La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1009 Culés

konto usunięte

4

Ogólnie to równo 10 lat temu pan Robert Kubica uderzył w barierkę :((

7

@MesQueUnClub96 Ciekawe gdzie by zaszedł w F1 gdyby nie ten wypadek ;c

3

@MesQueUnClub96 szanuję za to co osiągnął, ambicję i wolę walki. Ale teraz to jest takie udawanie ja siłę, że on wciąż może walczyć na najwyższym poziomie.Na dodatek mocno wciągnięty w narodową propagandę.

2

@draxidox mysle, ze bardzo daleko. Wtedy mowilo sie ze moze byc jednym z najlepszych, podobno mial na stole kontrakt z Ferarri, ach co to mogla byc za historia

1

@Przemek2323 ej ale gdyby nie był w stanie to nikt by mu nie pozwolił jeździć takimi autami :D jasne kasa ale każdy kierowca który płaci np w F1 to dalej jest top topów wybitnych kierowców. Nie będziemy mieli nikogo w F1 przez długie lata

konto usunięte

1

@Bykunn Myślę że przez 20 lat na pewno nie.

1

@MesQueUnClub96 Już byśmy o tym wiedzieli bo jakiś młody talent byłby widoczny w gokartach na przykład

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?