- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1754 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
149
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1754 Culés
0
Witam ! Pytanko do osób posiadających tatuaże:
Czym pielęgnujecie swoje wygojone już całkowicie dziarki ?
(chodzi mi głównie o jakieś kremy, masełka do codziennego stosowania)
Ja używam od niedawna "Reprintic", ale chciałbym poznać opinie innych ;)
0
@bixmix Zostawiam bo mój pierwszy się goi więc dobrze się coś dowiedzieć.
2
@bixmix @Szreko zalezy jak bardzo chcesz o to dbać :) Jeśli nie masz chęci i czasu to reprintic jest ok jako balsam do tatuażu (broń Cię żebyś wierzył w reklamę), bo fajnie wyciąga kolor. Ogólnie na codzień ja osobiście używam Easy Tattoo. Możesz czasem natłuścić tatuaż olejkiem kokosowym. Ale najważniejsze jest nawilżanie - to przez to kolory „wychodzą”. Raz na miesiąc możesz sobie zapodać (po całkowitym wygojeniu!!) drobnoziarnisty peeling, żeby ściągnąć z niego zrogowaciały naskórek. Ja także gole od czasu do czasu żeby nie zarastały :)
0
@bixmix ja mam kilka i powiem Ci szczerze, ze kazdy smarowalem max tydzien bepantenem albo pantenolem i na tym poprzestawalem. Zadan nie wyblakl i wszystko bylo wporzo, fakt ze u mnie sie szybko goją ale nie ma to wiekszego znaczenia. Jak bardzo Ci zalezy to przez tydzien smaruj ktoras z tych masci a potem tylko wazelina przez tydzien
0
@fcbfan1993 poza tym dokładnie, tak jak u Ciebie, ważne jest też ciało. U niektórych barwnik zostaje długo a inni powinni włożyć trochę więcej w dbanie o tatuaże żeby zbyt szybko nie blakły :)
1
@fcbfan1993 Kolego ja bepanthenem smaruje do 4 tyg po zrobieniu, wtedy sie u mnie goi dopiero, ale nie o to mi chodzi. Chodzi mi o codzienna pielegnacje bo o tatuaz trzeba dbac po zrobieniu nie tylko miesiąc lecz ciągle a to ze Ci jeszcze nie wyblakly to nie znaczy ze nie wyblakna pozniej ;D
0
@bixmix Dokładnie, wyblakną prędzej czy później, to zależy tylko od skóry oraz tego jak się o tatuaże dba :)