1

@mihau9 w Gdyni to normalna cena

0

Ziomek wrzucil dzis nowy kawalek, jezeli komus spodobaly sie poprzednie dwa to zapraszam do odsluchu :)


0

Kaszankaaaaaaaaaaaaaa

1

W zeszlym tygodniu pisalem, ze ziomek wydał debiutancki singiel, w tym tygodniu drugi, moze sie komus spodoba to podrzucam :)


2

@draxidox mysle, ze bardzo daleko. Wtedy mowilo sie ze moze byc jednym z najlepszych, podobno mial na stole kontrakt z Ferarri, ach co to mogla byc za historia

0

Panowie oraz Panie, ziomeczek nagrał kawałek(hip-hop), wrzucam tu dla zasiegów, a noz komus sie spodoba i dorzuci sobie do playlisty na spotify :)


2

I na to poszlo 2mld(miedzy innymi na to)

2

@tbas ale od Arki to Ty mi sie odczep

1

Kto dobieral te stroje ?!?

0

@PIWOSZ89 ja w skladzie widze 5, chyba ze cos mi umknelo albo liczysz tych na lawce

0

@Gomess chlopaki z mojego osiedla ;D

0

@Dertinho kto/kało... jeden pies

0

Trin... kto ????

2

@Abominacja w tej chwili swieci slonce i jest jakies -55 stopni, wyobraz sobie co bedzie w nocy. Plus wiatr okolo 120kmh

0

Edit: pozostalo 70m do szczytu...
Info: skardu.pk

0

@JimMorrisonFCB insta „14dawa” i twitter po wpisaniu „k2 winter”

0

@Kredon twitter, ale probuje to zweryfikowac jeszcze

0

Zostalo 10m do szczytu

0

@MSN30 kilka minut przed 17... zostalo okolo 1h 50 min

0

@Majkel34 obawiam sie, ze za przejscie do legendy moga przyplacic zyciem... oby nie

0

@Tomo1989 zejscie w kompletnych ciemnosciach z K2 jest praktycznie niemozliwe. Nie wiem czy przez swoj upor nie wydaja na siebie wyroku smierci

1

Info sprzed minuty. 10m przed szczytem cala ekipa ma sie zebrac i razem osiagnac szczyt (fb:chhang dawa sherpa)

0

@MeMyselfAndI twitter pod haslem „k2 winter” i insta „polskieszczyty”

0

@Majkel34 mozesz zobaczyc chocby na instastory „polskieszczyty”

0

Wg obliczen w tej chwili powinni wbijac flage na szczycie, ciekawe czy sie udalo. Edit: wg zdjecia zrobionego kilka minut temu zostalo im okolo 80-100 m. Tempo strasznie spadlo

0

@MSN30 mysle ze zejscie jest jeszcze gorsze. W tej chwili wchodza juz 10h, na zejscie ponizej strefy smierci maja teoretycznie 3h, bedzie ciezko

0

@bstryyy dalby.

2

@barcelonaLM a to zwracam honor. Mimo wszystko mowia ze jak o 14 nie jestes na szczycie to trzeba zawracac.

0

@MSN30 do dzisiaj niby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?