W koncu po tygodniowym banie za napisanie prawdy moge cos napisac. Otoz naszlo mnie wiele refleksji w trakcie tego jakze ciezkiego tygodnia bez mozliwosci komentowania... Ale jedna sprawa wyjatkowo nie daje mi spokoju, dlaczego kibic Barcy siedzacy na fcbarca.com jest wiecznie niezadowolony ? O.o przecież wczorajszy mecz to byl majstersztyk, w srodku tygodnia wygralismy z Elche, to chyba sa wystarczajace powody do radosci... Ale nie, oczywiscie polowa z was i tak narzeka... a najlepsze jest to ze w znacznej wiekszosci tej polowie brakuje jakiejkolwiek wiedzy na temat klubu, a mimo to i tak zgrywaja ekspertow. Mały apel: wiecej radosci z zycia i wiary w klub ! PS. radze uważac z uzasadnionymi lecz "niekulturalnymi" wypowiedziami bo wolnosc slowa nie istnieje
O to, ze tacy pilkarze nie potrzebuja az tyle czasu na powrot do sprawnosci i na wejscie na swoj poziom, i Messi po 2 treningach dalej jest lepszy niz Munir po 8 latach gry w pilke... a to nie jest Cordoba tylko RSSS
"Nie uwazam, ze popelnilismy jakis blad, patrzac na ulozenie w tabeli to remis z tak wymagajacym przeciwnikiem jest zadowalajacy. Moi pilkarze? jestem z nich dumny, wlozyli wiele pasji i zaangazowania w ten mecz ! Brak Messiego i Neymara ? Nie ma ludzi nie zastapionych, jest Pedro i Munir, a jezeli same nazwiska was nie przekonuja to spojrzcie na ich statystyki. Mascherano ? To nasz najlepszy obronca, a jego warunki fizyczne nie sa az tak wazne, w koncu to jest Barcelona i tu wzrost nie ma znaczenia, spojrzcie na Messiego, Xaviego, sa niscy a najlepsi na swiecie." Luis Enrique po meczu... mniej wiecej tak to widze
Jezu nawet nie wiem jak na "papier" wylac moja frustracje patrzac na to co wyrabia ten czlowiek.... obym musial przepraszac po meczu, ale jak wywieziemy punkt to bedzie cud
Z fioletowej: Na wstępie - przegrana to wyłącznie wina piłkarzy, bo grali jakby im się zupełnie nie chciało.
Ale to kolejny mecz gdzie rywal może sobie atakować naszych piłkarzy jak chce, a w drugą stronę są faule-widmo karane są żółtymi kartkami. Żenada to hiszpańskie sędziowanie.
I w takim dniu mozna mowic o przeciwnosciach losu, real traci pkt akurat wtedy gdy my gramy na jednym z najtrudniejszych terenow w hiszpanii... Trzymajmy kciuki, ze real napewno straci i za naszych !!! Visca el Barca
2
W koncu po tygodniowym banie za napisanie prawdy moge cos napisac. Otoz naszlo mnie wiele refleksji w trakcie tego jakze ciezkiego tygodnia bez mozliwosci komentowania... Ale jedna sprawa wyjatkowo nie daje mi spokoju, dlaczego kibic Barcy siedzacy na fcbarca.com jest wiecznie niezadowolony ? O.o przecież wczorajszy mecz to byl majstersztyk, w srodku tygodnia wygralismy z Elche, to chyba sa wystarczajace powody do radosci... Ale nie, oczywiscie polowa z was i tak narzeka... a najlepsze jest to ze w znacznej wiekszosci tej polowie brakuje jakiejkolwiek wiedzy na temat klubu, a mimo to i tak zgrywaja ekspertow. Mały apel: wiecej radosci z zycia i wiary w klub ! PS. radze uważac z uzasadnionymi lecz "niekulturalnymi" wypowiedziami bo wolnosc slowa nie istnieje
0
