robie :)
2
@Kgorecki2500 ja zostalem wychowany w wierze katolickiej, a katolikiem nie jestem. Nie wierze w istnienie Boga poniewaz cala ta historia nie sklada mi sie w jedna spojna calosc. Uwazam ze jest to wymysl kosciola na potrzeby czerpania korzysci materialnych. Ot moje zdanie
2
Mowcie co chcecie, nienawidze Realu najmocniej jak sie tylko da, ale malo ktory klub potrafi tak walczyc do konca, trzeba oddac szacun
5
Rulli troche jak burak… Salah od razu przeprosil, a ten fafluni
0
@masq wymieniaj plytke, dwie godziny i po krzyku
2
Co ten de Jong dzisiaj wyprawia
0
@Comfortable_ odcinek z muchą, można spokojnie pominać bo jest to typowy odcinek na zapchanie, 45 min cierpienia
2
@MesQueUnClub_87 Ooooo, mega moj styl, jestem w trakcie robienia wikingowego tatuazu wlasnie w tym stylu, brama do valhalli, ragnar i te klimaty, zostala mi jeszcze jedna sesja.
6
@Kinginiesta la rambla bawi i uczy
1
@Stagiryta no i dobra, mam w domu krem do rak to zaczne uzywac, dzieki :D
2
@Stagiryta urok mojej pracy, ale dzieki :p
1
@MesQueUnClub_87 a dziekuje, Kondzio(tatuazysta) to najlepszy specjalista w tej dziedzinie jakiego spotkalem na swojej drodze, ma chlop talent
27
Dziś mija 5 lat od tego pamietnego gola, a mi on towarzyszy dzień w dzień :)
https://zapodaj.net/f666e00dc4826.jpg.html
1
@CrazyHorseLakota mam platynowa w aparcie, 10% znizki, moge udostepnic
2
Juz kiedyś jeden Pan o innym Panu pisał „se queda”
1
@Arno o samsungu sie nie wypowiem bo mam apple watcha, ale zasada dzialana w sumie ta sama. Mam od kilku lat i nie wyobrazam sobie nosic zwyklego zegarka, powiadomienia i platnosci to w sumie najwazniejsze funkcje i mega ulatwiaja zycie
2
Ja tam jestem dumny ze walcza do konca. Reszta jest juz teraz nieistotna.
0
@Criss18Barca ja jestem na pudlach, 1800kcal 1450 zł Maczfit
0
Co za wejscie chlopakow, wow
3
@Pawel13sz mysle ze ta Barca ma szanse wejsc na poziom wyzej niz Barca Luisa i Barca Pepa