- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1128 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1128 Culés
0
Od kilku godzin czytam te wypociny, nie chcialem zabierac glosu, ale to zrobie. Uzytkownicy piszacy, ze miejsce Leo jest poza Barcelona to albo trolle albo dzieci ktore nie maja pojecia o pilce noznej. Leo to Barcelona, Barcelona to Leo. Niewazne w jakiej roli, ale zawsze jest tu dla niego miejsce. Xavi, Laporta i Alemany decydujac sie na ewentualne sprowadzenie Leo napewno wiedzieliby co robia. Odszedl bo musial. Naprawde zakonczmy ten temat. Jego miejsce jest tutaj. Koniec kropka
2
@fcbfan1993 jeszcze niedawno wszyscy wyśmiewali powrót Alvesa a jest naszym podstawowym PO. Z Leo byłoby podobnie. Na boisku pokazałby serducho i wszyscy znów by się podniecali.
1
@fcbfan1993 a dlaczego ktoś ma być trollem lub dzieckiem jak się z Tobą nie zgadza? Co ty Janusz Kowalski?
0
@fcbfan1993 Ja się zgadzam z tym co tutaj napisałeś, z jednym ale... Messiego jako piłkarza już nie chciałbym w Barcelonie. Mówię to z bólem serca, bo kocham Barcelonę, uwielbiam Leo ale po prostu obawiam się, że jego powrót mógłby zaburzyć to co udało się Xaviemu wypracować. I nie mówię tutaj o wynikach tylko o tym jak każde ogniwo jest ważne na boisku, każde jednakowo. A dodatkowo jego pensja byłaby ogromna i wtedy sprowadzenie jakiegoś piłkarza z wyższej półki mogłoby być ciężkie, bo jednak dopiero co mieliśmy problemy finansowe.
1
@fcbfan1993 Jego miejsce jest tutaj, ale nie w zespole. Budujemy nową drużynę z młodych piłkarzy.
0
@damiano996 ale tu nie ma sie z czym zgadzac. To sa fakty. Nie ma tu z czym dyskutowac
0
@Oskar00 oczywiscie masz racje. Ze strony Leo musialoby dojsc do pewnych ustepstw. A to w jakiej roli mialby wrocic jest mi to obojetne. U nas jego gra wygladalaby napewno inaczej niz w PSG i bylby napewno wartoscia dodana
0
@fcbfan1993 no ale to są fakty z Twojego punktu widzenia. Ja się z nimi nie zgadzam i kropka. A to że ktoś ma inne zdanie to nie znaczy że się nie zna, jest trollem czy dzieckiem.