1

@Senyer ja bylem kilka razy, za kazdym razem zwiedzam cos nowego wiec musisz sobie wybrac te najwazniejsze punkty na pierwszy raz. Nocleg blisko metra, wykup sobie karte Hola Barcelona, z nia mozesz podrozowac czym chcesz i ile chcesz. Koszt to roznie, zalezy gdzie bedziesz spal, jadl i czym polecisz

0

Filip !!!!!!!! Pieknie

7

Wszedlem na 5 minut na rm.pl i dostalem raka oczu, dziekuje, do uslyszenia

3

@Witekk10 nie ma, bezposredni bilans ma ujemny

0

@IronSanHybrid no to szacun, w calej tej atmosferze famemma takie zachowanie to rzadkosc

0

@IronSanHybrid jaki gest, co zrobil ?

5

@AlexDark00 przy wczorajszej dyspozycji Dembele wkreciłby wiekszosc obroncow

0

@tristan87 nic takiego nie jest tu napisane, zostal przywieziony do szpitala i przechodzi badania

3

@karol130197 za kzdym razem jak jade to czuje sie jak dziecko, rozkoszuj sie mordo !

0

Minelo kilka lat od ostatniego ogladania na strimach, da ktos linka bo nawet nie wiem gdzie szukac

0

@Kamiloza91 owszem, za Galacticos ogladalem Real, mialem wtedy 10 lat i nie wiedzialem co robie :)

2

@Kgorecki2500 ja zostalem wychowany w wierze katolickiej, a katolikiem nie jestem. Nie wierze w istnienie Boga poniewaz cala ta historia nie sklada mi sie w jedna spojna calosc. Uwazam ze jest to wymysl kosciola na potrzeby czerpania korzysci materialnych. Ot moje zdanie

2

Mowcie co chcecie, nienawidze Realu najmocniej jak sie tylko da, ale malo ktory klub potrafi tak walczyc do konca, trzeba oddac szacun

5

Rulli troche jak burak… Salah od razu przeprosil, a ten fafluni

0

@masq wymieniaj plytke, dwie godziny i po krzyku

2

Co ten de Jong dzisiaj wyprawia

0

@Comfortable_ odcinek z muchą, można spokojnie pominać bo jest to typowy odcinek na zapchanie, 45 min cierpienia

2

@MesQueUnClub_87 Ooooo, mega moj styl, jestem w trakcie robienia wikingowego tatuazu wlasnie w tym stylu, brama do valhalli, ragnar i te klimaty, zostala mi jeszcze jedna sesja.

6

@Kinginiesta la rambla bawi i uczy

1

@Stagiryta no i dobra, mam w domu krem do rak to zaczne uzywac, dzieki :D

2

@Stagiryta urok mojej pracy, ale dzieki :p

1

@MesQueUnClub_87 a dziekuje, Kondzio(tatuazysta) to najlepszy specjalista w tej dziedzinie jakiego spotkalem na swojej drodze, ma chlop talent

27

Dziś mija 5 lat od tego pamietnego gola, a mi on towarzyszy dzień w dzień :)

https://zapodaj.net/f666e00dc4826.jpg.html

1

@CrazyHorseLakota mam platynowa w aparcie, 10% znizki, moge udostepnic

2

Juz kiedyś jeden Pan o innym Panu pisał „se queda”

1

@Arno o samsungu sie nie wypowiem bo mam apple watcha, ale zasada dzialana w sumie ta sama. Mam od kilku lat i nie wyobrazam sobie nosic zwyklego zegarka, powiadomienia i platnosci to w sumie najwazniejsze funkcje i mega ulatwiaja zycie

2

Ja tam jestem dumny ze walcza do konca. Reszta jest juz teraz nieistotna.

0

@Criss18Barca ja jestem na pudlach, 1800kcal 1450 zł Maczfit

0

Co za wejscie chlopakow, wow

3

@Pawel13sz mysle ze ta Barca ma szanse wejsc na poziom wyzej niz Barca Luisa i Barca Pepa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?