@draxidox mysle, ze bardzo daleko. Wtedy mowilo sie ze moze byc jednym z najlepszych, podobno mial na stole kontrakt z Ferarri, ach co to mogla byc za historia
Wg obliczen w tej chwili powinni wbijac flage na szczycie, ciekawe czy sie udalo. Edit: wg zdjecia zrobionego kilka minut temu zostalo im okolo 80-100 m. Tempo strasznie spadlo
1
@mihau9 w Gdyni to normalna cena
0
Ziomek wrzucil dzis nowy kawalek, jezeli komus spodobaly sie poprzednie dwa to zapraszam do odsluchu :)
0
Kaszankaaaaaaaaaaaaaa
1
W zeszlym tygodniu pisalem, ze ziomek wydał debiutancki singiel, w tym tygodniu drugi, moze sie komus spodoba to podrzucam :)
2
@draxidox mysle, ze bardzo daleko. Wtedy mowilo sie ze moze byc jednym z najlepszych, podobno mial na stole kontrakt z Ferarri, ach co to mogla byc za historia
0
Panowie oraz Panie, ziomeczek nagrał kawałek(hip-hop), wrzucam tu dla zasiegów, a noz komus sie spodoba i dorzuci sobie do playlisty na spotify :)
2
I na to poszlo 2mld(miedzy innymi na to)
2
@tbas ale od Arki to Ty mi sie odczep
1
Kto dobieral te stroje ?!?
0
@PIWOSZ89 ja w skladzie widze 5, chyba ze cos mi umknelo albo liczysz tych na lawce
0
@Gomess chlopaki z mojego osiedla ;D
0
@Dertinho kto/kało... jeden pies
0
Trin... kto ????
0
@matirix20 https://www.mountain-forecast.com/peaks/K2/forecasts/8612
2
@Abominacja w tej chwili swieci slonce i jest jakies -55 stopni, wyobraz sobie co bedzie w nocy. Plus wiatr okolo 120kmh
0
Edit: pozostalo 70m do szczytu...
Info: skardu.pk
0
@JimMorrisonFCB insta „14dawa” i twitter po wpisaniu „k2 winter”
0
@Kredon twitter, ale probuje to zweryfikowac jeszcze
0
Zostalo 10m do szczytu
0
@MSN30 kilka minut przed 17... zostalo okolo 1h 50 min
0
@Majkel34 obawiam sie, ze za przejscie do legendy moga przyplacic zyciem... oby nie
0
@Tomo1989 zejscie w kompletnych ciemnosciach z K2 jest praktycznie niemozliwe. Nie wiem czy przez swoj upor nie wydaja na siebie wyroku smierci
1
Info sprzed minuty. 10m przed szczytem cala ekipa ma sie zebrac i razem osiagnac szczyt (fb:chhang dawa sherpa)
0
@MeMyselfAndI twitter pod haslem „k2 winter” i insta „polskieszczyty”
0
@Majkel34 mozesz zobaczyc chocby na instastory „polskieszczyty”
0
Wg obliczen w tej chwili powinni wbijac flage na szczycie, ciekawe czy sie udalo. Edit: wg zdjecia zrobionego kilka minut temu zostalo im okolo 80-100 m. Tempo strasznie spadlo
0
@MSN30 mysle ze zejscie jest jeszcze gorsze. W tej chwili wchodza juz 10h, na zejscie ponizej strefy smierci maja teoretycznie 3h, bedzie ciezko
0
@bstryyy dalby.
2
@barcelonaLM a to zwracam honor. Mimo wszystko mowia ze jak o 14 nie jestes na szczycie to trzeba zawracac.
0
@MSN30 do dzisiaj niby