0

@Xenoxi taktyk.

1

Madre mia…. Co to bylo

3

Ogolnie to niecierpie tego typu komentarzy, ale przysiegam ze wlaczylem mecz, 30 sekund i gol. Chyba zostawie wlaczony

0

@fcbfan1993 dzieki !

0

Na jakim kanale Iga ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@QQL5 pojade sloganem, ale chyba najbardziej trafnym w tego typu sytuacjach, jak nie ta to inna, nie przejmuj sie

0

@karci0 postac stworzylem zajebiscie, sie odczep haha

21

@Nazio87 życie- grafika zajebista ale fabuła do dupy

0

@ElPonczato Q1 mordo :)

0

@sintesox i w sumie to Ci powiem ze pierwszy tatuaz zrobilem totalnie na spontanie w pierwszym lepszym studio, nie zaluje, aczkolwiek tak jak pisalem wczesniej to akurat ten tatuaz poprawilem po kilku latach

0

@sintesox wpadaj do Gdyni, moge z czystym sumieniem polecic swojego tatuazyste

3

@patry295 papuga- mata
Still dre
The next episode

0

@sintesox mam kilkanascie, kazdy robiony w profesjonalnym studio i powiem tak, nie ma reguly, studio moze sie wydawac profeska a tatuaz moze wyjsc przecietny. Ostatnie 5 robilem w jednym miejscu i teraz tak naprawde jestem zadowolony, z tatuazysta nadajemy na tych samych falach i zawsze trafia w moj gust. Warto dodac tez ze zawsze mu mowie zeby robil tak jak on uwaza, mnie interesuje tylko efekt i zeby zarys tatuazu byl taki jak chcialem, co daje mu absolutna dowolnosc i swobode. Zadnego nie zaluje, ale czesc juz poprawilem. Rob tylko pamietaj, to uzaleznia

1

@wojtuh10 na moje tesz

1

@tomek256 44. :p

0

@Roobo jazda z ku**ami

1

@SinMistico o to Barcelona tez umie w media spolecznosciowe. Brawo. Fajny pstryczek

1

@Gaz a mi sie wydaje, ze Xavi wyciagnal z Busiego co najlepsze. Razem z Pique przezywaja druga mlodosc

8

@Sulimo Jordi pajac bo ? Jakby w ciebie rzucali wszystkim co popadnie to co bys zrobil?

0

@sintesox Wnioskuje ze pijesz do Koemana. Przypominam ze ten nie mial do dyspozycji Auby, Ferrana, Dembele bo byl kontuzjowany. Nie bronie go, przytaczam fakty

1

Oj Dembele ostatnio gra na lepsza propozycje kontraktu. Jezeli utrzymalby taka forme to warto byloby sie zastanowic nad lepszym kontraktem

0

@Oskar00 oczywiscie masz racje. Ze strony Leo musialoby dojsc do pewnych ustepstw. A to w jakiej roli mialby wrocic jest mi to obojetne. U nas jego gra wygladalaby napewno inaczej niz w PSG i bylby napewno wartoscia dodana

0

@damiano996 ale tu nie ma sie z czym zgadzac. To sa fakty. Nie ma tu z czym dyskutowac

0

Od kilku godzin czytam te wypociny, nie chcialem zabierac glosu, ale to zrobie. Uzytkownicy piszacy, ze miejsce Leo jest poza Barcelona to albo trolle albo dzieci ktore nie maja pojecia o pilce noznej. Leo to Barcelona, Barcelona to Leo. Niewazne w jakiej roli, ale zawsze jest tu dla niego miejsce. Xavi, Laporta i Alemany decydujac sie na ewentualne sprowadzenie Leo napewno wiedzieliby co robia. Odszedl bo musial. Naprawde zakonczmy ten temat. Jego miejsce jest tutaj. Koniec kropka

0

@Krystian_mix godzine temu lałem diesla, 7.99, Gdynia

0

@wawrzyn1 zostawiam sobie taktyka

0

@Cochise strasznie wspolczuje, nie masz za co przepraszac! Trzymaj sie

0

@LuisSuarez09 zbitaszybka.pl sa top

3

@jakub1906 malkontentow :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?