mega spoko, najfajniejsze jest to ze nie zacina bo dostosowuje jakosc do predkosci neta, dobry net dobra jakosc, slaby net nie ma scinek tylko slaba jakosc
Apropo wydarzenia w kwietniu. Dla tych, którzy byli za młodzi zeby widziec najbardziej spektakularny mecz ostatnich lat oraz dla tych którzy pragna sobie przypomniec te niesamowite emocje polecam to obejrzec. Za to kocham piłke nozna
Bojcie sie w Hiszpanii bo Douglas bedzie siał spustoszenie na prawej flance, nie powiedział nikt nigdy ^^ natomiast Verma cieszy, mam nadzieje, ze go zobaczymy jak najpredzej
Neymar dzisiaj do bani niestety, akurat jak napisalem ze czas na pokazanie dobrej formy MATSa to taki babol, Masche profesor, piquenabuer(tez dzisiaj slyszalem poraz pierwszy) i suarez dzik
0
mega spoko, najfajniejsze jest to ze nie zacina bo dostosowuje jakosc do predkosci neta, dobry net dobra jakosc, slaby net nie ma scinek tylko slaba jakosc
7
http://imageshack.com/a/img913/2382/WLds91.jpg mamy nowe koszulki to i herb zmienili
3
Powrót Ligi Mistrzów to jak przedwczesna gwiazdka... Caly dzien w napieciu oczekuje 20.45 No i dzisiaj wszyscy za Szachaterm !!
4
O czym Ty mowisz
0
Apropo wydarzenia w kwietniu. Dla tych, którzy byli za młodzi zeby widziec najbardziej spektakularny mecz ostatnich lat oraz dla tych którzy pragna sobie przypomniec te niesamowite emocje polecam to obejrzec. Za to kocham piłke nozna
0
Ta, ostatnio bylem u Pedro na herbatce, adres wysle na priv
6
to juz dawno przestalo byc smieszne
0
http://fangol.pl/view/87795/luis-suarez-vs-cristiano hahaha teraz nawet Luis jest lepszy ^^
1
"32min i ani jednego hejtu. Albo lekcje się jeszcze nie skończyły, albo ten tytuł w takim miejscu wyczerpał temat :D" ten komentarz mówi wiele
0
Bojcie sie w Hiszpanii bo Douglas bedzie siał spustoszenie na prawej flance, nie powiedział nikt nigdy ^^ natomiast Verma cieszy, mam nadzieje, ze go zobaczymy jak najpredzej
3
ja tylko wysnuwam kolejne madre wnioski, biore przyklad z redakcji, z calym szacunkiem oczywiscie :D
7
Nie wygramy bo Messi ma inna fryzure niz w tamtych latach...
4
bog Ci w dzieciaach wynagrodzi
0
Wczoraj pytałem, ale niestety nie dostałem odpowiedzi, może dzis da rade, ma ktos skrot z komentarzem Roya ?
0
Nie jestes, poprsotu autor tego posta niewiele wie o pilce
0
Ale Atleti dzis slabo, jakby zapomnieli jak sie gra w pilke, tragedia
7
ronaldinho :)
3
Jakis skrot z komentarzem Roya ktoś podrzuci ? :)
0
26 Messi i 28 Ronaldo
0
Absolutne cudo, wow.
0
Camp Nou ma chyba nowego wodzireja, tyle przyspiewek co dzisiaj to ja nie slyszalem we wszystkich dotychczasowych meczach tego sezonu
0
A na trybunach : madrid cabron saluda campeon :)
1
Tu ogromne brawa dla Bartry !!!
0
diagonal- przekatna
0
Barcelona line-up (official): Bravo - Montoya Bartra Mascherano Adriano - Rakitic Busquets Xavi - Pedro Messi Neymar #fcblive
0
Jaki sens jest stawiac Barcelona z kursem 1.05, ile Ci to podnioslo, 3 zl ?
0
co ma moje IQ do Twojej wypowiedzi ?
0
Zmien dilera.
0
Neymar dzisiaj do bani niestety, akurat jak napisalem ze czas na pokazanie dobrej formy MATSa to taki babol, Masche profesor, piquenabuer(tez dzisiaj slyszalem poraz pierwszy) i suarez dzik
0
Iwanski i zewlakow