@sintesox i w sumie to Ci powiem ze pierwszy tatuaz zrobilem totalnie na spontanie w pierwszym lepszym studio, nie zaluje, aczkolwiek tak jak pisalem wczesniej to akurat ten tatuaz poprawilem po kilku latach
@sintesox mam kilkanascie, kazdy robiony w profesjonalnym studio i powiem tak, nie ma reguly, studio moze sie wydawac profeska a tatuaz moze wyjsc przecietny. Ostatnie 5 robilem w jednym miejscu i teraz tak naprawde jestem zadowolony, z tatuazysta nadajemy na tych samych falach i zawsze trafia w moj gust. Warto dodac tez ze zawsze mu mowie zeby robil tak jak on uwaza, mnie interesuje tylko efekt i zeby zarys tatuazu byl taki jak chcialem, co daje mu absolutna dowolnosc i swobode. Zadnego nie zaluje, ale czesc juz poprawilem. Rob tylko pamietaj, to uzaleznia
@sintesox Wnioskuje ze pijesz do Koemana. Przypominam ze ten nie mial do dyspozycji Auby, Ferrana, Dembele bo byl kontuzjowany. Nie bronie go, przytaczam fakty
@Oskar00 oczywiscie masz racje. Ze strony Leo musialoby dojsc do pewnych ustepstw. A to w jakiej roli mialby wrocic jest mi to obojetne. U nas jego gra wygladalaby napewno inaczej niz w PSG i bylby napewno wartoscia dodana
Od kilku godzin czytam te wypociny, nie chcialem zabierac glosu, ale to zrobie. Uzytkownicy piszacy, ze miejsce Leo jest poza Barcelona to albo trolle albo dzieci ktore nie maja pojecia o pilce noznej. Leo to Barcelona, Barcelona to Leo. Niewazne w jakiej roli, ale zawsze jest tu dla niego miejsce. Xavi, Laporta i Alemany decydujac sie na ewentualne sprowadzenie Leo napewno wiedzieliby co robia. Odszedl bo musial. Naprawde zakonczmy ten temat. Jego miejsce jest tutaj. Koniec kropka
0
@Xenoxi taktyk.
1
Madre mia…. Co to bylo
3
Ogolnie to niecierpie tego typu komentarzy, ale przysiegam ze wlaczylem mecz, 30 sekund i gol. Chyba zostawie wlaczony
0
@fcbfan1993 dzieki !
0
Na jakim kanale Iga ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@QQL5 pojade sloganem, ale chyba najbardziej trafnym w tego typu sytuacjach, jak nie ta to inna, nie przejmuj sie
0
@karci0 postac stworzylem zajebiscie, sie odczep haha
21
@Nazio87 życie- grafika zajebista ale fabuła do dupy
0
@ElPonczato Q1 mordo :)
0
@sintesox i w sumie to Ci powiem ze pierwszy tatuaz zrobilem totalnie na spontanie w pierwszym lepszym studio, nie zaluje, aczkolwiek tak jak pisalem wczesniej to akurat ten tatuaz poprawilem po kilku latach
0
@sintesox wpadaj do Gdyni, moge z czystym sumieniem polecic swojego tatuazyste
3
@patry295 papuga- mata
Still dre
The next episode
0
@sintesox mam kilkanascie, kazdy robiony w profesjonalnym studio i powiem tak, nie ma reguly, studio moze sie wydawac profeska a tatuaz moze wyjsc przecietny. Ostatnie 5 robilem w jednym miejscu i teraz tak naprawde jestem zadowolony, z tatuazysta nadajemy na tych samych falach i zawsze trafia w moj gust. Warto dodac tez ze zawsze mu mowie zeby robil tak jak on uwaza, mnie interesuje tylko efekt i zeby zarys tatuazu byl taki jak chcialem, co daje mu absolutna dowolnosc i swobode. Zadnego nie zaluje, ale czesc juz poprawilem. Rob tylko pamietaj, to uzaleznia
1
@wojtuh10 na moje tesz
1
@tomek256 44. :p
0
@Roobo jazda z ku**ami
1
@SinMistico o to Barcelona tez umie w media spolecznosciowe. Brawo. Fajny pstryczek
1
@Gaz a mi sie wydaje, ze Xavi wyciagnal z Busiego co najlepsze. Razem z Pique przezywaja druga mlodosc
8
@Sulimo Jordi pajac bo ? Jakby w ciebie rzucali wszystkim co popadnie to co bys zrobil?
0
@sintesox Wnioskuje ze pijesz do Koemana. Przypominam ze ten nie mial do dyspozycji Auby, Ferrana, Dembele bo byl kontuzjowany. Nie bronie go, przytaczam fakty
1
Oj Dembele ostatnio gra na lepsza propozycje kontraktu. Jezeli utrzymalby taka forme to warto byloby sie zastanowic nad lepszym kontraktem
0
@Oskar00 oczywiscie masz racje. Ze strony Leo musialoby dojsc do pewnych ustepstw. A to w jakiej roli mialby wrocic jest mi to obojetne. U nas jego gra wygladalaby napewno inaczej niz w PSG i bylby napewno wartoscia dodana
0
@damiano996 ale tu nie ma sie z czym zgadzac. To sa fakty. Nie ma tu z czym dyskutowac
0
Od kilku godzin czytam te wypociny, nie chcialem zabierac glosu, ale to zrobie. Uzytkownicy piszacy, ze miejsce Leo jest poza Barcelona to albo trolle albo dzieci ktore nie maja pojecia o pilce noznej. Leo to Barcelona, Barcelona to Leo. Niewazne w jakiej roli, ale zawsze jest tu dla niego miejsce. Xavi, Laporta i Alemany decydujac sie na ewentualne sprowadzenie Leo napewno wiedzieliby co robia. Odszedl bo musial. Naprawde zakonczmy ten temat. Jego miejsce jest tutaj. Koniec kropka
0
@Krystian_mix godzine temu lałem diesla, 7.99, Gdynia
0
@wawrzyn1 zostawiam sobie taktyka
0
@Cochise strasznie wspolczuje, nie masz za co przepraszac! Trzymaj sie
0
@LuisSuarez09 zbitaszybka.pl sa top
3
@jakub1906 malkontentow :)