Dawno nie czytałem tak dobrego artykułu, oddaje w pełni moje wewnętrzne odczucia co do drużyny i trenera, ale z jedna rzeczą nie moge sie zgodzic, a mianowicie "Argentyńczyk był faulowany aż 7 razy, w przeważającej większości bezczelnie, prostacko. Prawdopodobnie emocje buzowały w nim w stopniu trudnym do wyobrażenia, ale na zewnątrz as Barcelony pozostawał spokojny, stonowany i wyrozumiały." Dzieki bogu nie zrobił tego a'la Ronaldo czy chociażby rasowy butomiot Arda, ale dał upust swoim emocjom kopnieciem pilki, za ktore mogl dostac kartke(moze dostał, nie pamietam)
0
Są dwie wersje, gadał na LE że go zdjął albo że same poj@by grają w Atleti i go okopali
1
heh ale beka
0
nie znam
1
no własnie :D
4
nie badz smieszny... Atletico pod czy nad czy obok formy to i tak grozne Atletico. To własnie był dobry sprawdzian, zdany na 4+
0
Dawno nie czytałem tak dobrego artykułu, oddaje w pełni moje wewnętrzne odczucia co do drużyny i trenera, ale z jedna rzeczą nie moge sie zgodzic, a mianowicie "Argentyńczyk był faulowany aż 7 razy, w przeważającej większości bezczelnie, prostacko. Prawdopodobnie emocje buzowały w nim w stopniu trudnym do wyobrażenia, ale na zewnątrz as Barcelony pozostawał spokojny, stonowany i wyrozumiały." Dzieki bogu nie zrobił tego a'la Ronaldo czy chociażby rasowy butomiot Arda, ale dał upust swoim emocjom kopnieciem pilki, za ktore mogl dostac kartke(moze dostał, nie pamietam)
1
Wydaje mi sie, ze to nie jest to Atletico z zeszlego sezomu, wszyscy mowili ze spuchnie i spuchlo, po roku
0
Wydaje mi sie, ze byl wku**iony ze go tak okopali na boisku, tak mi sie wydaje
0
Co za zwierzaki, masakra
0
Daj mu spokoj, to ekspert jest, napadzior klasa swiatowa
0
Ciekawe co chamy z madrytu dzis wywina
0
Szkoda ze sedziego nie trafil, byly by jaja
0
Bo zrobil zamach na bande z boku boiska
0
Tyle bramek co my w jednym meczu in strzelilismy to caly zeszly sezon w 4 spotkaniach nie padlo
0
I gina od wlasnej broni
0
Tak.
0
Jak ten czlowiek wypaczyl dzisiejszy mecz to szkoda slow
0
Sedzia czlonek zeby nie mowic brzydziej
0
Sedzia zapomnial ze kartki ma w kieszeni. Juz raz sie dzisiaj wsciekalem na sedziow, niech mi nerwow oszczedza
2
I znowu nasze Trio ! Zmiazdzymy europe !
0
Lepiej dla meczu
0
Chcialbym zeby dzisiejszy dzien sportowo zakonczyl sie tak samo jak zaczal! Visca El Barca Visca y Polonia
0
2
Rozbawiła mnie nagroda im. Aragorna syna Arathorna, brawo za dystans i odrobine humoru :)
3
Dobrze gada, daj mu spokoj
0
Powiedzmy sobie szczerze, FIFA nie może sobie pozwolić na taki blamaż jak dawanie zwyciezcy Zlotej Piłki np. 5 meczy zawieszenia... niestety
0
Ja tez.
0
Tak prosta matematyka, a jakie problemy... 52x100000= 5,2 mln a nie 4.8
2
Mam nadzieje ze to test wielokrotnego wyboru bo ja wybieram a i c
0
moze dac ktos rozszerzony skrot meczu bo nie dane bylo mi dzis obejrzec :(