@Bykunn to widac ze jeszcze malo ogladasz F1 i srednio znasz zasady :) Lewis nie mial komunikatu dot. oddania pozycji, ponadto Max zrobil to w bardzo niebezpieczny sposob. Doedukuj sie a potem sie wypowiadaj
Podsumowujac. Obie kary dla Maxa sluszne, Lewis powinien dostac po wyscigu 5s za przyhamowanie w okrazeniu formujacym. Nawet jak dostanie +10 to i tak nie zmieni ustawienia na podium. Max zachowal sie niedojrzale i nieodpowiedzialnie. Tyle w temacie. Rozumiem ze niektorzy nie lubia Lewisa, ale dzisiaj to Max przegial
Nagrody za sezon do zapomnienia, wbilem 3 dywizje i dostalem za to Hummelsa… za 500 bramek wpadl niewymienny Kante, zaraz wbije 500 asyst moze tam chociaz cos wartosciowego
@BombowiecKrawczyk to ja wyjasnie :) deja vu doswiadczamy gdy zachodzi w naszym mozgu anomalia i jedno nasze oko widzi zaistniala sytuacje szybciej niz drugie, wysyla do mozgu informacje wiec nasz mozg rejestruje ja, nastepnie drugie oko wysyla to samo info, ale nasz mozg przeciez juz gdzies kiedys to widzial :)
0
@Tomason przyznalem ze Lewis tez powinien dostac kare.
0
@Tomason wlasnie wyjasnil co sie stalo. Zamykam dyskusje bo i tak jestem na przegranej pozycji z fanboyami Maxia
0
@Jcob_95 moge powiedziec wprost, jestem
0
@kejdzi jak mial nie wjechac jak mu przed nosem zredukowal do 3 biegu czyli wyhamowal jakies 100kmh… ludzie
0
@Bykunn to widac ze jeszcze malo ogladasz F1 i srednio znasz zasady :) Lewis nie mial komunikatu dot. oddania pozycji, ponadto Max zrobil to w bardzo niebezpieczny sposob. Doedukuj sie a potem sie wypowiadaj
5
Podsumowujac. Obie kary dla Maxa sluszne, Lewis powinien dostac po wyscigu 5s za przyhamowanie w okrazeniu formujacym. Nawet jak dostanie +10 to i tak nie zmieni ustawienia na podium. Max zachowal sie niedojrzale i nieodpowiedzialnie. Tyle w temacie. Rozumiem ze niektorzy nie lubia Lewisa, ale dzisiaj to Max przegial
0
@Jcob_95 ale za co on ma dostac kare?
4
@Jcob_95 Lewis to mistrz, Max jest dobry ale strasznie irytuje brakiem pokory i zadufaniem.
0
@meteo100 to nie bylo okrazenie rozgrzewkowe tylko formacyjne, zasadnicza roznica
5
To musi byc kara dla Verstappena
0
Zart i kpina… wszystko pod Maxika
0
@agaFCB Gdynia odsniezona
0
Co oni ćpią w tym tvp
1
Nie wierze co sie wlasnie dzieje na TVP Sport
0
@lukas10 no jak to skad
0
@kaamil1910 mi sie dzis nie podoba, mam takie prawo
0
Gavi, Nico i Demir dzisiaj srednio. Busquets poteżny
2
@17Krystian94 kurde ziomek, odczuwam
0
Nagrody za sezon do zapomnienia, wbilem 3 dywizje i dostalem za to Hummelsa… za 500 bramek wpadl niewymienny Kante, zaraz wbije 500 asyst moze tam chociaz cos wartosciowego
1
Chlopakow z Furiozy do szatni wyslac trzeba, nic innego nie pomoze
1
Niech ten Strejlau juz ryja zamknie
6
Arałczo wchodzi
2
Ci komentatorzy to jest parodia
0
Kto to komentuje dzisiaj ?
0
@D10SLEO nostalgicznie, mysle ze nie ma ru wielu uzytkownikow ktorzy pamietaja o co chodzi
1
Co sie jeszcze musi stac zeby go odpulic… ten trener nie ma prawa zasiasc na lawce trenerskiej Barcelony w zadnym innym meczu nigdy wiecej
1
@WisniaKala ja, pomaga bardzo
1
@BombowiecKrawczyk to ja wyjasnie :) deja vu doswiadczamy gdy zachodzi w naszym mozgu anomalia i jedno nasze oko widzi zaistniala sytuacje szybciej niz drugie, wysyla do mozgu informacje wiec nasz mozg rejestruje ja, nastepnie drugie oko wysyla to samo info, ale nasz mozg przeciez juz gdzies kiedys to widzial :)
1
@Pawel13sz w ciagu 3 lat
1
Sedziowanie level hiszpania, czy on naprawde musi gwizdac wszystko co sie da…