2

W koncu po tygodniowym banie za napisanie prawdy moge cos napisac. Otoz naszlo mnie wiele refleksji w trakcie tego jakze ciezkiego tygodnia bez mozliwosci komentowania... Ale jedna sprawa wyjatkowo nie daje mi spokoju, dlaczego kibic Barcy siedzacy na fcbarca.com jest wiecznie niezadowolony ? O.o przecież wczorajszy mecz to byl majstersztyk, w srodku tygodnia wygralismy z Elche, to chyba sa wystarczajace powody do radosci... Ale nie, oczywiscie polowa z was i tak narzeka... a najlepsze jest to ze w znacznej wiekszosci tej polowie brakuje jakiejkolwiek wiedzy na temat klubu, a mimo to i tak zgrywaja ekspertow. Mały apel: wiecej radosci z zycia i wiary w klub ! PS. radze uważac z uzasadnionymi lecz "niekulturalnymi" wypowiedziami bo wolnosc slowa nie istnieje

0

Klopp chociazby no i nasz ukochany Pep

0

Jezeli w Valenci byla tragedia to tu jest absolutna katastrofa

2

0

To trener na miare Celty, i tak powinno bylo zostac, a Martino powinien byl dostac transfery o ktore prosil

0

Nie bylo pomocnikow do pomocy... to wlasnie podsumowuje caly ten sezon

0

Plus jest taki ze Neymar sie ogolił

0

O to, ze tacy pilkarze nie potrzebuja az tyle czasu na powrot do sprawnosci i na wejscie na swoj poziom, i Messi po 2 treningach dalej jest lepszy niz Munir po 8 latach gry w pilke... a to nie jest Cordoba tylko RSSS

1

"Nie uwazam, ze popelnilismy jakis blad, patrzac na ulozenie w tabeli to remis z tak wymagajacym przeciwnikiem jest zadowalajacy. Moi pilkarze? jestem z nich dumny, wlozyli wiele pasji i zaangazowania w ten mecz ! Brak Messiego i Neymara ? Nie ma ludzi nie zastapionych, jest Pedro i Munir, a jezeli same nazwiska was nie przekonuja to spojrzcie na ich statystyki. Mascherano ? To nasz najlepszy obronca, a jego warunki fizyczne nie sa az tak wazne, w koncu to jest Barcelona i tu wzrost nie ma znaczenia, spojrzcie na Messiego, Xaviego, sa niscy a najlepsi na swiecie." Luis Enrique po meczu... mniej wiecej tak to widze

0

Wgl Espanyol jest juz tak slaby ze nawet z Eibar dostaje u siebie baty... ahh ta liga hiszpanska

0

Po chwili glebokiej zadumy i refleksji to jak dzisiaj Suarez ma rzadzic w ataku to moze rozwinie skrzydla

0

Tyl jest do d@py tak samo jak przod, Mascherano zamiast Pique ? On powinien posadzic Busquetsa a nie Pique

0

Jezu nawet nie wiem jak na "papier" wylac moja frustracje patrzac na to co wyrabia ten czlowiek.... obym musial przepraszac po meczu, ale jak wywieziemy punkt to bedzie cud

2

Zdjecie mowi samo za siebie...

1

no to przegralismy

1

ten hurra optymizm moze byc zludny, poczekajcie do 23 !!

0

moze

0

Mysle ze nikt tego nawet nie zaprzecza, Real w tym sezonie jest jak walec wiec kazda ich przegrana powinna cieszyc

0

Z fioletowej: Na wstępie - przegrana to wyłącznie wina piłkarzy, bo grali jakby im się zupełnie nie chciało.

Ale to kolejny mecz gdzie rywal może sobie atakować naszych piłkarzy jak chce, a w drugą stronę są faule-widmo karane są żółtymi kartkami. Żenada to hiszpańskie sędziowanie.


Ogladalismy ten sam mecz ?

0

W domu wszyscy zdrowi ?

0

Jezeli teraz dobijamy do 2k komentarzy to na Barcelonie peknie 6k, ktos kojarzy ile bylo najwiecej(mniej wiecej) ??

0

Ile doliczyl ?

0

W 7 min to i 3 bramki mozna trafic...

0

Raczej Gaya.

0

I tu wlasnie pasuja slowa Zlatana o Messim, on jest najlepszy we wszechswiecie to dlatego :D

0

Piszesz tu takie rzeczy a polowa uzytkownikow jeszcze w szkole przyrody nie miala to skad maja wiedziec co to

0

I w takim dniu mozna mowic o przeciwnosciach losu, real traci pkt akurat wtedy gdy my gramy na jednym z najtrudniejszych terenow w hiszpanii... Trzymajmy kciuki, ze real napewno straci i za naszych !!! Visca el Barca

0

Ostatnio nie ma tragedii, chociaz juz mam male problemy z dodaniem komentarza

0

Pocieszanie sie liderem przy jednym meczu do przodu to juz desperacja

8

1200 komentarzy na samym Realu co dopiero bedzie o 21 ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?