Klopp chociazby no i nasz ukochany Pep
0
Jezeli w Valenci byla tragedia to tu jest absolutna katastrofa
2
0
To trener na miare Celty, i tak powinno bylo zostac, a Martino powinien byl dostac transfery o ktore prosil
0
Nie bylo pomocnikow do pomocy... to wlasnie podsumowuje caly ten sezon
0
Plus jest taki ze Neymar sie ogolił
0
O to, ze tacy pilkarze nie potrzebuja az tyle czasu na powrot do sprawnosci i na wejscie na swoj poziom, i Messi po 2 treningach dalej jest lepszy niz Munir po 8 latach gry w pilke... a to nie jest Cordoba tylko RSSS
1
"Nie uwazam, ze popelnilismy jakis blad, patrzac na ulozenie w tabeli to remis z tak wymagajacym przeciwnikiem jest zadowalajacy. Moi pilkarze? jestem z nich dumny, wlozyli wiele pasji i zaangazowania w ten mecz ! Brak Messiego i Neymara ? Nie ma ludzi nie zastapionych, jest Pedro i Munir, a jezeli same nazwiska was nie przekonuja to spojrzcie na ich statystyki. Mascherano ? To nasz najlepszy obronca, a jego warunki fizyczne nie sa az tak wazne, w koncu to jest Barcelona i tu wzrost nie ma znaczenia, spojrzcie na Messiego, Xaviego, sa niscy a najlepsi na swiecie." Luis Enrique po meczu... mniej wiecej tak to widze
0
Wgl Espanyol jest juz tak slaby ze nawet z Eibar dostaje u siebie baty... ahh ta liga hiszpanska
0
Po chwili glebokiej zadumy i refleksji to jak dzisiaj Suarez ma rzadzic w ataku to moze rozwinie skrzydla
0
Tyl jest do d@py tak samo jak przod, Mascherano zamiast Pique ? On powinien posadzic Busquetsa a nie Pique
0
Jezu nawet nie wiem jak na "papier" wylac moja frustracje patrzac na to co wyrabia ten czlowiek.... obym musial przepraszac po meczu, ale jak wywieziemy punkt to bedzie cud
2
Zdjecie mowi samo za siebie...
1
no to przegralismy
1
ten hurra optymizm moze byc zludny, poczekajcie do 23 !!
0
moze
0
Mysle ze nikt tego nawet nie zaprzecza, Real w tym sezonie jest jak walec wiec kazda ich przegrana powinna cieszyc
0
Z fioletowej: Na wstępie - przegrana to wyłącznie wina piłkarzy, bo grali jakby im się zupełnie nie chciało.
Ale to kolejny mecz gdzie rywal może sobie atakować naszych piłkarzy jak chce, a w drugą stronę są faule-widmo karane są żółtymi kartkami. Żenada to hiszpańskie sędziowanie.
Ogladalismy ten sam mecz ?
0
W domu wszyscy zdrowi ?
0
Jezeli teraz dobijamy do 2k komentarzy to na Barcelonie peknie 6k, ktos kojarzy ile bylo najwiecej(mniej wiecej) ??
0
Ile doliczyl ?
0
W 7 min to i 3 bramki mozna trafic...
0
Raczej Gaya.
0
I tu wlasnie pasuja slowa Zlatana o Messim, on jest najlepszy we wszechswiecie to dlatego :D
0
Piszesz tu takie rzeczy a polowa uzytkownikow jeszcze w szkole przyrody nie miala to skad maja wiedziec co to
0
I w takim dniu mozna mowic o przeciwnosciach losu, real traci pkt akurat wtedy gdy my gramy na jednym z najtrudniejszych terenow w hiszpanii... Trzymajmy kciuki, ze real napewno straci i za naszych !!! Visca el Barca
0
Ostatnio nie ma tragedii, chociaz juz mam male problemy z dodaniem komentarza
0
Pocieszanie sie liderem przy jednym meczu do przodu to juz desperacja
8
1200 komentarzy na samym Realu co dopiero bedzie o 21 ^^