1

@Hushovt zeberka z jagnieciny, pozdro z Santorini

10

@Shad Lenglet napewno, co prawda przyszedl podczas urzedowania Valverde ale sie rozwinal niesamowicie

0

@Showman i po co spina, jego plebiscyt to niech robi co chce, a jak sie nie podoba to nie glosuj :) bez spiny

3

@Transu96 oblak sztos, wyciaga wszystko

0

@Bamek94 dostaniesz 1 tygodniowo przez iles tam tygodni chyba

1

@MESSIah16 mimo wszystko chyba jednak ten z Ronaldinho

1

Juz mam bol d*py, niby super ze wygrywaja, wiadomo, ale jakby to przegrali to Ernesto musialby poleciec, a tak to wynik go uratuje

0

@tomono Lomacz zajebisty rozgrywajacy, ale blok ma slaby... dlatego gra Fabian

11

Przydalby sie taki Heynen w Barcelonie, ta charyzma, pasja i przede wszystkim za swoimi chlopakami pojdzie w ogien

1

@Alan985 tylko, ze chyba nikt ich nie pozdrawia, nie chce klamac

0

@Transu96 konstruktywna krytyka mile widzina, co dodac ? :p

3

@Goh zjadla go presja, bardzo dobry pilkarz, ale nie podolal, nie ma co oceniac po jednym meczu. Teraz potrzebuje zeby trener z nim pogadal, wyjasnil co poszlo nie tak, ale z Valverde nie ma co na to liczyc

64

Witam, cala noc siedzialem nad listem otwartym do zarzadu Barcelony, wyszlo mi takie cos, ocencie prosze bo chce to rozpowszechnic.

Witam,

Patrzac na to co sie dzieje w klubie wnioskujemy o jak najszybsze zwolnienie Valverde.

Dziekujemy,
Kibice

1

@Kosteq73 Xavi Hernandez

0

Ja tu widze tylko jedna mozliwosc, trenuje sobie taki maly klubik Al-Saad i trzeba go sciagnac do nas jak najpredzej

0

@Encore bo to nie jest tak, ze nagle bez powodu 11 pilkarzy takiej klasy nie wie jak grac w pilke

0

@Robert_Kubica bo Granada strzelila dwie bramki a my zadnej

0

@Gregsky10 Messi oddal Coutinho karnego zeby sie przelamal

0

Mysle ze dzis miarka sie przebrala, niech ktos tam otworzy oczy bo to co robi ten dziad wola o pomste do nieba

0

@michal26 jesli mam do wyboru trenera bez jaj a trenera z wielka, ogromna, mokra wagina jakim jest Valverde to biore tego bez jaj

12

Co sie jeszcze musi stac zeby podziekowali temu Panu za wspolprace

0

@Raiden smiesznej siatkowce? Smieszna to jest nasza Polska pilka nozna, siatkarze obecie sa potega na swiecie i powinnismy byc z nich dumni

0

@gontex musi byc hotel? Jak nie to uderzaj na Tartaczna Apartamenty, zaraz przy Dlugiej

0

@Colon korzystam od 3 bety i generalnie poza dark modem nie widze szczegolnej roznicy

1

@Deltta ipla.tv, na prv wysle Ci adres do wysylki flachy

0

@didzejos dopiki sklad nieogloszony a Messi powolany to on jest pierwszym kapitanem i to przy nim bedzie opaska

0

@msmsms 1. Cpt Marvel
2. Kapitan Ameryka z mlotem i tarcza
3. Iron Man
4. Hulk
5. Thor
6. Wdowa
7. Dr. Strange
8. War Machine
9. Iron Spider

7

Obym nie zapeszyl, ale Fati wchodzi do druzyny jak taki jeden magik kilkanascie lat temu. Mam nadzieje ze przed nim swietlana przyszlosc w Barcelonie

0

@krefi10 jezeli jeszcze tego nie zrobila to napewno stanie sie to przed premiera, co nie zmienia faktu ze w FUT bedzie bezuzyteczny ze swoja ocena jako debiutant

0

Pierwszy i mam nadzieje ostatni raz prosze o link na tel prv, pliz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?